Viliojanti ir karšta Tenerifė jaunavedžiams


ŠUKUOSENŲ IDĖJOS MERGINOMS TRUMPAIS PLAUKAIS

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Vidutinių arba ilgų plaukų savininkės turi daugybę variantų, iš kurių gali rinktis šukuosenas savo vestuvių puotai. Kaip sako kirpėjos, iš ilgų plaukų galima padaryti daug daugiau negu iš trumpų. Tačiau ką daryti merginoms, kurių plaukai nesiekia pečių? Štai keletas idėjų, ką jos gali pritaikyti prie savo plaukų ilgio.
Atgal sušukuoti plaukai. Tai gali būti ir šlapias tiesių ar paveltų garbanotų plaukų variantas. Prie tokios šukuosenos labai dailiai atrodo prisegtas nuometas.
Susuktos sruogelės. Atrodo paprastai, bet pasirinkus tinkamą sukimą, gali pasikeisti neatpažįstamai. Tik nepamiršk jų prisegti segtuku, kad neišsileistų.
Įvairios pynės. Galima supinti visus plaukus, tik vieną sruogelę arba tik viršugalvį. Svarbiausia susirasti tinkamą pynimą. Internete yra galybė pavyzdžių.
Garbanos. Vienas iš populiariausių vestuvinių šukuosenų sprendimų. Jos gali būti įvairios: nuo pačių smulkiausių iki labai stambių. Su tokia šukuosena gali žaisti ilgai, nes kaskart pajudinusi plaukus atrodysi kitaip.
Suveltas kuodukas. Netvarkingai susuktas, kelios pasilikusios sruogos atgaivins tave karštą vasaros dieną.
Vis dar nesi patenkinta savo įvaizdžiu? Tau į pagalbą atkeliauja – plaukų aksesuarai. Su jais gali arba truputį pagrąžinti, arba visiškai pakeisti savo šukuoseną.
Plaukų lankelis – pats paprasčiausias plaukų aksesuaras, kuriuo naudojasi dauguma merginų. Vestuvėms gali rinktis puoštus įvairiais akmenimis, gėlėmis ar kaspinėliais. Puikiausiai tiks prie mūsų minėtų atgal sušukuotų plaukų arba garbanų.
Plaukų segtukas. Prisegti sruogelėms, pynėms rinkis mažesnius, o norėdama padaryti įspūdį – didelius. Prie įspūdingesnės suknelės rinkis mažesnį, neišsišaukiantį, o prie paprastesnės – spalvingą ir įspūdingą plaukų aksesuarą.
Gėlės ar plunksnos – įsisegusi į plaukus jas gali visiškai pakeisti savo įvaizdį. Gali naudoti vieną, kelias arba net supintą vainiką. Svarbiausias klausimas, ar tai bus viena iš pagrindinių detalių tavo aprangoje, ar tik smulkmena, papildanti ją.
Tinklelis – plaukų segtukas, turintis prisegtą tinklelį, pridengiantį arba visiškai uždengiantį veidą. Toks tinklelis tinka visoms, nesvarbu, nei plaukų ilgis, nei kirpimas. Jis yra gana ekstravagantiškas, todėl ne kiekviena mergina jį išdrįs segėti.
Plaukų juosta. Gali priglausti arba užsidėti kaip karūną. Jų gali rasti su įvairiomis gėlėmis ar akmenėliais. Ypač tinka merginoms trumpais plaukais.
Nesvarbu, kokio ilgio tavo plaukai ar kokia gėlė juose įsegta, svarbiausia, kad jaustumeisi ypatingai savo vestuvėse. 
Daugiau apie nuotakos grožį rubrikoje GROŽIS
Daugiau apie nuotakos grožį kalbasi FORUMO merginos FORUMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai