Vestuvių fėja pristato naujas kryptis vestuvėms


PATARIMAI: RENKAMĖS VESTUVIŲ TORTĄ

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Išsirinkti tortą vestuvėms – gana sudėtinga užduotis. Norėsite įtikti ne vienam, o daugeliui įvairių skonių, o tuo pat metu galvosite ir apie torto apipavidalinimą, ir apie jo kainą bei pateikimą. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, į ką atkreipti dėmesį renkantis tortą vestuvėms.

1. Patarimas: Į ką atkreipti dėmesį renkantis tortą vestuvėms

Nesirinkite pernelyg įmantrių skonių. Geriausia degustuoti ir tik paskui išsirinkti, kokios rūšies tortą (tortus) užsakysite.
Beje, tortas turi derėti prie bendro vestuvių dekoro. Jei vestuvės teminės, torto puošyba gali atitikti temą.
Dėl torto kiekio tarkitės su specialistais.
Nepamirškite laiku užsakyti torto, kad paskutinėmis minutėmis netektų šio svarbaus vestuvių akcento pirkti paskubomis.
Nepamirškite susitarti dėl torto atvežimo į jūsų šventės vietą.

2. Patarimas: Kokio dydžio tortą užsakyti

Svarbu nepersistengti su vestuvinio torto dydžiu. Nepamirškite, kad tai – desertas, taigi svarbu jo išvaizda ir skonis, o ne kiekis. Svečiai susirinko ne į tortų rijimo varžybas, todėl jums nereikalingas saldus maisto perteklius. Specialistai rekomenduoja 100 g vienam žmogui, plius papuošimas. Pavyzdžiui, jei jūsų vestuvėse 30 svečių, tortas turėtų sverti iki 3,5–4 kg su papuošimu.

3. Patarimas: Kokios tortų mados vyrauja 2014 metais

Jei norite, galite rinktis įvairių formų tortus, ne tik kvadrato, pagalvėlės ar rombo, bet ir širdelės, gėlės, savo laimės talismanų, kelių aukštų ir t. t. Tačiau specialistai rekomenduoja klasikinį – apvalų – tortą. Jis kainuoja pigiau, jį paprasčiau transportuoti, o ir formą tortas išlaiko iki vėlaus vakaro. Ne veltui ši forma išlieka populiari ir 2014 metais.
Madingi aukso ir sidabro spalvų papuošimai bei visos ryškios spalvos. Originalus ir kontrastinių spalvų torto kantavimas bei dekoras. Labai madingi tortai, puošti gyvomis egzotinėmis gėlėmis: lelijomis, orchidėjomis.

4. Patarimas: Vestuvinio torto skonis

Nesirinkite pernelyg įmantrių skonių, nes gali būti riešutams alergiškų ar šokolado negalinčių pakęsti svečių. Kartais geriau pasitikėti jau patikrintais tradiciniais variantais, tačiau jei bijote pabodusio skonio, pasinaudokite tortų kepėjų siūloma paslauga – degustacija. Degustacija – puikus būdas išsirinkti ir jums patiems patinkantį, ir vestuvių vakarui tinkantį tortą. Be to, pats procesas teiks malonumą.

5. Patarimas: Kada užsakyti tortą

Kaip ir dėl visko, taip ir dėl torto reikia susirūpinti laiku, ne per vėlai. Kuo anksčiau išsirinksite, tuo geriau. Žinoma, torto pagaminimas priklauso nuo jo rūšies, papuošimų sudėtingumo (papuošimai gaminami šiek tiek anksčiau), tačiau pats vestuvinis tortas dažniausiai gaminamas 1–2 dienas prieš vestuves. Taigi laiku išsirinkite tortą, o iki vestuvių likus nedaug laiko, pasitikslinkite ir priminkite gamintojams apie savo užsakymą.
Sėkmės skanaujant ir renkantis tortą. Tikimės, kad patarimai jums palengvins šią užduotį.
Daugiau idėjų ApieVestuves.lt FORUME
Daugiau apie šventės meniu VAIŠĖS 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-01-30 22:34
toma
ooo pagaliau zinosiu kaip skaiciuot