Mergvakario idėja: geriausios draugės vasaros festivaliuose


ĮDOMŪS FAKTAI APIE SUŽADĖTUVES

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Internetinės svetainės yra pilnos įvairių idėjų, kaip pasipiršti. Juk tai pirmasis ir, pripažinkime, labai svarbus žingsnis link ilgai svajotų ir planuotų vestuvių. Šį kartą nekalbėsime apie būdus ar patarimus, kaip pasipiršti savo mylimajai. Galbūt paskaičius keletą įdomių faktų apie sužadėtuves, patiems kils geniali idėja, kaip paklausti to vienintelio klausimo.

Truputis įdomios statistikos

Kokia buvo pirmoji mintis, šovusi jai į galvą, kai vaikinas paklausė TO klausimo? Anot internetinio tinklapio examiner.com 26 % merginų džiaugėsi: „Vau! Šis žiedas yra nepakartojamas.“; 23 % nekantravo: „Negaliu sulaukti, kol kam nors papasakosiu apie tai.“; 14 % buvo nustebusios: „Esu šoke... jis mane labai nustebino.“; 13 % teigė: „Jau buvo laikas paprašyti tekėti už jo.“; 9 % pyko ant savęs: „Velnias, galėjau, ką nors kita apsivilkti arba nors truputį pasidažyti.“ arba „Būtų gerai, kad būčiau pasidariusi manikiūrą. Negaliu nufotografuoti žiedo, kai rankos taip atrodo.“ ir likę 6 % abejojo: „Hmm! Nemanau, kad man patinka šis žiedas.“
Kam pirmiausia skambino merginos, norėdamos pasidalyti šia naujiena? 47 % merginų pirmiausia skambino savo mamai; 27 % skambino į namus pranešti naujieną abiem tėvams iš karto; 22 % neskambino niekam, nes norėjo pasimėgauti sužadėtuvėmis kartu su mylimuoju ir 1 % merginų skambino seseriai, tėčiui, sužadėtinio šeimai bei geriausiai draugei.
Kaip įvertintum sužadėtuves skalėje iki 10? 50 % nuotakų savo vyrui skirtų aukščiausią įvertinimą; 14 % įvertintų mylimuosius devynetu; 12 % skirtų aštuonetą. Mažesnį įvertinimą nei 8 skyrė beveik vienodai – 1 ir 2 % – merginų. 2 % moterų savo vyrus įvertino vienetu...
Ar verkėte per sužadėtuves? 42 % apklaustųjų neverkė, jų partneris taip pat; 31 % moterų verkė, bet jų partneris ne; 17 % merginų prisipažino, kad abu verkė; 10 % merginų sakė, kad sužadėtinis pravirko, o jos ne.

Įdomūs faktai apie sužadėtuvių žiedą

1. Sužadėtuvių žiedo dovanojimo paprotys atėjo iš Egipto, Senosios karalystės periodo. Tokie žiedai tradiciškai yra maunami ant kairės rankos bevardžio, nes senovės egiptiečiai tikėjo, kad šis pirštas turi veną, jungiančią su širdimi.
2. Praeityje sužadėtuvių žiedai buvo finansinio įsipareigojimo simbolis – vyras įteikdamas moteriai žiedą patvirtindavo, kad galės išlaikyti šeimą. Žiedą įteikdavo su maišeliu auksinių monetų, kad parodytų vyro finansinę galią.
3. Senovės susitarimu buvo patariama vyrams savo nuotakai išleisti nuo vieno iki trijų mėnesių uždarbį. Tačiau dabartiniai tyrimai rodo, kad šiais laikais už pasirinktą papuošalą vyrai vidutiniškai išleidžia trijų savaičių atlyginimą.
4. Vidutinis vyras tobulo mylimosios žiedo paieškoms sugaišta nuo vieno iki trijų mėnesių.
5. Gruodis yra populiariausias metas pirkti sužadėtuvių žiedą, apie 15 % porų susižada per šventes. Kalėdos, Naujieji metai bei Valentino diena yra populiariausios dienos sužadėtuvėms.
6. Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad 28 % moterų atmestų pasiūlymą tekėti, jei žiedas joms nepatiktų. Tai truputį ekstremalu, bet reikia prisiminti, kad žiedas turi tikti prie bendro merginos stiliaus, juk jį mergina nešios visą likusį gyvenimą.
7. Gal dėl anksčiau minėto punkto dauguma šiuolaikinių porų sužadėtuvių žiedą renkasi kartu. Net 60 % merginų yra įtraukiamos į žiedo pirkimo procesą, o 3 % pačios jį išsirenka.

Vienos geriausių frazių, pakeičiančių tradicinį „Ar tekėsi už manęs?“

1. Praleiskime likusį gyvenimą kartu
2. Noriu su tavimi pasenti
3. Negaliu įsivaizduoti gyvenimo be tavęs
4. Turėdamas šalia tave jaučiu pilnatvę
5. Prieš susipažindamas su tavimi nežinojau, koks tuščias buvo mano gyvenimas
6. Žinau, kad tu ir aš esame sutverti būti kartu
7. Norėčiau tau duoti viską, bet tikiuosi, šio žiedo užteks
8. Ar duosi savo ranką santuokai?
9. Ar suteiksi man garbę tapdama mano žmona?
10. Ar padarysi mane laimingiausiu vyru pasaulyje?
Mielos istorijos, tiesa? Tik žmonės naudoja ne akmenukus, o žiedelius.
Daugiau naudingų patarimų kaip pirštis RUBRIKOJE VYRAMS
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2017-05-24 12:58
Andrea
Ką? Sužadėtuvių žiedą poros renkasi kartu? Ir net 60% ? Negaliu patikėti... Visiška nesamonė, na aišku čia tik mano nuomonė. Aš žinoma pasižiūriu tuos žiedukus tarkim, kad ir https://auksomeistrai.lt/suzadetuviu-ziedai bet, kad vaikinui sakyti noriu to ir to... na neeee...
2014-02-24 12:24
Greta
nu geras tiek nezinojau idomu