Erdvės metamorfozės: lietuviškai ir jaukiai


APIE KOKIĄ POVESTUVINĘ KELIONĘ SVAJOJATE?

 

Fotografai A-photo www.a-photo.lt

Pagaliau! Po visų oficialių ir neoficialių renginių pagaliau jūs likote dviese. Pačios saldžiausios dienos ir naktys, skirtos tik vienas kitam, stebuklingos medaus sekundės, valandos, dienos... Metas, kurį prisiminsite visą gyvenimą. Kas gali būti geriau, nei praleisti šį laiką keliaujant!

Pajūrio romantika

Povestuvinės kelionės prie jūros – pačios populiariausios. Kurgi kitur galima taip mėgautis buvimu dviese, jei ne toli nuo miestų šurmulio, smėlėtame paplūdimyje po palmėmis, kur dieną naktį alsuoja bangų mūša. Kilometrų kilometrus gera vaikščioti susikibus už rankų ir rašyti kranto smėlyje savo vardus. Basas kojas skalauja šiltas vanduo, o saulėlydžiai atsiskleidžia visu savo grožiu. Poros, norinčios leisti laiką pirmykštėje gamtoje ir džiaugtis tik vienas kito draugija, renkasi atokias salas. Kaip jums patiktų povestuvinė kelionė į Filipinus? Atogrąžų džiunglių apsupti kurortai Mindoros saloje, izoliuoti nuo aplinkinio pasaulio, siūlantys aukšto lygio komfortą ir garantuotą šilumą net tada, kai Lietuvoje žvarbus ruduo.
Tie, kurie pasimėgavę ramybe ir vienuma norėtų pasiausti smagiuose vakarėliuose, susipažinti su kitos šalies kultūra, pabuvoti nacionalinėse šventėse, mieliau linkę rinktis tradicinių poilsinių kelionių kryptis: Egipto, Turkijos kurortus, Kretą, Rodo salą, Maljorką. Maljorkos saloje yra apie 100 paplūdimių! Dauguma jų turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą, reiškiantį, kad paplūdimiai atitinka griežtus švaros, saugumo ir paslaugų kokybės kriterijus. Populiariausias Egipto kurortas prie Raudonosios jūros – Šarm el Šeichas. Dauguma viešbučių 4–5 žvaigždučių, o jų teritorijoje galima nenuobodžiaujant praleisti visą kelionės laiką. Šis regionas laikomas viena geriausių povandeninio nardymo vietų pasaulyje su įspūdingu koralų rifu, nuskendusių laivų liekanomis, egzotinėmis žuvimis. Iš čia organizuojamos ekskursijos į Kairą, Mozės kalną, Jeruzalę, Ras Mohamedo nacionalinį parką ir kitur.

Pasaulis po kojomis

Aistringi keliautojai ir pasaulio tyrinėtojai net ir per medaus mėnesį nepraleidžia progos pamatyti ką nors nauja. Jų povestuvinė kelionė gali būti labai nepanaši į tradicinę. Juk pasaulis toks didelis, o jame tiek stebuklų! Vietoj rožių žiedlapiais nubarstytos minkštos lovos prabangiame viešbutyje jie renkasi palapinę ar kalnų trobelę. Tokia kelionė tiks tikrai ne visiems. Tačiau kas pasakys, kad naktis ant kalno viršūnės, kur žvaigždės atrodo pasiekiamos ranka, o ryto peizažai užima kvapą, mažiau romantiška! Gražesni už kalnus gali būti tik kalnai. Jei kelionei galite skirti daugiau laiko, atraskite paslaptingus senųjų civilizacijų pėdsakus Bolivijoje, Peru, Meksikoje. Kur kas arčiau (ir pigiau) nepaprastai nuoširdi ir keliautojams svetinga Gruzija. Kvapą užimančio grožio kalnų vaizdais gali pakerėti ir Slovakijos ar Lenkijos Tatrai.

Kodėl būtinai reikia bėgti nuo miesto šurmulio?

Miestų mylėtojai – nuostabūs žmonės. Kodėl būtinai reikia bėgti nuo miesto šurmulio? – paklaus jie. Juk taip smagu dviese klaidžioti nepažįstamomis gatvelėmis, stebėtis keistomis stogų linijomis, atrasti stulbinamo grožio bažnyčias, bučiuotis tuščiuose skersgatviuose, kur saulėkaitoje miega katinai, fotografuotis prie fontanų, ragauti gardžiausius patiekalus ten, kur užsuka tik vietiniai, susikibus rankomis vaikščioti parko takeliais laižant ledus ir stebint, kaip žaidžia klevų lapuose saulės spinduliai. Meilės miestas Paryžius, amžinasis miestas Roma, paslaptingoji Venecija, smailiais senųjų bažnyčių bokštais dangų remianti Ryga, auksinė Praha – ne vieno keliautojo įvertinta kaip įspūdingiausias Europos perlas... Miestai, kupini nepakartojamo grožio, apipinti legendomis, galintys pasiūlyti tiek daug. O kai greta mylimas žmogus, kiekvienos vietovės grožis atsiveria ypatingai.

Pasitikti iššūkius dviese

Aktyvūs ir energingi jaunavedžiai į povestuvinę kelionę leidžiasi baidarėmis ar tempdami neįtikėtino dydžio kuprines kopia į kalnų viršūnes, o gal važiuoja sunkiais krepšiais apkrautais dviračiais. Kokia graži lietaus išprausta mylimoji, koks stiprus ir vyriškas jos išrinktasis! Gera pasitikti iššūkius dviese, smagu visus išbandymus įveikti drauge, vienas kitam padedant ir pasitikint vienas kitu. Tai povestuvinė kelionė tikriems bendraminčiams, įspūdžiai, kuriuos prisiminsite per visą ilgą ir laimingą gyvenimą.

Kruizas – viskas viename

Kruizas gali būti kaip tik ta ideali kelionė jaunavedžiams, kuriems norisi visko: nepažintų kraštų, malonios draugijos ir smagių vakarėlių, o taip pat ir šiek tiek patogumų, prabangos bei laiko dviese. Jausitės tiesiog lepinami, nes kruiziniai laivai teikiamų paslaugų lygiu nenusileidžia 5 žvaigždučių viešbučiams. Tačiau skirtingai nuo viešbučio, užmiegate vienur, o atsibundate jau kitoje vietovėje! Kasdien vis kitas uostas. Kruizas – nepaprastai romantiška ir aktyvi, tiek, kiek jūs to norite, povestuvinė kelionė. Kruizinis laivas – tikras plaukiojantis kurortas, kuriame galima veikti viską: mėgautis druskos prisotintu oru ir saulės voniomis, pramogauti, dalyvauti daugybėje vakarėlių, kur jaunavedžiams rodomas išskirtinis dėmesys.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2016-02-21 14:16
Jurate
Vestuviu organizatoriai Tenerifeje


https://m.facebook.com/Vestuviu-organizatoriai-Tenerifeje-667067326734229/
2013-11-02 01:19
jj@jf.lt
mes i maldyvus
2013-10-18 22:00
Vesta
mes i Kreta leksim