Svaiginančio grožio nuotaka Ciara, idealus jaunikis ir pilis


PATARIMAI, KAIP SUTAUPYTI PLANUOJANT VESTUVES

 
Fotografai A photo www.a-photo.lt
Yra daug patarimų, raginančių atsisakyti vienos ar kitos paslaugos/prekės per daug nekeičiant pačios šventės (ne ką ir sutaupant), tačiau šį kartą siūlau truputį pakeisti šventės formatą, kad ji taptų ne prastesne ar pigesne, o tiesiog kitokia.

Natūralistinės vestuvės

Rodos, taip populiarios užsienyje natūralistinės vestuvės (angliškai: rustic) tėra dekoro tendencija, tačiau natūralizmo idėja persmelkia visą šventę ir leidžia nemažai sutaupyti. Įprasti patiekalai kainuoja daug mažiau, o yra visų mėgstami ir dera prie temos. Kas sakė, kad vestuvėms būtinos jūros gėrybės, geriau rinkimės kepsniuką su bulvių koše. Pamirškit atlaso kaspinus, juk yra patvarusis, pigusis ir savotiškai žavus džiutas. Brangias gėlių ir žvakių kompozicijas pakeiskime pievų ar darželio gėlėmis, papuoškime močiučių ir mamų žvakidėmis, senomis nutekėjusiomis žvakėmis ir, patikėkite, svarbu pateikimas, visa tai gali atrodyti ne ką prasčiau už prabangias dekoracijas. Vazas keiskime kibirais, į kaimo bažnytėlę atvažiuokime senu, bet stilingu pikapu, o ne prabangiu automobiliu. Po ceremonijos vaišinkime svečius arbatomis, pienu, naminiais limonadais, užkandžiams pateikime naminių sausainių, obuolių pyragą, močiutės darytą sūrį ar bet ką, kas derėtų su Jūsų vestuvių tema, požiūriu, metų laiku ar galimybėmis. Nors dauguma turbūt pašiurpo skaitydami, išties viską pateikti galima labai skoningai, o paprastumas yra visada jaukus ir artimas.

Vestuvės namuose

Nuosavas namas, sodas ar sodyba, net ir be didžiulio pastato tinkamo šokiams gali virsti puikia vieta vestuvėms. Turite terasą – puiku, jei joje galite susodinti visus savo svečius – tegu ji virsta nuostabia vieta vestuvėms. Galima pamiršti įprotį vestuvėse sėdėti už stalų. Užteks kartą ar du prisėsti pavalgyti, o linksmybes drąsiai perkelkite į lauką. Taip pat galite išnešti stalus į lauką. Padenkite vieną didelį stalą kur nors miško papėdėje ar po obelimis, patieskite baltą staltiesę, medžius apkarstykite šviečiančiomis girliandomis, stiklainiukais su žvakėmis. Net negalvokite apie kėdžių užvalkalus, puikiai tiks suolai. Temų ir dekoro elementų, paversiančių tokią šventę nuostabiai atrodančia, yra daugybė. Galbūt užderėjo gražūs obuoliukai? O gal visai šalia mėlynuoja lubinų laukas? Gal šviežiai išdžiovinote kvapnų šieną? Gamta yra idealus prieglobstis ne tik poilsiui, bet ir jaukioms šeimos šventėms ir vestuvės vienos iš jų.

Naminis maistas

Švenčiate vestuves namuose – puiku. Tačiau liko pagalvoti apie maistą. Žinoma, jums labai pagelbės šeimininkės – moterys, nuostabiai gaminančios pobūviams maistą ir tą darančios ne vienus metus. Jų paslaugos ir nupirkti mėgstami produktai kainuos daug mažiau nei maisto tiekėjų paslaugos. Kitas variantas yra daryti vestuves be karštųjų patiekalų, o šaltuosius užkandžius neskubant ir su pasimėgavimu bendruomeniškai su draugėmis, giminaitėmis ar net kaimynėmis pasigaminti iš anksto. Prieš šventę vienai jų tereiks truputį anksčiau atvykti ir sudėti viską ant stalų, dailiai paserviruoti ir vualia. Daug sutaupyti, o džiaugtis labai jaukia ir gražia švente padės standartų išsižadėjimas. Kad ir tai, kad vestuvės ne vestuvės, jei aplink nešokinėja keli padavėjai. Juk kitos šventės: giminės susitikimai, vakarėliai, puotos ir iškylos su draugais puikiai apsieina apsitarnaujant patiems, o dėl to būna dar smagiau.
Būkite kūrybingi ir originalūs.
Sėkmės
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-10-26 19:24
Kotryna
Rasai ---> Mes nepuošime bažnyčios absoliučiai! Dar ir mama floristė, tad gėlėmis pasirūpins. Dar dekoracijomis pasirūpins pati sodyba, papildomai nieko nepirksim, ir jokių ten 24 valandą fejerverkų ar ugnies šou... alkoholio taipogi nepirksim belenkiek. Ai dar ir vedėjo neturėsim, turim daug nuostabių draugų porų, kurie tikrai sugalvos kaip pravesti vakarą su vienu ar kitu žaidimu, vistiek šokiai, šokiai ir dar kartą šokiai valdys viską :D
2013-11-17 23:11
Rasa
man reikia dar daugiau ideju kaip sutaupyti nes netelpam i biudzeta patarkit prasau pasidalinkit kur taupet
2013-11-16 16:14
Violeta
na su vestuvemis namie tai kai turi nerealu nama tada joa bet jei bute tai ka zn