Lietuvių moterų svajonių sužadėtuvių miestai – Paryžius, Roma ir Vilnius


VESTUVIŲ IDĖJOS: MAŽOS VESTUVĖS

Fotografai A photo www.a-photo.lt
Mažos ir jaukios vestuvės tik artimiausių žmonių rate yra labai dažnas pasirinkimas šiomis dienomis. Ir tai dažniausiai nebereiškia, kad pora taupo, tiesiog šiais laikais labai populiarus yra nuoširdumas ir paprastumas. Jokiu būdu neraginu nekviesti giminės, tiesiog sakau, kad šiais laikais poziciją „privalai pakviesti“ yra pakeitusi: „tai mūsų šventė ir mes norime, kad ji būtų artimiausių žmonių rate – kur visi jaučiamės jaukiai, o artimieji mus matė ir padėjo, lydėjo visą kelią iki santuokos.“ Man labai labai patinka Apievestuves.lt publikuotas straipsniukas „Svečių sąrašas – košmaras. Kaip jo išvengti?“ (Žr. straipsnis apie tai.) Visus raginu jį pasiskaityti prieš pradedant daryti savo sąrašą.

Kodėl smagu kelti mažas vestuves

Todėl, kad galite daugiau kokybės bei dėmesio skirti kiekvienam svečiui. Pradedant nuo sumos, skiriamos kiekvienam: sau, labai geriems fotografams, labai profesionaliems vedėjui ir muzikantams, svajonių dekorui ir baigiant tiesiog galimybe su kiekvienu prisėdus paplepėti, pasijuokti, pašokti... Jei biudžetas yra kiek ribotas, visada rekomenduoju mažinti žmonių skaičių ir kelti labai kokybiškas ir asmeniškas vestuves. Patikėkite, šimtus kartų geriau 10–30 LABAI patenkintų svečių, nei 80 burbančių... Jei biudžetas verčia kiekvieną smulkmenėlę skaičiuoti, tuomet tinka pasakymas „mažiau yra geriau“.

Ar dekoruoti mažas vestuves?

Taip taip taip! Būtinai!
Ir tai galite padaryti daug paprasčiau, smagiau, asmeniškiau. Rinksitės profesionalus ar imsitės daryti viską patys, svarbiausia – nuoširdumas ir estetika. Būtinai rinkitės temą, spalvas, detales, nenuvertinkite dekoro. Įsivaizduokite, KAIP smagu tiems 10 ar 20 žmonių įžengus pamatyti dekoruotą ir jiems skirtą pasaką. Tai primins vakarą boutique tipo viešbučio restorane... Kvepia gėlės, dega žvakės – viskas tobula.

Kaip dekoruoti mažas vestuves

Mažos vestuvės reiškia mažesnę erdvę arba gal net jūsų vidinį namų kiemą, svetainę, gal net vieną bendrą stalą, prie kurio visi susėda šeimos vakarienei. Natūralu, kad dekoruodami mažą erdvę išleisite mažiau lėšų ir vis tiek sukursite įspūdingą dekorą. Vieną ar du stalus dekoruoti labai labai gražiai yra tikrai pigiau nei dešimt... Tai yra pigiau ir paprasčiau mobilumo prasme. Galite visus susodinti prie vieno ilgo stalo po medžiu, pievoje ar parke, uždengti stalą megzta staltiese ir net iškepti kiekvienam po savo keksiuką...
Už tą pačią sumą (tarkime, pasirenkate biudžetą dekorui 1500–2500 Lt) didelės sodybos ar salės dekoras niekada neprilygs įspūdingumu mažutės erdvės dekorui už tokią pat sumą. Tarkime, už 200 Lt prisipirkę žvakių ir dekoravę namų svetainę sukursite intymią ir romantišką nuotaiką, o tiek pat žvakių išdėlioję restorano erdvėje, jų kuriamo jaukumo nė nepajusite! Mažai erdvei už tokią sumą galima sukurti labai originalių ir savo gausa įspūdingų dekoro sprendimų: gėlės ir žvakės tikrai gali virsti nuo stalų, galima nupinti ir išpuošti didžiulę arką ceremonijai, nuomoti kėdes ir siūti staltieses bei kitus papuošimus.
Jei jūsų biudžetas visai mažutis, rekomenduoju bent vieną didžiulę šviežių gėlių puokštę su žvakėmis ant vakarienės stalo. Pasirūpinkite ir dailia staltiese bei grakščiomis kėdėmis. Jos sukuria labai šventišką įspūdį!
Kuo didžiausios sėkmės, o jei reikia pagalbos, būtinai kreipkitės vysnios@vysnios.com
Daugiau Editos tekstų jos ekspertų skilyje 
Apie vestuves kalbasi būsimos nuotakos ApieVestuves.lt Forume  Užsuk ir pasisemk idėjų
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2014-01-11 06:10
mes
mes gyvenam uk jau 10 m nukrito puse draugu LT gyvenanciu nes gi nebendraujam kas svtg todel musu vestuvese bus net 22 zmones... ar cia jau mazos? ar vedejas koks nors dirbtu? nes vakar skambinom 3 tai visi sake kad per mazos vestuves ir tikrai nereikia vedejo
2014-01-09 22:28
Migde
Oooo mes buvom pas draugus irgi tipo kur dare "mazas jaukias", tai LABAI patiko! Ir buvo labai prabangus gerimai, maistas, zodziu lepino lepino mus isskirtinius artimiausius 18 zmoniu uz tai kad neleidom jiems prasilenkti gyvenime ir issikirti , kai draugyste dar buvo silpna... klausem, patarem, guodem ir dziaugemes kartu :) ir va! Patekom ir karaliska puota skirta tik mums - tikrai buvom suzaveti ir apstulbe - visi atributai kaip didelese vestuvese, o zmoniu ne 90 :) labai patiko.
2014-01-09 15:31
Edita
Mazos jaukios vestuves yra daugiau apie zmoniu skaiciu (tarkime iki 30) ir erdves.... ju bendras biudzetas kartais buna didesnis nei zmoniu skaicumi gausiu vestuviu...
2014-01-09 04:05
Fausta
o koks biudzetas cia jau skaitosi mazas? 10 000 ? 15000 ?
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS