11 idėjų, ką išgraviruoti vestuviniuose žieduose


MEGZTOS DEKORO IDĖJOS ŽIEMOS VESTUVĖMS

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Viena idealiausių temų žiemos vestuvėms – mezginiai ir viskas, kas su jais susiję. Tačiau neapsiribokite vien megztu šaliu, pledu ar pirštinėmis, galvodami apie šią temą! Dekoro galimybės išties yra beribės...
Pradėkime nuo jaunosios puokštės – ji gali būti sudaryta ne vien iš gyvų gėlių, bet ir iš siūlų kamuoliukų, specialiai padarytų bumbulų, megztų gėlių žiedų ir pan. Akcentams galima naudoti ir įvairias juostas, nėrinius ar karoliukus.
Pagalvėlė žiedams taip pat gali būti megzta visa ar tik kuri nors jos dalis, dekoruota megztu, nertu žiedu, perrišta elegantišku dirželiu ar velveto juosta...

Kompozicijos ant stalų

Megztos detalės kuo puikiausiai pagyvins šventinį stalą. Ne vien įrankiai gali būti suvynioti į megztą servetėlę ar voką, bet ir jų rankenos gali būti apvyniotos mezgimo siūlais. Žinoma, tai pareikalaus daug darbo, kantrybės ir išankstinio pasiruošimo, tačiau jei jūsų šventė tik artimųjų rate ir įrankių bus ne kelios dešimtys, tokią smulkmeną svečiai tikrai įvertins. Siūlais gali būti apvyniotos net ir dekoratyvios lėkštės ar padėklai po patiekalų lėkštėmis. Na, o jei jau pradėjote vynioti, tai nesustokite, ir spalvotais siūlais apvyniokite vazas ir žvakides. Stalų numeracijai puikiai tiks storais siūlais apvyniotos tūrinės raidės ar skaičiai, rėmeliai, įvairūs laikikliai. Centrinėms kompozicijoms taip pat galima naudoti siūlų kamuolius, rites, pintas kasas ir derinti visa tai su gyvomis sezoninėmis gėlėmis ar gamtos gėrybėmis (kankorėžiais, džiovintomis uogomis).

Saldus stalas

Desertų stalas taip pat gali pasipuošti mezginiais – įsivaizduokite keksiukų ar torto dekorą, imituojantį šalikus ir bumbulus, nėrinius ar tiesiog siūlų gijas. Torto viršūnėje gali puikuotis megztos jaunųjų figūrėlės. Vietoj įprastos staltiesės naudokite megztus užtiesalus, derinkite kelias skirtingų raštų ar spalvų juostas. Įvairioms kompozicijoms ir smulkiam dekorui pasigaminkite daugybę kamuoliukų iš siūlų – galite juos tiek dėlioti ant stalo, tiek kabinti virš jo.

Dovanėlės svečiams

Jei nesate nusiteikę kiekvienam svečiui numegzti ar nunerti po dovanėlę, pavyzdžiui, mažą širdelę, galite tiesiog į mezginį suvynioti bet kokią kitą dovaną, perrišti storu siūlu, prikabinti padėkos kortelę. Žinoma, megztos dovanėlės žiemą tikrai bus įvertintos jūsų svečių – tai gali būti pirštinės, šalikai, riešinės...
Prie dovanėlių galite pririšti ir vardo kortelę, tačiau galite šias dvi detales ir atskirti. Pavyzdžiui, lapelį su vardu prismeigti prie siūlų kamuoliuko ar ritės.

Erdvės dekoras

Norėdami dar labiau pabrėžti mezginių temą savo vestuvėse, nepamirškite ir kompozicijų virš stalų ar kitose akcentinėse vietose. Sukurkite įvairiaspalves girliandas iš siūlų kamuolių virš stalų derindami su lempučių girliandomis. Kėdžių atlošus vietoj įprastų atlasinių kaspinų dekoruokite megztomis juostomis ar supintomis į kasas juostelėmis. Linkėjimų knygos ar kortelių vietas, nuotraukų kompozicijas taip pat puoškite jūsų šventėje vyraujančiomis megztomis detalėmis, naudokite rankdarbių dėžutes ar įrankius papildomiems akcentams.
Mezginių idėją būtinai perkelkite ir į vestuvinę fotosesiją, bet tikriausiai, jei spaus šaltukas, šiltų minkštučių atributų ir taip nepamiršite.
Daugiau Linos tekstų jos ekspertų skiltyje

Facebook idėjų albumas 

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2013-11-02 01:18
Vaiva
musu dovana buvo megztos kojines visiems cha cha vestuves buvo gruodzio men ir buvo salta :D pries 5 metus ir mes visiems nutareme dovanoti megztas kojines. mano vyro mociute su mama mezge o mes uzsakem grazius lapukus su vardais ;) buvo silta o po to visi pasakojo kad nesiojo jas - kas miegojo, kad i batus dejo :)