Atsakymai į vestuvių planavimo klausimus


KAIP PASIDARYTI TOBULĄ MAKIAŽĄ VESTUVĖMS? VAIZDO PAMOKOS

Nuotakos makiažas yra vienas iš svarbesnių akcentų vestuvių dieną. Merginos, norinčios atrodyti tobulai, renkasi įvairias makiažo specialistes. Tačiau kodėl nesutaupius pinigų ir nepasidarius tobulo makiažo namie? Internete yra daugybė vaizdo pamokėlių, kaip pasidaryti tobulą makiažą ne tik paprastai dienai ar vakarėliui, bet ir vestuvėms. Aptarsime keletą iš jų, kur merginos moko, kaip pasidaryti pilną makiažą, paryškinti akis ir jų liniją.
Šiame vaizdo reportaže rasi pilno vestuvinio makiažo pamoką šviesiaplaukėms. Grožio kanalo įkūrėja rodo, kaip lygiai paskirstyti makiažo pagrindą ir pudrą, paryškinti antakius, dailiai pasidažyti akis bei lūpas. Šis makiažas puikiai tiks nuotakoms, norinčioms išryškinti dailų mėlyną žvilgsnį.
Šis vaizdo reportažas skirtas tamsesnio gymio merginoms. Makiažo specialistė Sona dalijasi patarimais, kaip padažyti akis bei tinkamai paskirstyti pudrą, kad savo vestuvių dieną būtum nepakartojama. Šiame vaizdo reportaže taip pat yra išryškinamos akys, o lūpos tik švelniai padažomos.
Vestuvių dieną nori išryškinti dailias akis? Dūminis akių makiažas kaip tik tau. Kaip pasidaryti tobulą akių makiažą kiekvienai ar išskirtinei dienai, rasi šiame vaizdo reportaže. Kodėl to nepanaudojus savo vestuvių dieną?
Pažiūrėjusi ankstesnį vaizdo reportažą, pagalvojai, kad vestuvėms norėtum ko nors ryškesnio? Mergina vardu Teni tau rodo, kaip pasidaryti tobulą auksu tviskantį dūminį akių makiažą. Kaip teigia Teni, kaip tik šitas variantas tiks vakarėliui ar kitai ištaigingai progai.
Vienas iš svarbiausių tobulo žvilgsnio akcentų yra akių linija, o jos paryškinimas tavo vestuvinį makiažą gali pakeisti neatpažįstamai. Selina šiame vaizdo reportaže dalijasi patarimais ir triukais, kaip išgauti tobulą sparnuotą akių liniją.
Tikimės, kad šie vaizdo reportažai padės tau išsirinkti ir pasidaryti tobulą makiažą. Jeigu neradai sau tinkamo varianto mūsų aptartuose reportažuose, daugiau gali ieškoti internete. Ieškok, mokykis ir atrodyk nepakartojamai savo vestuvių dieną!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-03-29 22:53
TOma
faini video bet vestuviu make up patikesiu profesionalei