2017 m. nuotakų šukuosenų tendencijos


2014 M. VESTUVINIŲ ŠUKUOSENŲ TENDENCIJOS

Fotografai A photo www.a-photo.lt
Tendencijos tendencijomis, o aš šiuo klausimu turiu labai tvirtą nuomonę ir noriu ja pasidalyti su Jumis. Pamirškite visas madas ir tendencijas. Vestuvės – ne šv. Kalėdos, jos vyksta kartą gyvenime. Tendencijos kaip Kalėdų Senis – ateina ir išeina, galiausiai sužinome, kad jis išvis neegzistuoja. Svarbiausia vestuvių dieną jaustis savame kailyje, kad jaunikis atpažintų TĄ, su kuria, atrodo, dar visai neseniai pirmą kartą pasibučiavo.

Stilistinė visuma labai svarbu

Renkantis vestuvinę šukuoseną reikėtų sau atsakyti į keletą klausimų: koks bus suknelės stilius, siluetas (romantiškas, klasikinis...); norėsite nuometo ar ne; mėgstate galvos aksesuarus ar nelabai (gyvos gėlės, tiaros, nėriniai, atkartojantys suknelės motyvus, ir t. t.). Svarbu, kad visas įvaizdis tarpusavyje derėtų įskaitant ir nuotakos nuotaiką. Atrodykite taip, kad jaustumėtės gerai! Nemėgstate palaidų plaukų – suimkite į kuodą (klasikinį ar suregztą iš garbanų – romantišką) mėgstate besiplaikstančius vėjyje – didelės garbanos kaip tik Jums! Norite netvarkingos kasos, palikite tai vaikų krikštynoms... Bet tai tik mano nuomonė, jeigu tikrai visada svajojote apie išsipešiojusią kasą su baltu kaspinu – pirmyn! Norisi retro šukuosenos? Bangos, pin up‘as kaip tik Jums. Ir vis dėlto galutinį nuosprendį priimkite po pasitarimo su savo plaukų stilistu, kuris žino ir pažįsta Jūsų plaukus ir, žinoma, Jus.

Vestuvinę šukuoseną su kirpėju stilistu suderinkite iš anksto

Vestuvinę šukuoseną su savo kirpėju stilistu reikėtų aptarti iš anksto. Kaip jau minėjau, visuma yra svarbiausia. Galbūt reikėtų paryškinti rudų plaukų atspalvį, o šviesius plaukus pašviesinti ties veidu norint išryškinti veido bruožus? Po šventės liks nuotraukos ir prisiminimai. Fotografijoje visi atspalviai kiek nublanksta, tad nebijokite pasirinkti ryškesnę plaukų spalvą. Visas procesas turėtų vykti nepersistengiant. Visada sakiau ir sakysiu: plaukų spalva turi tikti ne tik prie Jūsų veido, odos, bet ir charakterio.

Kaip apsispręsti, kas tinka?

Naršydamos internete pamatysite begalę šukuosenų. Aš asmeniškai patarčiau atsistoti prieš veidrodį ir padaryti tris judesius: sukelti plaukus į viršų, suimti ties kaklu ir tada jau paleisti… Jei ir tada bus sunku nuspręsti, kuris variantas labiausiai džiugina, pasikvieskite geriausią draugę pas savo plaukų kirpėją stilistą – visi drauge tikrai rasite bendrą sprendimą.
Ir pabaigai: gyvename šalyje, kur lietus lyja. Kuodas atlaikys, garbanos – nepažadu. Galbūt pasirinkti ceremonijai kuodą, sudėliotą iš garbanų, o prasidėjus šokiams išardyti kuodą, paleisti garbanas ir šokti iki ryto? Taigi pirmiausia pažvelkite į savo vidų, tada į išorę; galiausiai bus labai paprasta apsispręsti. Pamirškite sukneles, tortus, suklijuotas šukuosenas, nes svarbiausia geras ir mylintis vyras.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-03-29 22:52
Vestulia
NU MAN LABAI PATINKA TOKIE PATARIMAI