Idėja vestuvėms: Prosecco baras ant ratų (video)


VESTUVINIAI ŽIEDAI: 2014 METŲ NAUJOVĖS

Fotografai A photo www.a-photo.lt
Dekorą nuimsite tik pasibaigus vestuvėms, suknelę pakabinsite į spintą arba parduosite (atiduosite nuomos punktui), papuošalus galbūt kartais nešiosite pasitaikius progai – viskam jaunieji negaili pinigų. Žiedai – santuokos simbolis – ant jūsų rankų liks visam gyvenimui, taigi jiems daugiausia pinigų ir skirkite. Žiedas – vestuvinė investicija, kur negalite taupyti.

2014 metų mados: vestuvinių žiedų spalvos bei formos

Drąsiai rinkitės auksą, nes jis reiškia tradicijas, yra brangus taurusis metalas, pranašumu vis dar lenkiantis sidabrą ir platiną. Europoje į madą grįžo raudonas (dar žinomas kaip rusiškas) auksas, Lietuvoje jis nebuvo spėjęs išeiti iš mados, o dabar rožinio aukso spalvos vestuviniai žiedai yra „ant bangos“. Populiarėja rožinio ar rožinio ir balto aukso deriniai. Iš naujienų – labai daug žiedų gamintojai siūlo daryti iš paladžio, nes žiedas atrodo kaip baltas auksas ir yra žymiai pigesnis.
Beje, galite derinti kelis tauriuosius metalus (auksą ir sidabrą ar auksą ir platiną) ar kelias to paties tauriojo metalo rūšis (pavyzdžiui, balto ir rausvo aukso juostelių žiedas), derinti sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus taip pat puiki mintis. Taip pat galite rinktis kiek skirtingus, tačiau tos pačios stilistikos žiedus jaunajai ir jaunajam, t. y. pasirinkti vienodą detalę, žiedų formą, spalvą. Svarbu, kad žiedai derėtų tarpusavyje (metalas, brangakmeniai, forma, kiti kūrybiniai sprendimai), bet tai nereiškia, kad žiedai turi būti visiškai vienodi ir nuobodūs. Pavyzdžiui, žiedai gali būti vienodi, tik moteriškas su brangakmeniu, arba skirtingas brangakmenių skaičius jaunojo ir jaunosios žieduose. Galima sugalvoti tokį derinį, kad tik drauge sudėjus žiedus matytųsi prasmė (pvz., bendras įrašas ar jaunosios ir jaunojo žieduose vietomis sukeistos skirtingo tauriojo metalo juostelės, simbolizuojančios jų gyvenimų persipynimą...).
Kalbant apie formas norėtume pasakyti, kad populiariausi išlieka klasikinės formos žiedai. Jaunavedžiai, nuo vaikystės matę ir pripratę prie tėvų vestuvinių žiedų, linkę rinktis tokius žiedus, kokius turėjo ar tebeturi jų tėvai. Taigi 2014 metais žiedų formos itin nesikeis.
Didelis žiedo privalumas – išgaubtas vidus (angl. comfort fit). Taigi madingi platūs, bet ne stori (nemaišyti su pločiu) žiedai. Žinoma, platesnis žiedas vyrui, siauresnis – moteriai. Nepersistenkite, nes kuo platesnis žiedas, tuo trumpesni atrodo pirštai. Maksimaliausias žiedo plotis tarp 4 mm ir 7 mm.

„Fashion Gold“ parodoje pristatys naujus prekės ženklus

„Fashion Gold“ atvežė du vokiškus prekės ženklus, kuriuos pristatys parodoje. Bus pristatyti vestuviniai žiedai: iš platinos, aukso 585, 750 ir 900 prabos, paladžio, titano, sidabro su auksu, kitų metalų ir aukso detalėmis. Dabar „Fashion Gold“ siūlo apie 800 vienetų žiedų. Taip pat pranešame, kad jaunavedžiai priimami vestuvinių žiedų studijoje, kur labai greitai veiks kompiuterinė žiedų konfigūracija ir klientai su profesionalia „Fashion Gold“ komanda galės susikurti žiedus kompiuteryje.

Vestuvinių žiedų akmenys – nešlifuoti deimantai (briliantai)

Kurdami vestuvinius žiedus šiandienos juvelyrai atsigręžia į praeitį – tad siūlo žiedus su deimantais (nepamirškite: deimantai – geriausi moterų draugai). „Fashion Gold“ turi galvoje ne tik senas geras tradicijas, bet ir tai, kad žiedas nešiojamas kiekvieną dieną, taigi visada siūlo deimantus, nes tai pats tvirčiausias akmuo, kiti pusiau brangūs akmenys yra trapūs, todėl rinktis jų vestuviniams žiedams nepatariam. Be to, deimantai reiškia ne tik tvirtumą, bet ir prabangą bei gerą skonį – puikiai suderintas grožis ir praktiškumas. Deimantais galite puošti bet kurį vestuvinį žiedą tiek iš išorės, tiek šonus (žiedo storį), tiek žiedo vidų. Deimantų yra įvairių rūšių ir formų – pasirinkite jums patinkantį. Populiarūs vyriški žiedai su vienu deimantu ar visai be akmens, o moterišką tokį pat žiedą puošia mažais deimančiukais ar vienu dideliu.
Labai svarbu, kad akmuo būtų dailiai įsodintas į žiedą. Šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti, taigi reikalaukite kokybiško ir dailaus dirbinio, o ne šiaip į žiedą įspausto deimanto. Nepamirškite paprašyti ir deimanto sertifikato.

Žiedų graviravimas

Žiedai vis dar graviruojami, tik keičiasi mados... 80 % visų besituokiančių žiedus graviruoja. Iš žiedus nusprendusių graviruoti jaunųjų 80–60 % graviruoja vardą ir datą arba inicialus. Išgraviruoti inicialai išlieka kaip šeimos herbas kitoms kartoms. Taip pat galite išgraviruoti meilius kreipinius ar asmenines žinutes, pasirinkti citatą iš Šventojo Rašto ar kitą literatūrinę frazę.
Galima įsodinti mažą deimančiuką, matomą tik žiedo savininkui, – tai tarsi susituokusiųjų paslaptis; arba rinktis du deimančiukus – JIS ir JI. Prieš keletą metų buvo madinga ant išorinės žiedo pusės įspausti sutuoktinio piršto atspaudą, nors ir originali, tačiau ši idėja jau nebemadinga.
Žiedai, kaip ir kiti vestuvių atributai, jūsų pasirinkimo ir kūrybingumo rezultatas, tereikia tvirtai žinoti, ko norite, o tada jau tartis su konsultantu.
Daugiau apie žiedus skaitykite Julijos ekspertų skiltyje 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-02-05 18:13
Gintas
pamiršot paminėti medinius žiedus - aktualu jauresnės sielos žmonėms, vertinantiems natūralumą ir prabangą vienu metu.
2014-01-30 10:55
Toma
klausykit jus buvot panoramoj kur dabar esat? mes buvom gruodi ateje matuotis ziedu ir pamirsom kur saket keliates???