Susižavėjimo bangą sukėlusi vestuvių metinių dovana vyrui


„PIAZZETTA ITALIA“ - JAUKI VIETA JŪSŲ VESTUVĖMS

„Piazzetta Italia“ arch. nuotrauka
Kuo išraiškingiausiu tonu ir gestikuliuodamas kiekvienas italas jums sušuks – Mamma mia, juk svarbiausia yra šeima ir puiki virtuvė! Be triukšmingos emocionalios šeimos ir gerų patiekalų gyvenime nė žingsnio. Ir su italais tenka sutikti. Šeima ypač svarbi per vestuves – trokštame, kad mūsų artimieji būtų šalia, emocijos liejasi per kraštus ir tokiomis akimirkomis tampame panašūs į tikrus italus: ašaros ir juokas, bučiniai, apkabinimai ir šeiminių vertybių gausa užlieja patalpą, kur švenčiame, įsiskverbia į širdis. Visa vainikuoja akiai malonus pažiūrėti, o skrandžiui gardus maistas. Susėdę prie stalo mėgaujamės patiekalais, vakarienę paverčiame iškilmingomis apeigomis. Taigi kodėl nešvęsti itališkame restorane, kur šeimos emocijos persipina su gardžiais kvapais. Jaukų, itališka dvasia alsuojantį restoraną rasite ir Vilniuje – „Piazzetta Italia“ įsikuręs Gedimino prospekte.

Puiki vieta švęsti

Jauniesiems, norintiems pietietiško kolorito, atsipalaidavimo ir džiugesio, bet neketinantiems keliauti į tolimą šalį, šis restoranas kuo puikiausiai tiks. Jis ne tik įsikūręs Vilniaus širdyje, yra gražus, jaukus ir patogus, bet ir tikrai dvelkia itališka nuotaika. Pastelinės spalvos, erdvė, kur daug šviesos, dekoro akcentai, žalumynai ir vyno buteliai, subtili prabanga ir jaukumas – visa primena kuo tikriausią itališką restoraną. Ir nors už lango bus lietuviškas oras, restorane dvelks pietietiški kvapai ir vyraus pakili nuotaika. Čia pasijusite nutvieksti saulės, glamonėjami švelnaus vėjelio, uosite malonius kvapus ir būsite ne vieni – restoranas priima iki 50 žmonių. Toks svečių skaičius yra optimalus, norintiems švęsti ne tik su liudininkais, bet ir su šeima bei kitais pačiais artimiausiais žmonėmis. Švelnios spalvos, jaukus interjeras, už lango verdantis miesto gyvenimas ir intymumas viduje – toks derinys daugeliui yra priimtinas ir žavus – tarsi jaučiate miesto pulsą, o tuo pat metu esate atskirai nuo triukšmo ir lėkimo, džiaugiatės savo švente su artimaisiais, mėgaujatės gardžiais patiekalais ir nerūpestingai palydite dieną.

Dirba savininkai

Šiame restorane sulauksite išskirtinio dėmesio, nes klientais rūpinasi ne kas kitas, o savininkai. Ką jau kalbėti apie tokią ypatingą šventę kaip vestuvės – būsite apsupti tikro rūpestingumo ir šilumos, jums netrūks šeimininkų dėmesio. Šeimininkai ne tik prižiūri ir puoselėja kiekvieną restorano kampelį, jie ypatingai rūpinasi svečiais, klausia, ar buvo skanu, įtinka jūsų skoniui, kad ir koks įmantrus jis būtų, stengiasi, kad kuo geriau praleistumėte laiką. Restorano šeimininkų gebėjimas bendrauti ir vaišingumas ne tik leis pasijusti tarsi būtumėte vieninteliai ir patys ypatingiausi kada nors jų priimti svečiai, bet ir skatins grįžti. Nors restorano savininkai yra lietuviai, tačiau jiems nesvetimas kitas itališkas bruožas, taip pat puikiai tiksiantis jūsų šventei, – rūpinimasis maisto kokybe. Visi norime kokybiško maisto, tačiau kartais tenka nusivilti maistą tiekiančių firmų požiūriu ir supratimu apie maisto kokybę. „Piazzetta Italia“ atstovauja tikrą itališką virtuvę, o atsakingi šeimininkai neleis sau patiekti jums nepakankamai kokybišką maistą. Maisto kokybė – vienas svarbiausių šio restorano tikslų. Taigi galite būti įsitikinę, kad šiame restorane jūs ir jūsų svečiai valgys ne tik geros virtuvės puikiai paruoštą, skanų, bet ir kokybišką maistą.
Per šventes restorane dirba visa komanda – šeimininkai, administracija, padavėjai ir virtuvės šefas – tikrai atsakingas požiūris į valgymo kultūrą neleis jums nusivilti vestuvių vakaru: iškilminga vakarienė bus sustyguota iki menkiausių smulkmenų, o jūs galėsite atsipalaiduoti ir džiaugtis švente.

Restoranas gurmanams

Jei jums svarbi ne tik maisto kokybė, bet ir norite nustebinti svečius gurmaniškais patiekalais, pažvelkite į meniu. Beje, restorano šeimininkai, patys kuo tikriausi gurmanai, jums patars ir tikrai neleis, kad vestuvinė vakarienė būtų tik iškilminga vakarienė. Tai bus gurmaniška iškilminga vestuvių vakarienė. Ragausite itališkai paruoštų midijų, o gal antienos krūtinėlę, itališką jūros gėrybių troškinį, o gal itališkai įdarytą vištos krūtinėlę. Desertui skanausite tortini, o gal naminių ledų ar tiramisu... Svarbu nepasiklysti itališkos virtuvės subtilybėse. Žinoma, saulėje džiovinti pomidorai, bazilikai, kaparėliai ir visa puokštė kitų kvepiančių ir gundančių Pietų prieskonių ir mišinių įvairovė. O kur dar sūris ir vynas... Italija – vyno kraštas, taigi gurmaniškus patiekalus užgersite kokybišku vynu. Vestuvės – puiki proga ne tik pasilinksminti, bet ir pamaloninti kūną nelietuviška virtuve. Beje, produktai perkami iš ūkininkų arba atsisiunčiami iš Vokietijos ir Italijos.

Jauki maža erdvė

Jei švenčiate tik su artimiausiais žmonėmis ir norite jaukumo, o jūsų vestuvės yra vakarienės tipo – „Piazzetta Italia“ jums taip pat tiks. Restorane yra VIP salė, kurioje telpa apie 15 žmonių. Būsite apsupti jaukumo, intymumo, jausitės saugiai, niekas nedrums jūsų šventės nuotaikos. Rodos, jaukiau niekur ir nerasi, ši VIP salė tai namai ne namuose: malonu kaip namie, o drauge jus supanti šventinė aplinka sukuria puikią atmosferą mažoms, itin šiltoms vestuvėms.
Tačiau restorane galite ne tik kelti vestuves, bet ir švęsti kitas šventes. Galbūt jūs norite itališko maisto ir emocijų per mergvakarį. O gal mylimasis nutarė jums pasipiršti pamalonindamas jus gurmaniškais patiekalais jaukioje aplinkoje. Kad ir kokia šventė ar proga būtų, jūs visada esate laukiami „Piazzetta Italia“ restorane, nes juk: Mamma mia, priimti ir pavaišinti svečią yra didelis malonumas. Kaip tik dėl šio požiūrio, kad svečiai tarsi dovana, norisi grįžti į jaukų restoraną Vilniaus širdyje.
Elektroninis puslapis www.piazzettaitalia.lt
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-02-18 13:26
ema
kokio dydzio turi buti vestuves, kad galima butu jas svesti tokioje mazoje patalpoje?
2014-02-10 13:54
Digna
Nerealiai faina vieta tikrai tikrai! :)
2014-02-09 21:03
Santa
esam ten buve - imones vakariene jie turi super sale atskira o maistas super ypac napaleonas