VESTUVIŲ IDĖJOS: VESTUVĖS KINO FILMUOSE

Neretai ieškodami vestuvėms idėjų tarp jų pačių ir paklystame. Atsirenkame gausybę paveikslėlių ir bandome iš jų sudėlioti koliažą, tačiau iki galo sėkmingai to padaryti nepavyksta. Bedėliodami pastebime, kad pritrūksta detalių, kaip: šventės vieta, tema, stalo dekoracijos ar pramogos svečiams. Tad šį kartą, pasisemti įkvėpimo vestuvėms kviečiu iš kino filmų, kuriuose viskas kruopščiai apgalvota ir kurie gali padėti užbaigti jūsų norimą vestuvių paveikslą

Meilės priesaika

Visi norime, kad mūsų vestuvės būtų išskirtinės, vienintelės ir nepakartojamos. Tad siūlau pagalvoti apie netradicinę santuokos vietą. Tai gali būti teatras, biblioteka ar paveikslų galerija. Leiskite sau pasvajoti, nes vietą visada galima rasti.

Susižadėję penkerius metus

Lietuvoje dar vyrauja įsitikinimas, jog vedybų ceremonija turi vykti bažnyčioje. Tačiau Vakarų pasaulyje tradiciškai vedybų ceremonija vyksta toje vietoje, kurioje rengiama puota. Dėl to prisiekti meilę galima ne tik paplūdimyje, bet ir gražiame parke. 

Amerikietiškas pyragas 3: vestuvės

Toliau kalbant apie vestuvių vietą nepamirškime to, ką yra davusi gamta: gražūs miškai, parkai, o žiemą puikus variantas – oranžerijos.

Mano geriausio draugo vestuvės

Visada slapčia tikimės sulaukti staigmenų, o vestuvės – puiki proga jas įgyvendinti. Tereikia prisiminti, apie ką yra svajoję, pasakoję draugai. Jei nepavyksta prisiminti ar sugalvoti ko nors originalaus, nuoširdi kalba ar skambi daina sukels daug gražių emocijų.

Mamma Mia


 
Nuotaikingas filmas, kuris gali įkvėpti vestuves rengti ne tik saulėtoje Graikijoje, bet ir pagal „Mamma Mia“ miuziklą. Jaukiausios ir šilčiausios vestuvės namų kieme, su daug žibintuvėlių ir linksmų svečių.
Ir dar daug puikių idėjų filmuose: „Tegyvuoja meilė“, „Nuotakų karai“, „Sunokusios pamergės“, „Slėpkit pamerges!“, „Vestuvių planuotoja“.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-04-05 22:18
Asara
geras net apsiverkiau ziuredama :D kazi kas bus kai mano vestuves bus :D