DOVANŲ IDĖJOS VIETOJ GĖLIŲ


ĮDOMIOS IDĖJOS, GALINČIOS PAKEISTI LINKĖJIMŲ KNYGĄ

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Smagu po keleto metų, kai įspūdžiai išblėsta, pavartyti savo vestuvių linkėjimų knygą… arba nebūtinai knygą. Idėjos ieškantiems ko nors originaliau nei tradicinė balta vestuvinė linkėjimų knyga.

Linkėjimų medis

Jjums reikės tikro arba dirbtinio medelio, mažo arba didelio, ant kurio svečiai kabins jums linkėjimų korteles. Korteles su kaspinėliais gerai būtų paruošti iš anksto. Nuotraukų galerijoje pamatysite, kaip smagiai visa tai atrodo. Jei vestuvės jūsų kieme, tai panaudokite vieną savo medelių, vaiskrūmių. Vėliau smagiai leisite laiką – nurinksite lapelius ir skaitysite. Galite popieriaus lapus daryti įvairiausių formų, artimų sau ar vestuvių temai, – širdelės, lapeliai, gėlytės, plunksnelės ar paukšteliai… Būkite originalūs ir kūrybingi! Taip pat rekomenduoju iš anksto pasirūpinti ir visiems linkėjimams specialia dėžute, skrynele, kur linkėjimai vėliau atsidurs.

Linkėjimų dėžutė ar stiklainiukas, vaza, butelis

Jei vestuvės vyksta patalpoje arba oras neleidžia lėkti į lauką pramogauti, o gal tiesiog nepatinka medžiai ir krūmai : ) Tuomet rekomenduoju nusipirkti dailią linkėjimų dėžutę ar kitą talpą, o gal net ją išdekoruoti patiems – dabar juk dekupažo bei piešimo ant keramikos priemonių daugybė! Pažadu, bus labai smagu ir gražu. Jums taip pat reikės iš anksto paruoštų lapelių, ant kurių svečiai rašys linkėjimus, tik iš anksto pamatuokite lapelius, ar jie tilps į jūsų pasirinktą talpą.

Linkėjimų lenta

Reikės lentos, lapo, smeigtukų, lapelių ir daug rašiklių. Tinka tiems, kas po vestuvių neišvyksta gyventi į tolimą šalį, be to, nereikia gabentis paveikslų rėmų.
Linkėjimų paveikslas: dar galima žaisti su akvarele ar kitais dažais, kuriais svečiai tiesiog piešia, rašo jums savo linkėjimus.

Linkėjimų akmenukai

Reikės daugybės plokščių akmenukų ir atsparių markerių, kuriais parašius nenusitrintų tekstas. Taip pat labai smagu jau iš anksto turėti, kur susidėti šiuos akmenėlius. Tam puikiai tiks krepšelis ar kita tvirta talpa. (Tinka mažiau temperamentingoms poroms. Tikiuosi, po daugelio metų nesinorės jais svaidytis vienam į kitą, jei kartais kurio palinkėjimo nepavyktų įgyvendinti ☺) 
Bet kokiu atveju smagu tokį prisiminimą turėti ir po keleto metų palyginti, kas išsipildė, o kas pralenkė net optimistiškiausius lūkesčius.

Linkėjimų idėjų albumas Facebook'e

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2013-11-15 04:41
Vaiva
man tai smagi ideja su linkejimu lenta tik jei sventes vieta jos neturi tu turi pirkti ja o ji kainuoja... o po to namie kur ja deti?
mes darem kitaip - turejom gipskartonio plokste ir nusipirkom juodus dazus (kurie padengus plokstuma tampa tarsi mklos lenta ir jos gali rasyti) Uz viska sumokejom gal 100 lt :D telptukai ir dazai tekainavo o patiems dazymas buvo super pramoga:D gal kam patiks ir si musu ideja :)