JIMMY CHOO – nuotakoms ir ne tik


KUO PAKEISTI KUODUKĄ

 
Nuotrauka iš www.pinterest.com
Jei esate ilgaplaukė ir ilgai sukate galvą, bet niekaip nesumąstote, kuo pakeisti kuoduką, tai ši idėja kaip tik Jums.
Plaukų gumute suriškite vadinamąją arklio uodegą, tačiau plaukų iki galo neištraukite, o palikite ilgoką uodegą (žr. 1 pav.)
Surištus plaukus perskirkite į dvi lygias dalis kaip parodyta 2 pav. Perskirtas plaukų sruogas atskirkite vieną į vieną pusę, kitą – į kitą (žr. 3 pav.), kilstelėkite ir dailiai prisekite plaukų smeigtukais (žr. 4–5 pav.)
Paliktą kabėti viduriniąją sruogą suimkite ir kelkite į viršų, kad apjuostumėte gumyte surištą vietą (žr. 6–7 pav.) Taip paslėpsite plaukų gumytę. Dabar belieka dailiai smeigtuku pritvirtinti paskutiniąją sruogą kaip parodyta 8 pav. Jūsų šukuosena baigta.
Taip susišukuoti nesudėtinga: trijų sruogų šukuosena nereikalauja papildomų sąlygų, priemonių ar laiko. Jei norite, viduriniąją sruogą galite persmeigti gražiu ar net įmantriu smeigtuku – šukuosena atrodys dar puošnesnė.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2013-11-15 04:44
Coliuke
AS BANDZIAU PASIDARYTI MAN NEISEJO MANAU KAD PER TRUMPA MANO "UODEGA" O VA SAVO MAZEI ILGAKASEI SISTRICKAI PADARIAU SUPER COOL ATRODO
2013-11-09 18:12
Vaidoosia
man tie kaspinai super cool atrodo foto kad lengva pasidaryti bet kaip isties? snd bandziau daryti - paciai nelabai koks isejo bet jei sese ar drauge padarytu butu grazus