Kaip tinkamai supakuoti vestuvių prisiminimus?


„AR TEKĖSI UŽ MANĘS... ŠIANDIEN?“ (VIDEO)

YouTube stop kadras
„Žinojau, kad noriu vesti Amandą Roman, tą pačią sekundę, kai susipažinome“, – taip savo istoriją pradeda Rajanas Likas. Vaikinas liepos 6-ąją ne tik pasipiršo, bet ir iškėlė mylimosios svajonių vestuves, būsimai nuotakai net nežinant. Majamyje vykusios vestuvės buvo tokios, kokias įsivaizdavo mylimoji savo Pinterest skiltyje.
Rajanas tvirtina, jog visada žinojo, kad pasipirš būsimai žmonai ekstravagantiškai ir neįprastai. Prieš dvejus metus netikėtai išgirdęs Amandos svajonę susižadėti ir susituokti tą pačią dieną, pradėjo domėtis, ar tai iš viso įmanoma. Pasakęs keliems draugams savo planus, atrado internetinį puslapį Pinterest, kuris turi skiltį, skirtą merginoms – „Mano svajonių vestuvės“. Šioje skiltyje Amanda turėjo 224 fotografijas. „Ji suplanavo visas vestuves, net to nežinodama“, – džiaugiasi vaikinas.
Planavimas truko pusantrų metų. Likus 24 valandoms iki ilgai lauktos dienos, iš 75 skrydžių kaip tik tas, kuriuo į Majamį turėjo skristi Amanda, buvo atšauktas. „Aš praradau protą“, – prisipažįsta jaunikis, nes visi giminės ir draugai jau buvo pakviesti į piršlybas, o dar ir sraigtasparnis, svarbus piršlybų akcentas, atsisakė skristi dėl blogėjančių oro sąlygų. „Galvoje buvo tuščia, vienintelis tikslas – atgabenti nuotaką į Majamį“, – dar dabar prisimena nerimą Rajanas. Tačiau būsimoji nuotaka atskrido po vidurnakčio.

Pirmasis pasimatymas, pirmasis „Aš tave myliu“ ir svarbiausias klausimas

Išaušo ilgai laukta liepos 6-toji. Nemiegojęs beveik visą naktį, Rajanas pasibeldžia į viešbučio kambario duris. Atidariusi Amanda pamato kameras ir sutrinka. „Tai Džefas, jis šiandien filmuos mūsų pokalbį“, – pristato vyruką vaikinas. Merginos tai nenuramina, tačiau ji eina paskui Rajaną registratūros link. Jauna pora, sekiojama kamerų, – neįprastas vaizdas, tai pastebi ir viešbučio darbuotojos. „Ar jūs įžymūs?“ – paklausia viena. Susijaudinusiam vaikinui neliko kur slapstytis: „Ne, neįžymūs. Aš peršuosi.“ Ir tai yra ta akimirka, kai Amanda sužino, kas vyksta. „Net tada nebuvau tikra. Atsisukau į Rajaną ir paklausiau: ar jis juokauja. Rajanas nieko nepasakė. Taigi nežinojau, peršasi jis ar ne. Nežinojau, kas dedasi“, – vėliau prisipažino mergina.
Įsėdęs į mašiną, vaikinas atskleidžia visą tiesą, visus neįgyvendintus planus. „Lygiai prieš penkerius metus aš pakviečiau tave į pirmąjį mūsų pasimatymą. Ar tai ne beprotiška? Praėjo penkeri metai. Tu tiek daug turi žinoti... Pirma, aš... visa savo širdimi... tave myliu.“ Tai buvo pirmasis kartas, kai Rajanas ištarė šiuos tris stebuklingus žodžius ilgametei merginai. Šypsenos ir ašarų jos akyse neįmanoma nepastebėti. „Duše keletą mėnesių repetavau šią akimirką, bet vis dar nebuvau pasirengęs...“, – susijaudinęs pasakoja Rajanas.
Atvažiavus į vieną Majamio viešbučių, prie didelio fontano, Rajanas išsitraukia juodą dėžutę ir priklaupia prie vieno kelio. „Ar čia rimtai?“ – susijaudinusi klausia Amanda. „Amanda Roman, aš tave taip myliu ir tu mane pagerbtum, jei sutiktum tekėti už manęs.“
Amandos ašaros, plati šypsena ir galvos linksėjimas – tai gali reikšti tik teigiamą atsakymą. TAIP.

Tai dar ne pabaiga...

„Aš tokia laiminga, o tada Rajanas ištraukia kitą dėžutę ir kalba kalba... Aš galvoju, kodėl jis taip skuba, tai juk viena svarbiausių mūsų gyvenimo akimirkų“, – Amanda nesupranta, kad tai dar ne pabaiga. Tada pora nueina prie vadybininko ir Rajanas atidarydamas salės duris pakartoja savo klausimą... Salėje stovi šeimos nariai, giminaičiai ir artimiausi draugai. Jie visi šaukia: „ŠIANDIEN!“ „Ir, kai aš atidariau tas duris, pamačiau visus žmones, kuriuos myliu, jaučiausi tokia sukrėsta nuo meilės. Šis momentas, manau, visada liks mano atmintyje“, – prisiminimais dalijasi jauna moteris.
Pasisveikinę, pasišnekėję su giminėmis bei draugais sužadėtiniai nuėjo pasiimti santuokos licencijos, reikalingos ceremonijai. Grįžę į viešbutį pradėjo ruoštis ceremonijai. Jaunikis liko su savo draugais vyrais, o jaunoji su merginomis. Ruošiantis oras lauke vis bjuro, todėl Rajanas paklausė sužadėtinės, kur vyks ceremonija: viduje ar lauke. „Tą akimirką aš buvau sutrikusi: lauke, viduje, spintoje, persirengimo kambaryje... man tikrai nerūpėjo, aš tiesiog norėjau už jo ištekėti. Mes nusprendėme likti viduje, o viešbučio darbuotojai papuošė mums skirtą salę.“
Trumpesnis video:

Pati svarbiausia dienos dalis

Rajanas Likas stovėdamas prie altoriaus atrodė susijaudinęs. Jis buvo pasidabinęs juodu kostiumu ir juodais batais, ant kurių padų buvo žodžiai „Ji mano“. „Mes nusprendėme, kad Rajanas manęs nematys iki tol, kol įžengsiu pro duris. Mylimasis man priruošė tiek staigmenų, aš norėjau jį nustebinti bent vieną kartą“, – sakė Amanda, vestuvių iškilmėse vilkėjusi baltą undinės formos suknelę be petnešėlių. Kalbėdamas apie nuotakos įžengimą, Rajanas prisimena: „Tai buvo ta akimirka, kai pasaulis sustoja. Nematai nieko, išskyrus nuotaką.“
Po ceremonijos, kai pastorius paskelbė porą vyru ir žmona, išėję dabar jau Amanda ir Rajanas Likai stebėjosi: „Mes esame susituokę, o šiandien ryte net nebuvome susižadėję.“
Ilgesnis video:
 Apie vestuves kalbasi būsimos nuotakos ApieVestuves.lt FORUME Užsuk ir pasisemk idėjų
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-01-11 06:09
Veja
tikrai kad wau eina sauuu
2014-01-08 17:40
TOma
eina sau
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS