TIKROS VESTUVĖS: MARTYNOS IR VYTAUTO VESTUVĖS

 
Nuotrauka iš asm. poros archyvo
Mielieji, džiaugiamės besibaigiančiu vestuvių sezonu ir dalijamės Jūsų vestuvių nuotraukomis, vaizdo įrašais ir pasakojimais. Šįkart Martynos ir jos vyro vestuvių pasaka. Nori pasidalyti ir Tu? Rašyk: redakcija@apievestuves.lt

1. Kada ir kur susipažinote? Kiek laiko draugavote, kol nusprendėte kurti šeimą?

Mūsų pažinties istorija visai paprasta. Daugiau nei prieš aštuonerius metus susipažinome vakarėlyje. Man buvo ką tik sukakę 16 metų, mano vyras – metais vyresnis. Iškart kritome vienas kitam į akį, o neilgai trukus ir į širdį. Jau po mėnesio pažinties tapome pora. Niekada nepamiršiu tos trumpos ir nedrąsios SMS žinutės: „Draugaujam?“ Tuo metu šalia buvusi draugė taip pat iki šiol negali pamiršti, kaip šokinėjau iš laimės. Tai buvo mano pirmoji tikra draugystė su vaikinu. Visi draugystės metai buvo nuostabūs. Ilgiausiai atskirai esame praleidę kokias 3 dienas ir tai ne savo noru.

2. Kaip įvyko piršlybos? Po kiek laiko įvyko vestuvės po piršlybų?

Prabėgus septyneriems draugystės metams, per atostogas Lietuvoje (jau porą metų gyvename užsienyje) Vytautas nusprendė žengti kitą žingsnį. Mūsų draugystės pradžios dieną – birželio 23-iąją – su didžiausiu glėbiu rožių ir aukso žiedeliu rankose jis paklausė: „Ar tapsi mano žmona?“ Abejonių nebuvo. Tuomet jau tikrai žinojau, kad tai yra vyras, su kuriuo norėčiau nugyventi visą savo gyvenimą. Vestuvių planuoti iškart dar neskubėjome. Šį procesą pradėjome po pusės metų.

3. Kaip sekėsi planuoti vestuves? Kas buvo sunku? Kas labiausiai patiko? Trumpai papasakokite apie planavimą.

Vestuvių planavimas per atstumą nebuvo lengvas. Daug galvosūkių teko išspręsti. Žinoma, šiais laikais internetas labai palengvina situaciją, tačiau vien jo nebūtų užtekę. Ačiū Dievui, ir aš, ir vyras turime nuostabius tėvelius, kurie negailėjo savęs ir labai daug prisidėjo prie vestuvių planavimo. Esame jiems be galo dėkingi.
Tik pradėjus planuoti žinojau, kurioje vietoje norėčiau švęsti vestuves. Kai apsilankėme toje sodyboje, abu su vyru buvome sužavėti. Vieta atrodė tobula mūsų šventei. Mums pasisekė, nes buvo likęs tik vienas laisvas savaitgalis per visą vasarą, taip buvo pasirinkta ir vestuvių data. Maloniausios planavimo akimirkos buvo suknelės paieškos, gėlių, tortų, vestuvinių žiedų pasirinkimas bei bendravimas vestuvių tema su vyru ir artimaisiais.

4. Kaip šventė prabėgo? Ką dabar darytumėte kitaip? Ar nieko nekeistumėte?

Mūsų vestuvių šventė buvo nepaprasta. Tikriausiai esame labiausiai savo vestuvėmis patenkinti jaunavedžiai pasaulyje! Nebuvome suplanavę, kas ir kaip bus, žinojome tik vietas, kur vyksime. Turėjome nuostabius liudininkus, kurie visą vestuvių dieną ir vakarą palaikė labai gerą nuotaiką. Šypsenos nuo veidų nė akimirką nedingo nei vienam šventės dalyviui (žinoma, išskyrus jautriuosius momentus: tėvų palaiminimą, priesaikos davimą, namų židinio perdavimą ir pan.).
Viskas, kas tądien vyko, buvo geriau nei abu svajojome ir įsivaizdavome... Džiaugsmo ašaros tėvų akyse išlydint, smagi fotosesija su žirgais, linksmas pasibuvimas gamtoje su liudininkais ir poromis, iškilminga ir širdį virpinanti ceremonija bažnyčioje bei nepakartojama šventė sodyboje. Iki šiol ne tik mes, bet ir mūsų svečiai gyvename prisiminimais.
Sakoma: tobulų nebūna. Tačiau nerandu kito žodžio apibūdinti mūsų šventei. Nekeisčiau nieko! Neatsisakyčiau nei vieno iškritusio lietaus lašelio, nei valandai dingusios elektros. Tai net suteikė savotiško žavesio. Be to, lijo tik vakare, kai mums lietus jau nebetrukdė. Sakoma, kad lietus vestuvių dieną žada turtingą gyvenimą. Viskas, kas buvo, buvo tik mums ir dėl mūsų!

5. Jūsų linkėjimas būsimiems jaunavedžiams.

Linkiu visoms nuotakoms po savo vestuvių jausti tai, ką jaučiu aš – euforiją. Ir nepamirškite, kad vestuvės – tai šventė Jums, o ne svečiams. Planuokite viską taip, kaip kažkada svajojote, bet leiskite kai kam vykti ir ekspromtu, nes tai padaro šventę įspūdinga ir nepamirštama.
 
 
 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2013-09-27 12:18
Erika
Vestuves kaip vestuves, matosi kad buvo linksma, filmuota medziaga man patiko, bet nuotraukos tai tragiskos...
2013-09-26 22:30
Ieva
Nesuprantu kuom batai cia neitiko. Normalus klasikiniai vyriski batai. Cia matyt lakerku ilgu megeja kritikavo
2013-09-25 22:36
Inga
oii, kaip šabloniškai viskas... Nufilmuota, sumontuota gražiai, bet drabužiai, transportas, žaidimai - viskas lygiai taip pat, kaip ir šimtuose vestuvių. Linkiu, kad bent vedybinis gyvenimas nebūtų toks, kaip daugumos :)
2013-09-20 19:50
Jolanta
jaunieji labai abu gražūs, rūpestingi, todėl ir šventė buvo nuostabi. Buvau, dalyvavau, prisiminimai neišdildomi... Manau, nedažnai taip būna:)
2013-09-20 03:45
Toma
viskas gerai tik jaunikio batai labai ne kas ir krenta i akis iskart
2013-09-19 22:17
Vaiva
o man jie tokie nuosirdus :)