Pažintinė savaitė Jaunavedžiams Italijoje


5 TEMINIŲ VESTUVIŲ IDĖJOS

 
Nuotrauka iš Zoombook archyvo
Daugelis vestuves įsivaizduojame tradiciškai – balta nuotakos suknelė, puošnus ir solidus jaunikis, nedidelės gėlių puokštės bei ceremoniją vainikuojantis konfeti. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog pasitelkus fantaziją, vieną iš ypatingiausių progų savo gyvenime galime paversti išties nepakartojama. Teminiai vakarėliai dažnai susilaukia pasisekimo ir įstringa ne tik entuziastingų svečių atmintyje, bet ir nuotaikingose nuotraukose. Norime, jog jūsų vestuvių fotoknyga būtų nuostabi, todėl surinkome ir dalinamės idėjomis, kaip paįvairinti savo vestuvių šventę.

1. Retro vestuvės 

Ši tema yra itin populiari ir lengvai pritaikoma. Naudokite akcentus iš 50-ųjų ar 60-tųjų, įkvėpimo semkitės iš senų filmų bei praėjusiųjų laikmečių mados. Įvairių aksesuarų ar dekoracijų galite rasti ir vintage parduotuvėse. Prie vestuvių stiliaus priderinkite ir muziką. Pagal Chuck Berry ar Elvis Presley trypti galės ir jauni, ir seni. Tokių vestuvių nuotraukas galite kiek pasendinti pritaikę sepia efektą ar kitus vintage filtrus.

2. Vestuvės pagal filmą

Jūs ir jūsų antroji pusė turite panašų skonį filmams? Tuomet kino filmo scenarijų ar stilių galite pritaikyti savo vestuvėms. Tapkite Džeimsu Bondu ar princese iš Disnėjaus pasakų. Supažindinkite svečius su filmo tema ir personažais, įveskite specialų aprangos kodą ir pasiruoškite tapti savo mėgstamiausio filmo herojais!

3. Kelioninės vestuvės

Savo vestuvių metu sukurkite nuotykingą kelionių atmosferą. Dekoracijoms naudokite pasaulio gaublius, žiūronus ar senus žemėlapius, kuriuose būtinai pažymėkite šalis, į kurias norėtumėte nuvykti. Pakvietimus svečiams išsiųskite kartu su mažais žemėlapiais, nurodančiais, kaip pasiekti vestuvių vietą. O ant didesnio pakabinto žemėlapio galite parodyti savo poros kelią nuo susipažinimo iki vestuvių dienos. Na, o vietoj konfeti galite naudoti mažus spalvotus popierinius lėktuvėlius.

4. Vestuvės paplūdimyje

Jei žiedais keistis planuojate vasaros metu, pasinaudokite proga ir taip vienas kitam ištarkite šalia ošiančių bangų. Susiraskite jaukų paplūdimį, kuriame vyks ceremonija, bei pasistenkite sulakti saulėlydžio – tegul šampanu ir pelėsiniu sūriu jūsų svečiai vaišinasi, stebėdami jūroje skęstančią saulę. Stalus bei dovanėles papuoškite kriauklėmis, dirbtiniais perlais, nugludintais stikliukais, ar kitais paplūdimio akcentais. Taip pat nepamirškite kremo nuo įdegio bei paplūdimio šlepečių!

5. Muzikinės vestuvės

Su savo gyvenimo meile susipažinote koncerte? O galbūt vos pagalvojus, apie vestuves, ausyse ima skambėti jūsų mėgstama daina? Tuomet pabandykite sukurti muzikines vestuves. Sujunkite oficialų vestuvių ir laisvą patinkančios muzikos stilių. Pavyzdžiui, jaunikis su pabroliais kostiumą gali dėvėti kartu su išraiškingais Converse sportbačiais. Jei renkatės roko stilių, dekoracijoms galite naudoti juodą, sidabrinę bei raudoną spalvas. Raskite keletą gitarų, o ant sienų iškabinkite vinilines plokšteles ir muzikinius plakatus. Na, o jei gerai paieškosite, rasite ir grupę, kuri gyvai atliks jūsų mėgstamiausių atlikėjų dainas.
Tikimės, jog šios idėjos pravers, kuriant nuostabiausią savo gyvenimo šventę! Taip pat siūlome neslėpti savo vestuvių nuotraukų kompiuteryje, juk daug geresnis būdas išsaugoti prisiminimus yra perkelti juos į profesionalią nuotraukų knygą! Pasižiūrėkite kaip puikiai tai padarė Emilis Andrulionis – jo knyga buvo išrinkta gražiausia rugsėjo mėnesio fotoknyga!
Knygą galite peržiūrėti čia: EE vestuvinė fotoknyga.
Beje, dabar ZOOMBOOK fotoknyga su specialia 10% nuolaida pirmajam užsakymui!
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2013-11-02 01:16
INETA
vestuves pagal kino tema - vau. Mes pagal Didysis getsbis drysime :)