Vestuvių planavimo konsultacijai sakoma „Taip!“


ŠUKUOSENŲ IDĖJOS: TINKA VESTUVĖMS AR MERGVAKARIUI

Kaskart artėjant naujam vestuvių sezonui kyla tas pats klausimas – kas dabar madinga, kokią šukuoseną išsirinkti? Jei reikėtų trumpai apibūdinti 2014 metų nuotakos įvaizdį, tai greičiausiai būtų moderni klasika. Šiemet ypač madingos aukštos, sukeltos į glotnius kuodus, elegantiškos šukuosenos. Tačiau taip pat išlieka madingos romantiškos garbanotų plaukų ir net šiek tiek netvarkingos šukuosenos. Kokio stiliaus šukuosena būtų, ji turi tikti, gerai atrodyti, būti patvari ir kurti gerą nuotaiką. 
Šiandien mūsų herojės – Gerda ir Ligita – nors iki vestuvių dar toli, mielai sutiko išbandyti save maloniuose ir jaudinančiuose nuotakos rūpesčiuose.
Gerdos plaukai ilgi ir gražūs, pirma mintis buvo sugarbanoti ir palikti palaidus, bet kadangi vestuvinė suknelė bus uždaru kaklu, susukome juos į glotnų, elegantišką kuodą, išryškindami kaklo liniją ir subtilius veido bruožus. Natūralus, švelnus makiažas dar labiau sustiprino elegantišką nuotakos įvaizdį. Salono vizažistė Nora Vanagaitytė makiažui naudojo tik šiltus, žemės spalvos atspalvius. Akis paryškino šiemet labai madingomis strėlytėmis, o lūpas paliko labai šviesias, švelni lūpų spalva suteikia jaunatviškumo ir gaivumo, puikiai kontrastuoja ir kartu dera su šukuosenos elegancija
Gerdos nuotrauka PRIEŠ ir PO
Nuotrauka fotografijosstudija.com
Šviesiaplaukei Ligitai padarėme keletą šukuosenų, vieną modernios klasikos tema, o kitą lengvą ir valiūkišką, kuri gali tikti tiek vestuvėms, tiek mergvakariui.
Kadangi Ligitos akys tamsios ir gana ryškios, vizažistė Nora nusprendė jas dar labiau išryškinti. Ligitai buvo priaugintos vidutinio ilgio sabalo kailio blakstienos, atrodančios natūraliai ir pagilinančios žvilgsnį. Priauginamos blakstienos gali būti ir trumpesnės, ir dar ilgesnės, viskas priklauso nuo poreikio, nors labai ilgų nerekomenduojame. Makiažui taip pat buvo naudojamos šiltos rusvos spalvos, kurios puikiai tinka ir yra labai mėgstamos nuotakų.
Makiažui naudojome natūralią mineralinę kosmetiką „Micabella“, be koncervantų ir parabenų
Ligitos nuotrauka PRIEŠ ir PO
Nuotrauka fotografijosstudija.com
Paruošti veidą makiažui reikia iš anksto. Jei reikia, atliekamas veido valymas. Odos būklę labai pagerina šveitimas ir drėkinamoji kaukė – dėl prieš kelias dienas pasidarytos procedūros oda bus glotnesnė, todėl makiažas atrodys natūraliau ir kokybiškiau. Antakiai taip pat tvarkomi kelios dienos iki tuoktuvių.
Dažniausiai vestuvėms daromas klasikinis makiažas. Madingos natūralios žemės spalvos: rudos, pilkos, aukso spalvų šėšėliai, dedama šiek tiek juodos. Šiltos rudos spalvos ypač gerai atrodo nuotraukose, todėl, kuriant vestuvinius makiažus, yra naudojamos dažniausiai. Šiek tiek violetinio atspalvio ant vokų pabrėš akių spalvą.
Lūpos dažomos švelniomis rausvomis, persiko spalvomis. Jos laikosi žymiai geriau nei ryški raudona. Švelnios lūpų spalvos suteikia jaunatviškumo, gaivumo ir daro lūpas putlesnes. O ir nuotakai pačiai pasitaisyti šviesų lūpų makiažą žymiai paprasčiau.
Žvilgsnį efektingą daro pridėtinės blakstienos. Jų yra labai įvairių. Nuo itin natūraliai atrodančių audinės ar sabalo kailio blakstienų iki ypač ilgų, kone siekiančių antakius. Labai natūraliai atrodo pridėtinių blakstienų kuokšteliai. Pridėtinių blakstienų privalumai – jų nebereikia dažyti. O ir per medaus mėnesį taip pat būsite gražios. Pridėtinėms blakstienoms nebaisios maudynės ar pirtys. 
Paruošti veidą makiažui reikia iš anksto. Jei reikia, atliekamas veido valymas. Odos būklę labai pagerina šveitimas ir drėkinamoji kaukė – dėl prieš kelias dienas pasidarytos procedūros oda bus glotnesnė, todėl makiažas atrodys natūraliau ir kokybiškiau.
Didelis pagalbininkas per bandomąjį makiažą – fotoaparatas. Net jei atrodo, kad makiažas kiek per ryškus, nuotraukoje jis atrodys kaip tik, nes fotografija spalvas „suvalgo“. Dėmesio kuklioms: minimalaus arba labai šviesaus makiažo nuotraukose praktiškai nesimatys.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-03-04 13:29
Brigita
Labai gražu. Kiekviena nuotaka per vestuves nori atrodyti pasakiškai!
2014-03-03 04:16
VIola
o man tai per daug pakeite merginas - kam to reikia? jaunikis nepazins
2014-03-02 23:51
lora
Labai gražu... Galbūt galėtumete pasiūlyti šukuosenų ir nuotakoms su kirpčiukais?