ĮŽYMIŲ ŽMONIŲ VESTUVĖS 2013: PASISEMKITE IDĖJŲ IŠ VIEŠŲ VESTUVIŲ

 
Fotografas Ruslanas Kondrotejevas Balsas.lt
2013 metams baigiantis norime Jums priminti kelias žymių žmonių vestuves. Ką būtų galima perimti iš taip vadinamų žvaigždžių, o ko tiesiog pasimokyti? Šiandien aptarsime Jasaičių, Šedžių, Nainių bei kitų žymių porų vestuvių detales. Kokias sukneles vilkėjo nuotakos? Kokį dekorą pasirinko šventės vietai? Į šiuos ir kitus klausimus bus atsakyta ir tikimės, kad jie padės Jums planuojant Jūsų dieną.

Oksanos ir Simo Jasaičių puota liepos mėnesį

Pirmiausia aptarsiu garsaus Lietuvos krepšininko Simo Jasaičio ir grupės „Naujosios pupytės“ atlikėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės vestuvių ceremoniją. Vienos iš didžiausių šių metų jungtuvės sulaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio. Pasak internetinio portalo 15min.lt, lietinga liepos mėnesio diena nesugadino geros nuotaikos jaunavedžiams.
Ceremonija vyko Vilniaus Šv. Jono bažnyčioje. Gana didelė šventovė buvo išpuošta baltomis hortenzijomis ir baltais kaspinais. Ceremonija buvo tiesiogiai transliuojama internete, todėl visa Lietuva galėjo stebėti tuoktuves, juk Oksana Pikul niekada nepasižymėjo privatumo saugojimu. Pasibaigus ceremonijai, svečiai išsirikiavo į dvi eiles prie išėjimo ir išėjusius jaunavedžius palydėjo šūksniais bei baltų rožių žiedlapių lietumi. Vėliau visi buvo pakviesti į šalia esančią baltą palapinę pasiklausyti saksofono muzikos, pakelti šampano taurių ir paskanauti braškių ir ledų. Vakare puota tęsėsi Trakų rajone įsikūrusioje rezidencijoje „IDW Esperanza Resort“, kur šventės privatumą saugojo apsaugos darbuotojai.
Per ceremoniją nuotaka vilkėjo, kaip vėliau išsiaiškinta, Juozo Statkevičiaus kurta balta suknele. Nuo trumpos pustos suknelės iki pat žemės leidosi šydas, vėliau jis buvo nusegtas. Palaidi plaukai, neryškus makiažas bei tvarkingas prancūziškas manikiūras. Garsaus Lietuvos dizainerio suknelė buvo pagrindinis nuotakos stiliaus aspektas. Vienintelė ryškesnė detalė – nedidelė raudonų rožių puokštė. Jaunikis, vilkintis tamsiai pilką kostiumą su baltais marškiniais, atlape taip pat buvo įsisegęs tris tokios spalvos rožytes.

Monikos ir Andriaus Šedžių baltos kaip sniegas vestuvės

Kita didesnė vestuvių šventė, vykusi šiais metais, tai Monikos ir Andriaus Šedžių. Vasario mėnesį vykusias šiauliečių vestuves komentavo dauguma žinomų žmonių bei televizijos laidų. Dar neištirpus sniegui vykusi šventė susilaukė kritikos dėl pasirinktos vietos, balto jaunikio kostiumo bei pasivažinėjimo rogėmis. Vėliau jaunavedžiai atsakė į nemalonią kritiką klausimu: „Nejaugi neturime teisės patys nuspręsti, kaip norime atrodyti per savo vestuves?“
Vasario 23-iąją ceremonija vyko Šiaulių arenos VIP salėje. Abu jaunavedžiai atvyko juodais BMW automobiliais. Pirmasis atvažiavo A. Šedžius, pasipuošęs puskailiniais ir balta eilute. Vėliau pasirodė ir Monika su savo tėvu. Jaunoji buvo pasipuošusi pūsta balta suknele, apsigobusi kailine pelerina, o jos veidą dengė balto tiulio vualis. Po ceremonijos dviem žirgais kinkytos rogės jaunuosius nugabeno į fotosesiją ant Kryžių kalno ir į Chaimo Frenkelio vilą. Likę svečiai važiavo į stiklinį pastatą prie Šeduvos malūno, kur turėjo vykti vakarinė puotos dalis. Salė buvo papuošta baltomis ir auksinėmis detalėmis. Po kiek laiko pasirodė jaunavedžiai, bet likusi šventė vyko jau už uždarų durų.

Simonos ir Jono Nainių rudeninė šventė

Ankstyvą rudenį vykusios Simonos ir Jono Nainių vestuvės visomis prasmėmis buvo jaunų žmonių šventė: nuo aprangos stiliaus iki puotos vietos. Rugsėjo 7-ąją Kaišiadorių rajone pora prieš gimines ir draugus oficialiai įteisino savo beveik septynerių metų draugystę.
Saulėto ir gana šilto rudens dieną ceremonija vyko neogotikinėje Žaslių Šv. Jurgio bažnyčioje. Ji buvo papuošta baltų kardelių puokštėmis bei žvakių jūra. Po oficialios dalies jaunieji išėjo iš bažnyčios skambant Leonardo Coheno dainos „Haleliujah“ akordams bei svečių plojimams. Po trumpų interviu žurnalistams bei svečių sveikinimų, visi nusileido prie Žaslių ežero pakelti šampano taurės, o vakare puotą tęsė viename Vilniaus klubų. Kaip vėliau sakė Jonas: „Mes taip pripratę „tūsintis“, todėl vestuvės taip pat ne išimtis.“
Likus daugiau nei pusvalandžiui iki ceremonijos pasirodė abu jaunieji. Simona vilkėjo baltą suknelę, sukurtą dizainerės Redos Kriščiūnaitės-Paulauskės. Trumpas priekyje ir ilgas gale, išryškinęs gražias merginos kojas apdaras buvo itin madingas šiais metais. Jonas ceremonijai pasirinko mėlynos spalvos kostiumą, baltos spalvos marškinius ir juodą varlytę. Jaunikio švarko atlape bei jaunosios rankose puikavosi baltos gėlės.

Žymių porų tylios vestuvės

Kitos žymesnės poros, tokios kaip Martynas Pocius bei Viktorija Kunauskaitė, Renaldas Seibutis ir Dovilė Eglynaitė, Rūta Ščiogolevaitė bei Rolandas Damijonaitis pasirinko mažą ceremoniją, skirtą tik giminėms ir artimiausiems draugams. Nedidelės ir jaukios šventės nesulaukė komentarų ar didžiulio dėmesio kaip anksčiau minėtos.
Šiais metais dvi poros: krepšininkas Deividas Dulkys su McCall Maynor bei dainininkė Evelina Anusauskaitė su Adamu Youngu atšoko dvejas vestuves Lietuvoje ir JAV. Dainininkės puota rūpinosi viena žymiausių vestuvių planuotojų Kristina Kaikarienė. Jai taip pat teko pasirūpinti specialiu tortu bei neįprastu ledų vagonėliu. Krepšininko vestuvės žiniasklaidoje nebuvo aptariamos. 
Aptartos tik kelios 2013 metais įvykusios ceremonijos, bet iš jų galima pasisemti naujų idėjų savo šventei. 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-01-10 23:20
Gretusha
man jasaiciu graziausios