Paverskite mergvakarį nepamirštamu šokiu!


2014 PAVASARIO–VASAROS VESTUVIŲ TENDENCIJOS

 
Fotografai A photo www.a-photo.lt
Nors už lango dar matome niekur nesitraukiančią žiemą, jau galvojame apie šiltus ir gražius orus. Pavasariop paukšteliai pradeda čiulbėti, gėlytės žydėti, o ir vestuvių daugėja. Šį pavasarį ar vasarą susituoksiančių porų planavimo darbai jau įsibėgėjo. Taigi dabar yra puikus metas sužinoti, ką internetiniai tinklalapiai bei leidiniai pataria 2014 metų pavasario–vasaros vestuvėms. Apie nuotakos stiliaus, spalvų, dekoro tendencijas skaitykite straipsnyje.

Pavasario–vasaros nuotakos stilius

Trumpos suknelės
Naujausioje kolekcijoje dizaineris Monique Lhuillieras siūlo trumpas vestuvines sukneles. Nėriniais puoštos ar panašios į dalykinius kostiumėlius suknelės, pasak jo, šio sezono tendencija.
Nėriniai
Jie buvo populiarūs praėjusiais metais, bet ir šiais metais išlieka topų viršūnėje. Tačiau šį sezoną juos išvysite ant nuotakos suknelių rankovių. Ilgos ar trumpos suknelių rankovės, puoštos nėriniais, – šio sezono topas.
Rankinės ar delninukės
Nė viena nuotaka vestuvių dieną neatsisakys po ranka turėti lūpų dažų ar veidrodėlį, taigi dizaineriai nuotakoms siūlo rankinę ar delninukę. Tačiau ne kiekvienai merginai yra priimtinas toks pasiūlymas, nes tai kelia ir papildomų problemų.
Nusvirusios puokštės
Tokios puokštės į vestuvių rinką atkeliavo dar XX amžiaus pabaigoje, bet šiuo metu vėl yra siūlomos nuotakoms. Galima rinktis iš įvairių tekstūrų bei gėlių, tobulai tinkančių moderniai romantiškai nusiteikusiai nuotakai.

Pagrindinės spalvų tendencijos šį pavasarį

Kažkas mėlyno
Tavo vestuvėse šiais metais turi būti nors viena mėlyna detalė. Juk 2014 metai yra mėlynojo arklio, o ši spalva neša sėkmę ir laimę. Labai skirtingų atspalvių mėlyna tampa šio sezono universalumo akcentu.
Rožinė
Tai gali būti pamergių suknelės, tavo puokštė ar gėlės, kuriomis dekoruosi priėmimo salę. Rožinė – šį pavasarį–vasarą dominuojanti spalva. Taip pat vis populiarėja rožinis auksas, gali nesunkiai rasti juo puoštų indų.
Vienos spalvos dominavimas
Visoje šventėje šiais metais yra siūloma naudoti vieną pagrindinę spalvą. Nesvarbu, ar tai bus jau išvardytos, ar kita tavo mėgstama spalva – naudok ją visur: aprangoje ir dekore.

Šio sezono dekoro tendencijos

„Vau“ įspūdis
Šį sezoną netaupyk vestuviniam dekorui. Jis turi būti įspūdingas bei prabangus. Daug ir didelės gėlių puokštės, nepaprastas apšvietimas, puošnūs audiniai bei prabangūs papuošimai – štai ką matysime tavo dekore.
Asmeniškumas
Kiekviena detalė turi būti labai gerai apgalvota ir asmeniška abiem jaunavedžiams. Internete rasi gausybę vestuvėms siūlomų temų, svarbiausia išsirinkti tai, kas patiks ir tiks abiem.
Žvakės
Šiuo metu gėles dekore keičia žvakės, kurios šventei suteikia romantikos bei jaukumo. Gali jų naudoti tik kelias ar gausybę, o rinktis iš įvairių dydžių, spalvų bei stilių. Tačiau jų negali trūkti tavo vestuvėse.
Medžio dominavimas
Viskas, kas susiję su miškais ir gamta turi atsirasti tavo vestuvėse. Mediniai baldai, papuošimai, pagaminti iš medžio, arba tiesiog keli fotosesijos kadrai miške. Šį sezoną grįžtame į gamtą.

Šį sezoną dar siūlome...

Ranka piešti kvietimai
Piešti ir rašyti kvietimai grįžta. Internetiniai tinklalapiai teigia, kad tai daug natūraliau bei asmeniškiau. Jeigu turi gražiai piešiančią pažįstamą, paprašyk jos nupiešti jums svarbią vietą ar ornamentą. Šį piešinį galėsi panaudoti ant kvietimų.
Nesurežisuoti fotografijos kadrai
Dabar, kai sudaryta tiek daug galimybių fotografams, pasigendama natūralumo. Parodykite natūralius jausmus bei apsikabinimus savo portretuose, bendrų fotografijų nerežisuokite.
Perskaičius galbūt kilo idėjų, ką norite matyti savo vestuvėse. Prisiminkite, tai tik tendencijos, jeigu nemėgstate mėlynos spalvos ar norite kuklumo savo dekore, – nedvejokite. Prisiminkite, tai jūsų šventė ir niekas neturi prieštarauti ar keisti jūsų norų.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-03-29 22:54
Toma
o kokios geles ???