15 įdomių faktų apie vestuvinę suknelę


EUROPA ROYALE DRUSKININKAI – PUIKI VIETA VESTUVĖMS

Viešbučio arch. nuotrauka
Daugelis svajoja atsipalaiduoti egzotiškame kurorte, pailsėti pasakiškame paplūdimyje, pasilepinti saulutėje, apsistoti gerame viešbutyje, kuriame galėtų mėgautis baseinais, sūkurinėmis voniomis ir įvairių rūšių pirtimis. Vestuvių ar kita proga sau tokią kelionę ne viena pora ir leidžia. Šiame straipsnyje norime jums priminti apie Druskininkus ir juose laukiančius malonumus. Pasirinkę tinkamą viešbutį ir jus dominančias procedūras tikrai nenusivilsite.

Nuostabi vieta

Mūsų mažos šalies pietuose prie upių tėvo Nemuno įsikūrę Druskininkai ne tik be galo graži vietovė, turtinga savo istorija ir gamta, bet ir seniausias bei didžiausias Lietuvos kurortas, žinomas nuo 1794 metų. Visus metus veikiantis balneologinis, purvo ir klimatinis kurortas traukia ne tik lietuvaičius, bet ir svečius iš užsienio. Mineraliniai šaltiniai žinomi nuo XVIII a. pradžios. Taigi tai nuostabi vieta atsipalaiduoti, pailsėti, atgauti jėgas, pasisemti energijos ir žengti į naują – šeimyninį – gyvenimo etapą. Žinoma, labai svarbu, kur apsistosite, o šiame kurorte nestinga viešbučių, vieną jų ir norėtume pristatyti – tai „Europa Royal Druskininkai“. Šis viešbutis itin tinka jaunavedžiams, nes išsiskiria ne tik dizainu, prabanga, atitinka užsienietiškus standartus, bet ir teikia tikrai kokybiškas paslaugas.
„Senosios caro laikų gydyklos yra rekonstruotos laikantis griežtų reikalavimų, atkuriant senąjį gydyklų stilių naujajame viešbutyje „Europa Royale Druskininkai“. Čia rasite 65 senojo pastato kambarius, atspindinčius jų buvusią ramybę ir Druskininkų miestelio dvasią. Mėgstantiems modernią aplinką siūlome apsistoti naujesniuose 36 kambariuose“, – rašoma viešbutį pristatančiame tekste. Belieka pridurti, kad čia susilieja praeitis ir dabartis, prabanga ir patogumas, nuostabus gamtos grožis ir pastato architektūra puikiai dera – viešbutis įsikūręs senojoje Druskininkų dalyje, šalia Nemuno vingio. Čia jūs ne tik palepinsite kūną, bet ir pasigrožėsite nuostabiais vaizdais, būsite užvaldyti gamtos grožio ir romantiškos nuotaikos.
Viešbutyje viskas pritaikyta svečių patogumui – šviesios ir didelės erdvės, nuostabūs peizažai už lango ir išėjus pasivaikščioti, viešbučio prabanga ir skoningai bei patogiai įrengti kambariai. Pastatytas stiklinis koridorius, jungiantis viešbutį su viena didžiausių ir moderniausių miesto gydyklų – „Druskininkų gydykla“, „Vandens pramogų parkas“ yra vos už 300 metrų, o jei panorėsite aplankyti Grūto parką, jums tereiks vykti vos 10 km (14 min. automobiliu). 

Puikus restoranas

„Europa Royal Druskininkai“ turi kone geriausią restoraną visame kurorte. Restoranas, kaip ir visas viešbutis, išskirtinis savo aplinka ir personalo šiluma. Restorano interjere vyrauja balta spalva, subtili ir prabangi kėdžių ir stalų puošyba, skoningas serviravimas, be to, yra vasaros terasa, kurioje puikiai praleisite laiką. Patiekalai taip pat ne išimtis – kokybiškas ir gardus maistas tarsi šio restorano vizitinė kortelė.
Puošnus ir rūmus primenantis restoranas, kur vyrauja elegancija ir prabanga, puikiai tinka ir oficialiems susitikimams, ir maloniam pasisėdėjimui draugų rate, ir vestuvėms. Beje, šis viešbutis gali pasigirti nemenka patirtimi organizuojant vestuves, o kur dar geras maistas ir puikus aptarnavimas bei nuostabus vaizdas – už didžiulių restorano langų puikuojasi terasa su vaizdu į Nemuną – nepakartojamas jūsų vestuvių akcentas.
Jei nusprendėte vestuves švęsti šiame viešbutyje, žinokite, kad restorane vienu metu aptarnaujama iki 120 svečių. Antrame aukšte Jūsų laukia jaukus baras su didžiuliu balkonu ir įspūdingu vaizdu. Šiame bare telpa iki 50 svečių. Taigi viešbučio restoranas ir baras tinkami tiek didelėms, tiek mažesnėms vestuvėms. Jaunieji gali atsipalaiduoti ir visus rūpesčius palikti viešbučio personalui, kuris pasirūpins ne tik maistu, bet ir papuoš salę pagal jaunųjų pageidavimus, pasirūpins gėlėmis ir visomis kitomis smulkmenomis, net pasiūlys renginių vedėjus ir muzikantus – žodžiu, viską suorganizuos ir pasistengs, kad vestuvės būtų sklandžios ir nepamirštamos.

Patogumai vestuvininkams ir jų svečiams

Šioje gražioje vietoje, šiame patogiame viešbutyje gali nakvoti ne tik jaunieji, bet ir jų svečiai – iš viso viešbutyje yra 101 kambarys. Tiek standartiniai, tiek prabangūs kambariai yra patogūs, su gausiu paslaugų paketu (oro kondicionavimas, internetas, televizija, mini baras ir t. t.). Jauniesiems labai patogu, nes nereikia papildomai rūpintis svečių apnakvindinimu. Norintiems ne tik puotos, bet ir kitokių pramogų siūloma šešių takelių boulingo salė, pirčių kompleksas – kodėl gi tuo nepasinaudojus jauniesiems ir jų svečiams antrą vestuvių dieną.
„Europa Royal Druskininkai“ gali jums pasiūlyti įvairių pramogų ir paslaugų, patogumą, prabangą ir grožį. Čia tinkama vieta švęsti ir ilsėtis. Jūs visada esate laukiami šiame puikiame Druskininkų viešbutyje ir jei nusprendėte nesižvalgyti į užsienio šalis, prisiminkite nuostabų kampelį Lietuvos pietuose. Iki susitikimo „Europa Royal Druskininkai“, kur patirsite malonių akimirkų.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-09-17 12:27
Alex
<a href="http://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/europa-royale">Europa Royale Druskininkai</a> tikrai puiki vieta šventei - rekomenduoju!
2014-02-10 22:13
Sofija
fainas viesbutis esame ten buve. vestuvems tas restoranas tobulai tinka. mano seses vestuves ten buvo. ziauriai grazu