Populiariausių desertinių Lietuvoje pasiūlymai šventėms


GARSIŲ DIZAINERIŲ SUKNELIŲ PARADAS (KARŠTA TEMA)

 
Kai žiūriu nuotakų suknelių šou vaizdo įrašus arba nuotraukas, man visad smalsu, o kokia suknele šįkart savo pasirodymą užbaigs dizaineris? Nes bet kokia drabužių kolekcija paprastai vainikuojama nuotakos suknele, o kaip pasirodymą užbaigs vestuvinių eilučių kūrėjai?
Šie keli dizaineriai – labiausiai nusipelnę žengti ant šventinio pjedestalo.

„PRONOVIAS“

„Pronovias“ pristatė koketišką kolekciją su prigludusiais siluetais, kurių ilgis varijavo tarp klasikinio ilgo ir trumpo, vos siekiančio kelius. Siuvinėti bei kitaip dekoruoti audiniai subtiliems siluetams suteikė žaismės, o didelis dėmesys galvos dekorui kolekcijai suteikė žaismingumo. Panašu, jog dainininkė Lana del Rey įkvėpė ir „Pronovias“ kūrėjus: nuotakos papuoštos pastelinių – dar kitaip ledų – spalvų detalėmis bei rožių vainikais. Ekstravagantiškų couture suknelių dramatiškumą pabrėžė maxi galvos apdangalai iš gausybės tiulio. Klasikinė nuotaka su kelių ar net keliolikos metrų nuometu papildė nuotaikingą kolekciją. O ją vainikavo jaunikis, pasitikęs barokiško audinio suknele ir įspūdingu nuometu padabintą nuotaką.

OSCAR‘AS DE LA RENTA

Amerikietis dizaineris Oscar‘as de la Renta savo modelius paskandino tiulio jūroje. Kolekciją pradėjęs žydros spalvos suknele, ją rutuliojo itin lengva, tarsi beore, linija. Gan klasikinių siluetų drabužiai atrodė besvoriai, tarsi iš oro, nes ant permatomo tiulinio ar šifoninio audinio aplikuoti siuvinėjimai, žiedlapiai atrodo it kybantys ore. Daugiasluoksniškumas ir nuostabus siuvinėjimas suteikia kolekcijai išskirtinumo. Kolekcija – itin romantiška, o nuotakos – lyg oru sklendžiančios. Įdomi nematyta detalė: nėrinių, šilko bei siuvinėjimų riešinės, derinamos su suknele be rankovių. Dizaineris kolekciją užbaigė švelniai rožine klasikinio „princesės“ silueto suknele.

Chanel

Tik viena suknelė, nelabai čia ką ir pakomentuosi ☺Gero žiūrėjimo.

Carolina Herrera

Dizainerės nuostabus moters supratimas ir įsijautimas į nuotakos būseną yra itin žavus ir atsispindi kolekcijoje. Kalbėdama apie savo kūrinius, ji nuolat pabrėžia, kad „nuotakos suknelė – tai ne tendencija, o kiekvienos asmeninis išskirtinumas. Juk kiekviena nori būti princese bent jau tą dieną.“ Tai atsispindi ir itin romantiškoje, belaikėje, klasikinėje, tačiau tuo pačiu ir modernioje kolekcijoje. Čia dominuoja tradiciniai „žuvytės“ (siauri, apačioje platėjantys) bei „princesės“ (pūsti nuo talijos) siluetai, puošti rankų darbo nėriniais ir siuvinėjimais. Įdomi detalė – metalo siūlų (sidabro, aukso) spalvų siuvinėjimai bei nėriniai ant permatomo balto pagrindo – labai šiuolaikiška ir nematyta. Kolekciją vainikuoja klasikinė itin puošni princesės suknelė su nuometu.

Monique

Monique kolekcijoje – tikra žiema, su sniego baltumo suknelėmis bei kristalų žibėjimu. Atrodo, lyg nuotaka būtų apsnigta puriomis snaigėmis, kaip ir suknelių apačios: purios ir lengvos, tarsi sniego pusnys. Asimetriniai siluetai įveda šiek tiek modernumo į gana klasikinių siluetų visumą. Romantiška, lengva kolekcija skęsta puošyboje, nėriniuose bei siuvinėjimuose. Naujai atrasta sena: uždaro kuklaus kirpimo suknelės dekoltė, kai viskas uždara, o puošnumo suteikia kristalų žibėjimas. Dar viena kitokia detalė: asimetrinės rankovės, kai atidengiamas vienas petys, o kitas lengvai apvejamas tiuliu ar nėriniais. Neabejotinai akį patraukia lyg iš plunksnų sukurtas finalinis drabužis, tarsi plaukiantis ore.

Vera Wang

Tai ir vėl kitokia, labai moderni ir šiuolaikiška kolekcija. Dizainerė naudoja dvi spalvas ir jos variacijas: balta ir juoda. Maksimaliai ilgos pirštinės sukuria kitokį, netikėtą įvaizdį ir nuotakos apdarui prideda seksualumo, kartu su kontrastingais nėriniais bei dekoltė detalėmis. Dizainerė kuria labai grafišką, skulptūrišką kolekciją, su švariais, aptakių formų siluetais, taip pabrėždama dailias kūno linijas. Kolekcijai panaudoti tiek standūs, formą laikantys, tiek lengvi, vilnijantys audiniai, žaidžiama skirtingomis tekstūromis. Kitaip, nei įprasta nuotakų kolekcijose, dizainerės siluetai – labai švarūs, lengvi ir kontrastingi. Kulminacija – juodo ir balto audinių suknelė, gulanti į 
 
Daugiau Agnės tekstų jos eksperto rubrikoje 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-12-30 23:14
pronovias
Pronovia graziausios sukneles!!! nerealiai!
2013-11-20 21:38
Ineta
Vang man sukneles super
2013-11-17 23:13
Gretusha
eina sau man Oscar de la Renta ledines sukneles eina sauuuuu eina sau... as apakus
2013-11-17 23:10
OMG
omg omg omg kaip grazuuuu negaliu atsidziaugti tooookiu paradu... kad tiek lt tureciau jausciausi kaip kere is sex and the city mmm issimatuociau visas sukneles vavaviva vau