Vestuvių rytą – nuotaka be streso


KUO PAKEISTI TRADICINĮ PRANCŪZIŠKĄ MANIKIŪRĄ?

Fotografai A photo www.a-photo.lt
Rankos – kūno dalis, daug pasakanti apie žmogų. Ypač svarbios rankos per vestuves, nes tą akimirką, kai maunamas vestuvinis žiedas, visų svečių akys ir fotoaparatų blykstės yra nukreipiamos į nuotakos ir jaunikio rankas. Norėdami, kad tos akimirkos nesugadintų nesutvarkyti nagai, šiandien pakalbėsime apie vestuvinio manikiūro tendencijas. Tradicinį prancūzišką, kai nago galiukas nulakuojamas baltai, manikiūrą keičia įvairiomis spalvomis ir detalėmis dekoruoti nuotakos nagai. Pateiksime keletą idėjų, kaip papuošti savo nagučius ypatingą dieną.
1. Tradicinėmis spalvomis nulakuoti nagai: simboline balta, ryškia raudona ar tamsia juoda. Pastaroji tik neseniai pasirodė ant nuotakų rankų, nes anksčiau buvo vengiama. Šias spalvas galima naudoti kaip vienspalvį arba tarpusavyje maišyti ir sukurti unikalų manikiūrą. Šio manikiūro pagrindinis pliusas, kad jo nereikia derinti prie aksesuarų ar puokštės.
2. Auksas. Viena spalva nulakuoti nagai arba su kai kuriomis auksinėmis detalėmis dekoruotas tradicinis prancūziškas ar kitoks manikiūras. Taip pat ši spalva puikiai dera su juoda, todėl galima sukurti kai ką įdomesnio ir pažaisti su jomis. Sakoma, kad auksine spalva nulakuoti nagučiai primena pagrindinį vestuvių gėrimą – šampaną.
3. Blizgučiai naudojami kaip dekoro detalė arba kaip viso nago lakas. Vyrauja įvairios spalvos, bet labiausiai naudojami yra balti arba pilki blizgiai. Jei nori sužibėti kaip deimantas, – naudok.
4. Tradicinio prancūziško manikiūro dekoravimas. Daile, blizgučiais, mažais drugeliais, gėlytėmis ar kitomis dalelėmis dekoruotas manikiūras atgyja. Detalių gali būti daug, padengiančių visą nagą, arba tik keletas, paįvairinančių tradicinį stilių.
5. Bevardžio piršto akcentavimas. Vienintelis iš visų pirštų, yra nulakuojamas skirtinga spalva, ant jo uždedama įdomi detalė arba visas paviršius yra padengiamas blizgiu lako sluoksniu. Juokais galima sakyti, ši strategija padeda nesusimaišyti pirštų svarbią minutę.
6. Švelnios/neutralios spalvos. Vienspalviai arba su puošybos elementais nagai keičia daugelį metų vyravusį prancūzišką manikiūrą. Šių nagučių taip pat nebūtina derinti prie kitų detalių savo aprangoje.
7. Ryškių spalvų nagai. Mėlyni, violetiniai ar žali – visos spalvos galimos. Vienintelis dalykas, ką turi apgalvoti nuotaka, tai detalės, prie ko derins savo ryškius nagučius: prie kokios vienos suknelės detalės, papuošalų, batelių ar puokštės.
8. Animacija. Ant nago yra nupiešiami įvairūs piešinėliai, formos. Pavyzdžiui, jaunikio kostiumo ar jaunosios suknelės trafaretas. Žaisminga ir naujoviška, bet ne visoms priimtina.
Manikiūras yra tik viena maža detalė, sukurianti nuotakos įvaizdį. Svarbiausia prisiminti, kad visos mažos detalės turi derėti tarpusavyje, tam, kad tavo diena būtų įsimintina.
Apie vestuves kalbasi būsimos nuotakos ApieVestuves.lt Forume Užsuk ir pasisemk idėjų

Daugiau idėjų Facebook albume

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-01-09 04:07
Vejune
nu man tai raudoni nagai tinka nuotakai labai. tik ne juodi ar juodai balti.