Pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena


ŽYDINTI „HAUTE COUTURE 2014 – 2015“ KOLEKCIJA

 
InZI mados namų nuotraukų archyvo nuotr.
Liko mažiau nei savaitė iki kovo 27 dieną, Vilniaus Teatro Arenoje vyksiančio „InŽi“ mados namų „Haute Couture 2014 – 2015“ kolekcijos pristatymo. Renginyje bus pristatyta dizainerės Ingridos Žitkuvienės kurta drabužių kolekcija, kurią sudarys ne tik vakarinės ir vestuvinės suknelės , bet ir kostiumėliai.
Dizainerė tikina, kad renginys svečius nustebins ypatinga praėjusio laikmečio atmosfera. Speciali muzika, prabangus aromatas ir renginio scenografija svečius nukels į XIX amžiaus pabaigą, kuri, kaip teigia Ingrida Žitkuvienė, alsuoja romantika, pakeri ištaiginga prabanga ir žavi išskirtine kultūra.
„InŽi“ mados namų įkūrėja prasitaria, kad ši kolekcija pražys nuostabiausiais žiedais: „Tiek kolekcijos suknelės tiek jas gaubiantis specialus „Dolce“ aromatas kiekvienam primins pavasario, vasaros, rudens gėles. Įspūdį sustiprins ir klasikos garsai persipynę su šių dienų muzika. Visos kolekcijos suknelės bus puoštos prabangiais „Sophie Hallette“ nėriniais, kurie derės su kruopščiai parinktais žemiškų spalvų audiniais. Labai tikiuosi, kad šis renginys galiausiai prišauks nuostabius, šiltus ir žydinčius orus!“.
Antrus metus iš eilės vykstančiame renginyje bus pristatyta apie 40 iškirtinės prabangos drabužių – vakarinių ir vestuvinių suknelių, kostiumėlių. Tikimasi, kad jame dalyvaus daugiau nei 500 žinomiausių ir įtakingiausių Lietuvos žmonių.
Pasigrožėkime pasaka kartu su „InŽi"...
"InŽi" mados namai – profesionalias dizaino ir drabužių siuvimo paslaugas teikianti įmonė, įsikūrusi 2009 metais. Nuolatos pristatomos drabužių kolekcijos sulaukė didelio pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Suomijoje ir kitose šalyse. „InŽi" puošia moteris ne tik proginėmis, vestuvinėmis suknelėmis, bet ir kasdienine išskirtine apranga.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai