Amelijos ir Vitalijaus vestuvės


2014 M. AUKŠTAKULNIŲ TENDENCIJOS (NUORODOS)

Fotografai A Photo www.a-photo.lt
Sakoma, kad aukštakulniai bateliai – svarbiausias moters aprangos akcentas. Visos merginos žino, kad su jais atrodo aukštesnės, grakštesnės ir, žinoma, seksualesnės. Dėl šios priežasties dauguma merginų neįsivaizduoja savo vestuvių be įspūdingų, įmantrių batelių. Apžvelkime 2014 metų aukštakulnių batų tendencijas aukštojoje madoje, internetinėse bei kitose parduotuvėse. Ką būsimoms nuotakoms 2014 metais siūlo žymiausi dizaineriai ir parduotuvės?

Aukštoji, ne visoms pasiekiama mada

Christiano Louboutiano kurti bateliai išsiskiria ryškiai raudonais padais bei didžiulėmis platformomis. Šiais metais nuotakoms šis garsus prekės ženklas siūlo baltus, sidabrinius, auksinius, ryškiai mėlynus, raudonus bei tradicinius juodus aukštakulnius. Odiniai bateliai padengti blizgučiais, Swarovskio kristalais ar kaspinėliais tiks įvairių norų turinčioms nuotakoms. Kritę į akį balti bateliai „Sissi“ padengti žaliais, mėlynais ir raudonais Swarovskio kristalais, imituojančiais gėles, gali tapti pagrindiniu jūsų vestuvinės aprangos akcentu.
Dolche&Gabanna šiais metais siūlo ekstravagantiškus ir unikalius aukštakulnius. Platformose ar kulnuose įtaisytos gyvos gėlės, bateliai yra padengti auksu ar puošti jo detalėmis, platformos – su piešiniais bei aplikacijomis. Tačiau pripažinkime, gana ryškūs aukštakulniai su įmantriomis detalėmis tiks ne kiekvienai merginai.
Dioro bateliai visada išsiskyrė ryškių spalvų palete, taigi šie metai taip pat ne išimtis. Įvairių spalvų maišymas, įdomūs platformų ir kulnų sprendimai – pagrindiniai šio pavasario akcentai. Nuotakoms šis aukštakulnių prekės ženklas siūlo pastelinių spalvų batelius, puoštus plunksnomis, Swarovskio kristalais bei kaspinėliais.
Garsieji Valentino mados namai siūlo ne tik drabužius ar rankines, tačiau ir batus. Pavasario kolekciją  pristatę mados namai nustebino ryškiomis spalvomis ir pankišku stiliumi. Dauguma rankinių ir aukštakulnių turi metalines detales, o kai kurie kūriniai pasižymi kareivių aprangos motyvais. Tačiau nuotakoms, Valentino siūlo pastelinių spalvų aukštakulnius, puoštus nėriniais, kaspinėliais ar įvairiais brangakmeniais.
Dizainerio Jimmy‘o Choo bateliai pasižymi elegantišku stiliumi. Ateinančio pavasario kolekcijoje  dizaineris siūlo pastelinių spalvų, neiššaukiančius aukštakulnius, puoštus Swarovskio kristalais. Naujoje kolekcijoje taip pat galime pamatyti smailianosius batelius. Šių metų nuotakos iš J. Choo kolekcijos gali rinktis baltus, sidabrinius arba auksinius aukštakulnius. Prie Swarovskio kristalais puoštų aukštakulnių reikėtų paminėti ir įvairius dirželių surišimus, dailiai atrodančius prie trumpos suknelės.
Monique Lhuilliero mados namai pristatę pavasario kolekciją  nustebino įvairių formų aukštakulniais. Raudoni, puošti nėriniais, baltos ir juodos spalvų deriniai su ryškiai rožiniais dirželiais, kūno spalvos bateliai su juodais suraizgytais dirželiais – visa tai galima pamatyti šio dizainerio kolekcijoje. Būsimoms nuotakoms Monique Lhuillieras siūlo baltus arba švelnios kreminės spalvos batelius, puoštus nėriniais, derančiais prie nėriniuotos suknelės.
Badgley Mischka taip pat yra pastelinių spalvų propaguotojas. Aukštakulniai su įvairiais akmenukais, medžiaginėmis gėlėmis ar įdomių raizgymų raišteliais dominuoja šioje kolekcijoje. Nuotakoms ir sukneles kuriantys mados namai  siūlo baltus, sidabrinius ir kūno spalvos aukštakulnius su krištolo bei nėrinių papuošimais.

Internetinių parduotuvių atradimai

Garsi visame pasaulyje internetinė parduotuvė „Amazon“ siūlo daugybę prekių, kurias gali įsigyti tiesiog sėdėdama namuose. Būsimos nuotakos taip pat nėra išimtis, galinčios rasti avalynę vestuvėms už prieinamą kainą. Nuo baltų iki juodų, aukštų arba žemesnių, su akmenukais ar su kaspinėliais – pasirinkimas tikrai didelis, tik prisėsk ir ieškok sau tinkamų. Taip pat gali rasti garsių dizainerių senesnių kolekcijų kūrinių, tokių kaip anksčiau paminėtas Badgley Mischka ar Kate Spade (http://www.katespade.com/).
Internetinė parduotuvė „eBay“  taip pat siūlo daugybę variantų vestuvėms besiruošiančioms merginoms. Šioje parduotuvėje gali rasti visko: nuo labai paprastų ir elegantiškų batelių iki ekstravagantiškų, kartais net vulgarių aukštakulnių. Pagrindinis šios internetinės parduotuvės pliusas yra tai, kad galima rasti daug įvairių ir garsių prekės ženklų kaip Christiano Louboutiono ar Valentino kūrinių. Tik būk atsargi, nes tai gali būti ne originalūs aukštakulniai.
Internetinio tinklapio „Assos“  šūkis „Atrask madą internete“ visiškai atitinka jų teikiamą asortimentą. Įvairių, įdomių ir anksčiau nematytų aukštakulnių gausoje būsimos nuotakos tikrai atras, ką nors savo šventei. Įvairių modeliukų, spalvų ir dekoravimo elementų aukštakulniai tiks įvairius norus turinčioms merginoms ir moterims.

Lengvai pasiekiama, bet ne visoms tinkanti Lietuvos pasiūla

Vilniuje įsikūręs „La Fleur“ vestuvinių suknelių salonas siūlo didelį pasirinkimą ir avalynės. Balti ar kūno spalvos aukštakulniai bei žemakulniai pasižymi vienodu dizainu: uždara nosyte bei dirželiu per kulkšnį. Puošti akmenukais, kaspinėliais bei gėlytėmis bateliai atrodo tikrai elegantiškai. Šiame salone taip pat galima rasti ryškesnių spalvų aukštakulnių, puoštų gėlėmis ar kaspinėliais, skirtų drąsesnėms nuotakoms arba pamergėms.
Vilniuje ir Utenoje turintis filialus „Angelo Mio“  siūlo gana įvairius nuotakų stiliaus variantus. Proginių drabužių salone rasi aukštakulnių, žemakulnių bei aulinukų, kuriuos galėsi priderinti prie išsirinktos suknelės. Nėriniuoti, išpjaustyti, kaspinuoti, puošti drugeliais bateliai – tokį asortimentą siūlo ši parduotuvė.
Kaune įsikūręs proginių drabužių salonas „MJ“ pasižymi ne tik vestuvinių suknelių, bet ir aukštakulnių nuotakoms pasiūla. Balti bateliai skirtingomis pakulnėmis dekoruoti įvairiais akmenukais – puošnūs ir tinkantys tavo šventinei aprangai.
Christiano Louboutiano, Dioro ar Valentino siūlomi aukštakulniai yra labai gražūs, bet ne visoms nuotakoms prieinami dėl kainos. Internetinėse parduotuvėse galima rasti pigesnį ir gana platų asortimentą būsimoms nuotakoms. Įdėmiau paieškojus, gal atrasi ir ilgai svajotus Louboutiano ar Dioro, tik už mažesnę kainą. Lietuvos specializuotose nuotakoms ir paprastose batų parduotuvėse galima išsirinkti gražius batelius vestuvėms, bet nieko, prilygstančio garsiems madų namams. Tačiau prisimink: nesvarbu, ar avėsi Valentino, ar Lietuvos parduotuvėje rastus aukštakulnius, Tu tą dieną atrodysi stulbinamai.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-06-17 12:17
Agne
Vestuviniai bei proginiai Bateliai.

www.lafleur.lt
2014-06-17 09:44
Orinta
Atrodo rašytas vien tam, kad kažką parašyti.
2014-03-09 22:30
Goda
oho kiek nuorodu aciu