6 knygos būtinos kiekvienai nuotakai


KUR IŠSINUOMOTI INDUS SALDŽIAM STALUI?

Fotografai A photo www.a-photo.lt
Dažnai nutinka, jog atrodo, jau viską suplanavote, užsisakėte, bet pamiršote, kad neturite į ką sudėti. Norite sudėti ne į bet ką, bet į gražius, šventės tematikai tinkamus indus. Taigi atlikome apžvalgą, kur galite išsinuomoti indus saldžiam stalui.
1. CHOCO.LT – saldžiam stalui galite išsinuomoti ne tik pasaulyje lyderiaujančios firmos „Sephra“ šokolado fontaną, bet ir vintažinių indų: puodelių, tortų laikiklių. Vintažiniai indai desertų stalui suteiks romantiškumo ir jaukumo.
2. www.maistaspobuviams.lt – galite išsinuomoti klasikinius porcelianinius indus: kavos/arbatos puodelis nuo 0,50 ct/vnt., lėkštutes, šaukštelius, termosus.
3. www.cupcake.lt nuomoja įvairius tortų laikiklius (su gaubtais ir be jų), stovus keksiukams, indus putėsiams, stovelius pyragėliams ant pagaliuko „Cakepops“, keliaaukščius stovus pyragėliams, vestuviniams tortams, įvairaus dydžio ir formų veidrodžius. Indų nuomos kainos nuo 20 Lt/vnt.
4. www.partynuoma.lt – platus nuomojamų indų pasirinkimas: tortų padėklai (stikliniai, metaliniai, veidrodiniai, kaina nuo 15 Lt/vnt.), keksiukų stovai, saldaininės, puodeliai.
5. www.banketai.eu – klasikiniai porcelianiniai indai, veidrodiniai padėklai, puodelio su lėkštute kaina – 0,70 ct/vnt.
6. www.royalvestuves.lt – nuomojamos saldaininės, padėkliukai, tortų stovai, kaina nuo 10 Lt/vnt.
7. www.sventesdekoras.lt – galima rasti tiek modernių, tiek vintažinių aksesuarų. Itin dailūs vintažiniai arbatinukai, vazos, padėkliukai.
Patarimas: jei nerandate svajonių indų, bandykite ieškoti jų didžiuosiuose prekybos centruose: „Maxima“, „Senukai“, „Ermitažas“, „IKEA“. Taip pat ne tokiose populiariose vietose: „Vikingo išparduotuvė“, „Thomas&Philipps“. Prisiminkite, kad tokiuose prekybos centruose dažnai vyksta masinės akcijos, todėl reikiamų indų galite nusipirkti su palankiomis nuolaidomis. Galiausiai kam pirkti, jei turite namuose? Gal ne jūs, bet mamos, močiutės, kaimynės, tetos? Su skolintais indais galite susikurti net įdomesnį desertų stalą! Juolab kad močiutės yra išsaugojusios tiek daug vintažinių servizų.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-04-05 22:17
Toma
o koks geras- aciu uz nuorodas