Elgantiški gėlių burbulai


DOVANŲ IDĖJOS: JAM IR JAI

Su kiekviena nauja proga ateina ne tik džiaugsmas, bet ir galvos skausmas ieškant originalių dovanų. Jau pabodo pirkti kvepalus ar dovanų čekius savo mylimam žmogui? Galbūt ieškote dovanos, kurioje atsispindėtų žmogaus charakteris arba gražiausios jūsų kartu praleistos akimirkos? Svarbiausia - įdėti dalelę širdies ir paieškojus savyje kūrybingumo gyslelės, sukurti išties unikalią dovaną. Šiame straipsnyje pateiktos kelios ZOOMBOOK idėjos – asmeninės, unikalaus dizaino fotoknygos, fotodrobės, užrašų knygutės bei darbo kalendoriai, kurios padės jums pradžiuginti savo antrąją pusę.

1. Fotoknyga „Mūsų meilės istorija“

Pirmą sykį gėrėte kavą jaukioje senamiesčio kavinėje, o šiltą vasaros vakarą praleidote vaikštinėdami paupiu. Kol pilve plazdėjo drugeliai, padarėte ir daug mielų nuotraukų kartu. Pamažu įsikėlėte į gražų butą, jaunoji sulaukė romantiškų piršlybų, o vėliau, giliai žvelgdami vienas kitam į akis, prie altoriaus pasakėte „taip“. Nors jūsų meilės istorija dar tik įpusėjo, neabejotinai turite daug gražių nuotraukų jai iliustruoti. Sukurkite fotoknygą, kuri pasakotų apie jūsų kartu nueitą kelią, ir padovanokite ją mylimam žmogui.
Zoom book maketas

2. Bernvakario arba mergvakario fotoknyga

Paskutinė jūsų laisvės naktis su geriausiais draugais tikrai bus kupina iki ašarų linksmų akimirkų. Nors sakoma, jog bernvakario ar mergvakario įvykiai turėtų likti paslaptyje, žymiai smagiau bus priminti šią šventę jos dalyviams vėl ir vėl. O už blausius prisiminimus geriau yra tik nuotaikinga fotoknyga su gražiausiais vakarėlio kadrais.
 
Zoom book maketas

3. Fotodrobė „50 mėgstamiausių dalykų“

Ar esate tikri, jog savo mylimą žmogų pažįstate kaip nuluptą? Pamėginkite prisiminti 50 dalykų, kuriuos itin mėgsta jis/ji: šokoladiniai ledai, klasikinė muzika, Formulė 1, geltonos tulpės, George Clooney ir t.t. Surašykite visus šiuos dalykus ant fotodrobės ir padovanokite savo antrai pusei. Jie tikrai bus maloniai nustebinti jūsų atidumo jų pomėgiams ir charakteriui. O jeigu turite daug nuotraukėlių, iliustruojančių šiuos mėgstamus dalykus, galite sukurti spalvingą jų koliažą ant fotodrobės.
Zoom book maketas

4. Asmeninės kūrybos fotoknyga

Nors skubėdami paskui kasdieninius rūpesčius dažnai pritrūkstame laiko savo hobiams, kūrybinga veikla mėgsta užsiimti ne vienas. Galbūt ir jūsų mylimas žmogus gali didžiuotis puikiais grafinio dizaino, fotografijos ar dekupažo darbais? Sukurkite jiems fotoknygą su pačių gražiausių darbų nuotraukomis – tegu savo talentu jie pasidalina ne tik su draugais, bet ir su potencialiais klientais. 
Zoom book maketas

5. Fotodrobė bendram jūsų būstui

Padovanokite savo brangiausiam žmogui mylinčių namų fotodrobę, kuria kartu galėsite papuošti savo namus. Tegu jus aplankantys svečiai pamato, kokiomis taisyklėmis vadovaujasi jūsų pora. Tokiai fotodrobei sugalvokite nedidelį vertybių sąrašą: „Vertiname vienas kitą“, „Pusryčiams kepame kiaušinienę“, „Pasveikiname bučiniu“ ir t.t. Na, o ant mažesnių fotodrobių perkelkite pačias romantiškiausias nuotraukas ir pridėkite prierašą „Ir gyveno jie ilgai ir laimingai“.
Zoom book maketas

6. Užrašų knygutė su citata ar mintimi

Panaršius internete, nesunku rasti gausybę gražių, motyvuojančių minčių ar išmintingų asmenybių citatų. Užrašų knygelės viršeliui galite panaudoti žodžius apie meilę, gyvenimą, vertybes. Jeigu jūsų draugė mėgsta užsirašinėti kelionės įspūdžius, viršeliui panaudokite su kelionėmis susijusią mintį, pvz.: „Pasaulis yra knyga, o nekeliaujantys perskaito tik vieną jos puslapį“. O žmogui, užrašų knygelėje mėgstančiam paišyti eskizus, galite skirti bet kurio jį įkvėpiančio menininko citatą.
Zoom book maketas

7. Užrašų knygutė „Mums gera čia būti“

Vienos poros turi savo mylimiausią kavinę, kurioje praleido daug romantiškų popiečių. Kitos mėgsta susitikti prie didžiulio ąžuolo, kurio paunksmėje sėdėdavo pirmomis pažinties savaitėmis. Padarykite gražią jūsų mėgstamiausios vietos nuotrauką, ir uždėkite ją ant asmeninės užrašų knygelės viršelio. Tegu, kiekvieną kartą paėmę tokią knygelę į rankas, jūsų antroji pusė prisimena pačias šilčiausias akimirkas.
Zoom book maketas

8. Profesijos darbo kalendorius

Jūsų mobiliuosiuose telefonuose pypsintys priminimai yra naudingi, tačiau juk taip smagu užsirašyti dienos užduotis ranka! Padėkite savo antrai pusei prisiminti visus svarbiausius darbus ir susitikimus – lai jie viską pasižymi savo asmeniniame darbo kalendoriuje. Pamirškite nuobodžius juodus darbo kalendorių viršelius ir sukurkite tokį, kuriame atsispindėtų jūsų mylimo žmogaus mylimas darbas. Tiek programuotojui, tiek barmenei, tiek kosmetologei – parinkite su profesija susijusias nuotraukas ir gražiai jas sumaketuokite ant viršelio.
 
Zoom book maketas
Jeigu norite dar daugiau idėjų, pasinaudokite mūsų dovanų gidu Jam ir Jai. Pažadame, jog rasite jums tinkamą idėją ir pasisemsite įkvėpimo sukurti išties unikalią dovaną!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2013-11-30 05:12
gretusha
noreciau kad man kas nors vestuviu knyga uzfundytu nuo kaledu senio :D