Princo Williamo ir Kate Middleton medaus mėnuo


KAIP GREITAI IR PAPRASTAI SUDĖLIOTI SVEČIŲ SĖDĖJIMO PLANĄ?

Svečių sėdėjimo plano sudarymas dažnai tampa nemažu jaunųjų rūpesčiu – kur ir ką sodinti, kad visi bendrautų ir patogiai jaustųsi šventėje? Skirstant šias vietas pagelbės vizualiai ryškus planas – paprastas ir patogus būdas, naudojant spalvas. Procesas bus greitesnis, o kintant svečių skaičiui, – ir lengvai koreguojamas planas.
Visų pirma ant didelio lapo nusipieškite tiek stalų, kiek jums reikia. Dar patogiau būtų, jei stalo formos lapelius tiesiog išsikirptumėte iš kitos spalvos lapo – taip galėsite ir pačių stalų vietas lengvai keisti bei stumdyti įsivaizduojamoje patalpoje.
Linos Ruokienės foto
Tuomet lieka išskirti pagrindines jūsų svečių grupes: jaunosios bei jaunojo giminės, draugai, darbo kolegos ir t. t., ir surašyti vardus ant lipnių spalvotų lapelių. Šių grupių galite turėti tiek, kiek jums reikia, tiesiog kiekvienai priskirkite po vis kitokią spalvą.
Linos Ruokienės foto
O dabar teliks sudėlioti vardus – susodinti svečius – prie atitinkamų stalų. Taip spalvinis kodavimas padės iškart matyti, kiek ir kokios grupės svečių sėdi prie vieno stalo.
Linos Ruokienės foto
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-05-26 11:49
rit
Patarkit prašau kaip susodinti svečius, kai stalai bus statomi "senoviškai", t.y. vienas ilgas stalas U raide. Pagal ką paskiriama, kas kur sėdės? Truputį pasimetusi :/ Ačiū!
2014-03-09 22:32
Vestute :)
man patinka si ideja nes as jau tris lapus pribraukiaui berasnedama :D tai dabar reikes nepamirst lapukuose visus surasyt ir perklijuonet nes tai vienas su vienu nesisneka tai kitas kazkada tam nepatiko ir t.t. ir t.t. litanijos

ar cia man vienai taip sunku ir ar ir jum taip?