Loveit.lt – internetinė magiškų idėjų svetainė


GALINČIOS PRIEŠ VESTUVES KILTI PROBLEMOS

Fotografai A photo www.a-photo.lt 

1. Problema: Jei vieno iš sutuoktinių tėvai išsiskyrę ir nebendrauja, kaip juos susodinti per vestuves?

Sprendimas: Jei tėvų santykiai po skyrybų nėra labai draugiški ir jie tikrai turi sėdėti atskirai, patartina mamą ir jos šeimą sodinti pirmoje eilėje, o tėtį su jo šeima – antroje. Jei norite sukurti papildomą atstumą tarp tėvų, galite juos sodinti net skirtingose praėjimo tarp eilių pusėse (mama vienoje pusėje pirmoje eilėje, o tėtis kitoje pusėje antroje eilėje).
Kad viskas vyktų sklandžiai, būtų gerai turėti pagalbininką, pavyzdžiui, pabrolį, prižiūrintį visą veiksmą. Jei nuotakos tėtis ves ją prie altoriaus, tai galite jį sodinti antroje eilėje, o mamą pasodinkite pirmoje eilėje, tačiau per kelias kėdes į šalį nuo tėčio. Būtinai rezervuokite tas vietas, kad jų neužimtų kiti šeimos nariai, ir tėvai galėtų atsisėsti į jiems paskirtas vietas.

2. Problema: Kaip pasakyti draugei, kad ji nebus pamergė?

Sprendimas 1: Jei manote, kad tai reikia paaiškinti, būkite sąžiningi. Jūsų draugė turėtų būti pakankamai supratinga ir suvokti, jog visų bičiulių negalite pakviesti į vestuvių palydą. Yra daug kitų būdų įtraukti draugę į vestuvių šventę: skaitiniai, tostai, ceremonijos ritualai. Ją galite kviesti į mergvakarį, o per vestuves jūsų draugė bus tiesiog viena iš besilinksminančių svečių.
Sprendimas 2: Jei jūsų draugė klaidingai įsivaizduoja, kad ji bus pamergė, kuo anksčiau paaiškinsite situaciją, tuo geriau bus. Kai ji klaus: „Kada eisime rinktis suknelių pamergėms?“ ne ką nors miglotai sumurmėkite, o tiesiai šviesiai paaiškinkite. Jei įprastai bendraujate telefonu ar elektroniniu paštu, situacijai paaiškinti tinka ir šie būdai. Pasakykite, jog apgailestaujate, bet negalite visų draugių kviesti būti pamergėmis. Jei turite įtikinamą paaiškinimą, tai nedvejodama jį ir išdėstykite: pavyzdžiui, Jūs turite kelias seseris, būsimas sutuoktinis taip pat turi seserį, taigi jūsų palydą sudarys tik šeimos nariai. Galite paaiškinti, kad keliate mažas vestuves arba nenorite, jog tokią dieną šalia jūsų būtų labai daug žmonių, taigi apsiribojate tik artimiausiais. Klasikinis būdas pateikti situaciją ne kaip draugės problemą, o kaip savo sprendimą.
Visoms nuotakoms verta įsidėmėti – neskubėkite potencialioms pamergėms pasidžiaugti, kad susižadėjote. Iš pradžių galite manyti, kad visos geriausios vaikystės draugės bus pamergėmis. Tačiau nedalykite tuščių pažadų, kol nepasikalbėjote su būsimu sutuoktiniu ir savo bei jo šeimomis, kol nenustatėte vestuvių biudžeto. Taip išvengsite užgautų jausmų ir nemalonių pokalbių.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2013-12-16 05:04
Tomse
o kaip tik mano beda su teveliais bet tikiuosi kad jie bus civilizuoti