R. Piekautaitės naujausia kolekcija


KAI VISI TAU NORI PADĖTI

Puodelis karšto šokolado, didelė dėžė, pilna relikvijų, tu su mama sėdite ir vartote senelių vestuvių albumą, po to – tėvų, galiausiai verčiate naujausius žurnalus ir tu nepajunti, kaip pradedi klausytis mamos, beplanuojančios sau antrąsias vestuves, t. y. tau pirmąsias, tik visai taip, na kaip sau. Nekalbėkime apie būsimojo jaunikio užduotis planuojant vestuves. Šįkart moteriškai apie moteris. Sutinki? Susėskite visos šeimos moterys ir pakalbėkite apie tavo norus tądien, na, žinoma, per vestuves. O kitą dieną su draugėmis – juk jų turi visą būrį – Aistė, Lina, Edita ir kitos yra neprastos padėjėjos. Kaip neįskaudinti visų norinčiųjų tau padėti ir savęs neįsprausti į svetimų norų ir fantazijų pasaulį?

Mama ir tu

Susitikai su mama. Ji, tik sužinojusi, kad išteki, pradėjo skambinti draugams ir džiaugtis, kad jos dukrelė pagaliau taps žmona. Žinoma, vieni siūlo šventės vietą, kiti pataria, iš kur nuomotis automobilius, o treti pasakoja apie nuostabius muzikantus pokylyje... Taip tęstume iki begalybės. Et, nusišypsok mamai ir prisimink, ką ji sugeba geriausiai iš visų. Gal ji nuostabi floristė, o gal dailininkė ar dizainerė, o gal ji puikiai tvarko organizacinius reikalus, susijusius su maistu ir gėrimais? Išrinkite kartu jos „stipriausią“ sritį ir tada tu nuoširdžiai paprašyk ją tai visiškai kuruoti. Pasakyk, kad ja pasitiki ir tiki, kad rezultatas bus stulbinantis. Patikėk, ji liks patenkinta, gavusi konkrečią užduotį, padės tau, o jai pačiai liks tik tas darbas ir nuotakos motinos jaudulys. Tik nepamiršk paprašyti, kad viską galutinai ji derintų su tavimi ir tavo būsimuoju vyru.

Anyta ir tu

O taip, yra ir būsimoji anyta. Jau senai praėjo pelenių laikai ir jos tampa puikiomis draugėmis, močiutėmis ir puikiomis padėjėjomis. Kaip ir savo mamai, taip ir būsimojo vyro mamai papasakok, ko iš jos tikiesi, ir kartu nuversite kalnus.

Mieloji močiutė

Tik minutėlei snūsteli ir sapnuoji nuostabią vestuvių puotą karališkoje pilyje pas karalių... Nubundi ir iškart prisimeni senelę. Juk ji tau sekė pasakas ir tu jomis tikėjai, išmokai mylėti. Ne tik už pasakas, bet ir už daug kitų dalykų esi dėkinga jai. Tad nepamiršk ir jos. Kartu su močiute aptark kvietimus arba pamergių suknelių modelius ir medžiagas, juk ji paskutinė tavo šeimos moteris, kuri visų drabužių neperka prekybos centruose ir yra laikiusi adatą su siūlu ir net siuvusi siuvamąja mašina. Ką gali žinoti, gal tau neprireiks ir dizainerės ar siuvėjos paslaugų. Be to, ji žino tiek daug, kad tau padės bet kurioje srityje. Nepamiršk, kad vis dėlto yra turinčiųjų patirties daugiau už maksimalistinį jaunimą.

Draugių išmintis

Nusiramink, įkvėpk. Kvėpuoji? Tiek daug darbų dar nepadaryta ir viskuo rūpiniesi viena? Padeda šeima, bet tu turi nuostabių draugių. O jos jau tikros mados, restoranų, viešbučių ir kelionių ekspertės. Ne veltui mes tiek laiko praleidžiame analizuodamos herojų, draugių ir savo santykius, tad tampame savamokslėmis patarėjomis. Tad pasidalink savo rūpesčiais su šiomis žinovėmis ir tegul jos tampa tavo angelais sargais. Kiekvienas jų darbas palengvins taviškius, o tu net nepastebėsi, kaip visi darbai iš sąrašo dings. O jį, žinoma, sudaryk kartu su jomis. Galbūt vienos jų jau tekėjo, o kitos padėjo draugėms ar seserims, o gal padės įvairūs planuokliai ar specialistų patarimai? Bet patikėk – jei apsiimsi vestuves organizuoti viena pati, pamirši malonumą ir lakstysi ragauti torto, tartis dėl kvietimų ir t. t. Jei jos tikros tavo draugės, dėl tavęs padarys labai daug, tad pasidalinkite darbais ir – pirmyn. Norite dirbti organizuotai? Sukurkite internetinę vestuvių planavimo svetainę arba pildykite planuoklius, o jei esate kūrybingos – pasidarykite ir veskite vestuvių knygą. O ją pasidaryk pati pagal savo poreikius. Vestuvių planavimas taps šaunia pramoga ir išaušus tai dienai tau nereikės niekuo rūpintis, nes tavo moteriškieji angelai tau padės. Tą dieną galėsi džiaugtis tik švente.
Dažnai mąstome, kad šventė mūsų ir mes ją kokią norime darome ir tik mes viską idealiai atliksime arba – blogiausiu, o gal geriausiu atveju – vestuvių planuotojai. Bet žmonės, o ypač artimieji, laukdami tavosios šventės, nori tau padėti sukurti nuostabią šventę. Moterys solidarizuojasi, tada sukuria grandiozinius planus ir tada užkariauja pasaulį savo darbais ir žygdarbiais. Tad kodėl tau nepabandžius to įrodyti ir leisti moterims tau padėti, o ne trukdyti. Nagi, dar vienas gurkšnis šokolado, ak, atvėsusio, bet tai netrukdo moteriškai draugystei.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-03-25 16:21
Laura
Svente keliam patys, darom taip kaip norim, teveliai jeigu nores prisides finansiskai.
2010-03-22 17:13
Vardas
tai jeigu tevai moka, tai tevai ir reguliuoja eisma:) nieko cia nuostabaus:)
2010-03-21 18:22
tapati
Nepavydetina situacija kai tevai pernelyg kisasi i vestuviu planavima...
2010-03-14 21:35
Laura
Kai pradejau planuoti musu vestuves susiduriau su milziniska problema!!!! t.Y. ANYTA!!!!! oij.... Linkiu, kad planavimas butu sklandus ir svente tokia, kokios Jus norite.
2010-03-01 13:41
SJ
ak, kaip viskas atrodo zavingai. straipsnis fantastiskas, ikvepiantis,... bet nevisai atitinkantis realybe :)))) bet juk ideja svarbiausia. sekmes tolesniuose darbuose. buckis autorei :)
2010-02-16 21:23
H
Lietuvoje vis dar priimtina elgtis taip: "kas moka uz vetsuves, tas ir muzikantus samdo". Zodziu daznai pasitaiko, jei teveliai moka, tai teveliai ir pildo savo norus.