Netradicinė idėja įamžinti meilę – tatuiruotės vietoje žiedų


PASIDARYK PATI: DEKORUOTOS ŽVAKĖS

Nuotrauka Linos Ruokienės
Jei savo šventę įsivaizduojate su daug daug žvakių arba tiesiog norite keleto akcentų ant šventinio stalo, tam puikiai tinka mažos arbatinės (tabletė) žvakės, tiesa? Bet tam, kad jos atrodytų dailiai ir estetiškai, reikia ir joms žvakidžių. Tačiau ne visada žvakidės yra pirmo būtinumo pirkinys, tad puiki išeitis yra tiesiog pačiam tas žvakes padailinti ;)
Tam jums reikės įvairiausių raštų, margos siauros lipnios juostos arba patinkančio dekoruoto popieriaus. Pastarąjį reikėtų susikarpyti 12,5 cm ilgio juostelėmis, plotį parenkant pagal žvakę, nes vienos būna 1 cm aukščio, kitos – kiek siauresnės.
Nuotrauka Linos Ruokienės
Tuomet klijais arba dvipuse lipnia juosta priklijuojate popieriaus juostelę apie žvakutę ir voilà – žvakės vaizdas jau visai kitoks.
Nuotrauka Linos Ruokienės
Su dekoruota lipnia juosta dar paprasčiau – tiesiog klijuojat apie žvakę ir nukerpat. Pabaigusi vėl klijuojat ir kerpat, klijuojat ir kerpat. :)
Nuotrauka Linos Ruokienės
Galiausiai turite mažų originalių žvakučių tiek, kiek reikia jūsų šventiniam vakarui ;)
Nuotrauka Linos Ruokienės
P. S. Klijuoti galite ne vien dekoruotą popierių, bet ir, pavyzdžiui, juostelę su vardais, palinkėjimu, citata ir t. t. Tokias žvakes galima dovanoti vestuvių vakarą ar naudoti kaip vardo kortelę, t. y. tiesiog suteikti dar daugiau jaukaus asmeniškumo kiekviename žingsnyje ;) 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-10-26 19:00
Karolina
O kur pirkti tu dekoratyvinių lipniu juostų?? :)
labai puiki ideja :))
2013-09-21 14:20
Vaviva
faina ideja pigi stalo kortele
2013-09-20 03:45
Gabbux
nu nereali ideja. ir tokia paprasta. man tai su tais linkejimais super- noreciaupabandyt - viena puse linkejimas o kita vardas - ala stalo kortele. nupirkai kvepianciu visokiu spalvu super ideja