Monique Lhuillier 2016m. pavasario kolekcijos pristatymas


KVIETIMAI, STALO KORTELĖS IR NUMERIAI

 
Fotografai A photo www.a-photo.lt
Jei pasirinksite tradicinį būdą ir kvietimus, stalo korteles bei numerius spausdinsite, tuomet būtų idealu, jei rinktumėtės arba tą pačią vietą, kurioje užsakote šią spaudą, arba tą patį dizainerį, kuris visa tai gali maketuoti, nes taip bus išlaikomas vientisas gražus stilius, naudojamos tos pačios spalvos, šriftas ir Jūsų simbolis, elementas.

Kvietimai

Kalbant apie popierinius kvietimus, populiariausi dabar pagal individualų užsakymą asmeniškai daryti kvietimai su asmeniškomis detalėmis, spalvomis, simboliais. Kai kvietimų nedaug, jau renkamasi ir rašyti ranka. Pagrindinis siekis dabar vestuvėse yra asmeniškumas, pradedant nuo kvietimo.
Dabar sparčiai populiarėja vaizdo ir fotomontažo kvietimai, siunčiami elektroniniu paštu. Tai patogu ir ekonomiška, ekologiška, šmaikštu, asmeniškiau net negali būti, palieka begalę erdvės jūsų fantazijai. Ypač, kai visi tapome kosmopolitais. Galima rinktis patiems fotografuotis ir filmuotis arba kreiptis į profesionalus. (Gali būti, kad mažą dalį kvietimų vis tiek teks spausdinti močiutėms ir seneliams, kurių vaizdo kvietimas nepasieks).

Stalo numeriai

Į tokį sumanymą kaip stalo numeris galima ir daugiau kūrybos įdėti, panaudojant ne tik popierinius variantus ir ne tik numeriukus ant jų rašant.

Ne tik popierius

Naudoti galima viską, kas susiję arba NE su stalo serviravimu ir dekoru: butelis, taurė, veidrodis, gėlė, didelis moliūgas, lentelė, batelis, instrumentas, lentelė, ant kurios rašoma ranka…

Ne tik numeris

Tai gali būti judviem svarbių miestų, šalių pavadinimai arba šalių, miestų, iš kurių atvykusius susodinsite svečius; gali būti kas nors, susiję su vestuvių ar jūsų gyvenimu, profesijomis; daiktų, kūrinių pavadinimai. Arba tiesiog šmaikštūs, o gal tiesioginiai stalų pavadinimai, kaip antai: „Vaikų stalas“, „Nuotakos dėdžių ir tetų stalas“, „Laisvų širdžių stalas“, „Močiučių ir diedukų stalas“, „Utenos komanda“ ir „Pypkių klubas“, „Konjako mėgėjų stalas“... ir taip toliau, ir panašiai.

Vardo kortelės

Vardo kortelės gali būti popierinės (užrašytos, iškarpytos, išlankstytos, gali būti net nuotraukytės!), medžiaginės, tvirtinamos prie dovanos svečiui, gėlės, prie svečio kėdės, stalo įrankių, servetėlių, rašomos, spausdinamos ar net graviruojamos. Iš esmės tai tiesiog informacinio pobūdžio dalykas, kad jūsų svečias pažiūrėjęs į stalų išsodinimo planą, susiradęs savo numeriu pažymėtą stalą, rastų savo vietą prie jo. Jūsų reikalas, ar norite skirti daugiau dėmesio tokiai informacijai pateikti, ar mažiau. Man asmeniškai labai patinka, kai suradęs savo vietą kiekvienas svečias jaučiasi pamalonintas, nes jam skirtas ypatingas dėmesys, randa įdomiai užrašytą savo vardą ar nuotrauką, atsisėdęs tyrinėja mažą dovanėlę, lygina su kitais, džiaugiasi.
Kuriame šventę… Šventėje visos detalės yra svarbios, tačiau ne visos būtinos. Nebūtinai viskas turi būti brangu, svarbu, kad būtų nuoširdu ir asmeniška bei apgalvota.
Sėkmės!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-02-24 12:35
Vestulia
oho kiek idomiu info