Pirmieji žingsniai registruojant santuoką Civilinės metrikacijos skyriuje


2014 METŲ TENDENCIJOS: PAMERGIŲ STILIUS

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Būsimos nuotakos turi pasirūpinti ne tik savo, bet ir pamergių stiliumi. Kai kurios merginos tiesiog pasako, ko nori, kitos tariasi su pamergėmis. Variantų yra daug, bet kaip išsirinkti tinkamiausią? Dizaineriai, pristatę 2014 metų pavasario–vasaros kolekcijas, dalijasi patarimais apie pamergių aprangos tendencijas. Kokias medžiagas, modelius, spalvas ir aksesuarus rinktis, skaitykite straipsnyje.

Kokias medžiagas rinktis?

Nėriniai. Tokia suknelė yra gana populiari visoms progoms, o vestuvėms ypač. Pamergėms patinka nėriniai, nes tai subtilu ir moteriška, o spalvų paletė labai plati: nuo tamsiai juodos iki įvairių gėlių atspalvių.
Lengvas audinys. Pamergės renkasi lengvas, plevėsuojančias vėjyje sukneles. Panašias į paplūdimio sukneles, jų spalvos ir modeliai gali būti įvairūs. Merginos jausis laisvai ir lengvabūdiškai su plevėsuojančiais apdarais.
Medžiagų maišymas. Jeigu neišsirenkate visoms tinkamo audinio, galite juos maišyti. Viena mergina gali dėvėti nėriniuotą, kita medvilninę, o trečia šilkinę suknelę. Taip jausitės ne tik patogiai, bet ir neišsižadėsite savo stiliaus. Žinoma, tokiu atveju visų jūsų suknelės turėtų būti vieno atspalvio.

Kokie suknelių modeliai madingi šiais metais?

Vienos petnešos. Tokios suknelės tiks įvairių figūros tipų merginoms, todėl tai puikus pasirinkimas, jeigu pamergės yra skirtingų figūrų. Be to, tokio tipo suknelės yra labai elegantiškos ir moteriškos.
Permatomo tiulio iškirptės neseniai pasiekė vestuvinių drabužių madą, o šį sezoną taikosi ir į pamergių aprangą. Romantiškumas, kuklumas ir elegancija – štai, ką suteikia tokios iškirptės moteriškam drabužiui.
Akį traukianti suknelės nugara yra gana populiari tarp nuotakų, bet šiais metais toks akcentas siūlomas ir pamergėms. Visiškai nuogos, padengtos permatomu audiniu ar įdomiai iškarpytos – tokios tendencijos gyvuoja šį sezoną.
Peplum modeliukas. Kunigaikštienės Katerinos Middleton išgarsintas siluetas keliasi į miestų gatves. Jis puikiai tinka pamergėms, siekiančioms atrodyti moteriškiau ir susikurti tobulą smėlio laikrodžio figūros įspūdį.
Trumpos ir koketiškos. Suknelės, besibaigiančios aukščiau kelių, gali būti truputį įžūlios, jeigu neparinksite tinkamo modeliuko. Leisk pamergėms prisiminti vidurinės mokyklos laikus ir lengvabūdiškai koketuoti su pabroliais.

Kokios spalvos sukneles rinktis?

Violetinė spalva dizainerių nuomone yra nepakeičiama. Ji visada išlieka pačia tinkamiausia renkantis pamergių sukneles. Atspalviai gali svyruoti nuo tamsaus baklažano iki švelnios levandos – derinkite prie nuotakos ir pamergių norų.
Neutralios spalvos. Nuotakai, nenorinčiai nieko ryškaus, šis variantas kaip tik. Švelniai kreminės, rudos ar pilkos suknelės puikiai tiks pamergėms vestuvių dieną. Nepamirškite prisiderinti ryškesnės puokštės ar aukštakulnių.
Tamsiai juoda. Apie juodą spalvą net nesvarstote galvodamos apie pamergių sukneles? Pamąstykite dar kartą, nes dizaineriai siūlo kaip tik tokias sukneles. Trumpos ar ilgos, šilkinės ar nėriniuotos, juk vėliau galėsite jas apsivilkti dar ne kartą.
Dviejų tonų suknelė. Juoda ir balta – tai klasika, bet kodėl neišbandžius ko nors ryškesnio? Žalia ir balta, rožinė ir raudona ar kitų spalvų skirtingi atspalviai – puikus pasirinkimas pamergėms. Tai yra vienas iš įdomesnių siūlymų šiais metais.
Skirtingi atspalviai. Jeigu tau atsibodo žiūrėti į pamerges su vienodų spalvų suknelėmis arba jūs niekaip nesutariate dėl vieno atspalvio, ne bėda, šį sezoną dizaineriai siūlo išlaisvėti. Pasirinkite vieną spalvą, tegu kiekviena mergina pasirenka sau tinkamą atspalvį.

Kokius aksesuarus derinti?

Žvilgesys. Nors dauguma pamergių suknelių pasižymi paprastumu, tačiau šiais metais dizaineriai siūlo į jų stilių pridėti truputį žvilgesio. Nuo mažos blizgančios segės iki blizgučiais puoštos liemenės – spindėkite.
Įvairumas. Ne visos pamergės norės atrodyti vienodai, taigi išsiskirkite. Jeigu visos vilkės vienodas sukneles, išsirinkite aukštakulnius ar suknelės dirželius pagal save. Maža detalė, nederanti prie kitų, tikrai nesugadins bendro vaizdo.
Tarp 2014 metų siūlomų medžiagų, modelių ir spalvų įvairovės galima pasiklysti. Pasitarkite ir nuspręskite, kokias pamerges nuotaka nori matyti savo vestuvėse. Nepamirškite, kad jų stilius turi derėti prie visos šventės temos. Svarbiausia, kad ne tik nuotaka, bet ir pamergės pasijustų ypatingai vestuvių dieną!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai