Nuotakos įvaizdis iki 400 Eur


JUS KVIEČIA VESTUVIŲ RENGINYS „10 PASLAPČIŲ JŪSŲ VESTUVĖMS“

Balandžio 21 dieną, 12 val. viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ prasideda vestuvių renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“!
Planuojate gražiausią savo gyvenimo šventę – būtinai užsukite, čia sužinosite pagrindines vestuvių planavimo paslaptis, kuriomis dalysis planuotojai, stilistai, fotografai, vedėjai ir kiti specialistai. Jau susiplanavote vestuves? Užsukite – mes Jums pažersime visą glėbį idėjų. Jas galėsite pritaikyti savo šventėje, tam skirta pramoginė renginio dalis! Galbūt renginyje rasite tai, ko trūksta Jūsų šventei? Mielai Jus pavaišinsime putojančiu vynu bei kokteiliais, galėsite paskanauti gardaus vestuvinio torto.

Balandžio 21 d. viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ vyks vestuvių renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“.

Sakoma: iš savų klaidų mokomės. Kokių klaidų geriau nedaryti planuojant savo šventę? Vestuvių renginyje „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“ patirtimi dalysis viena geriausių vestuvių planuotojų Lietuvoje Laura Vagonė. Pusė valandos koncentruotos ir kokybiškos informacijos iš jos – geriau nepraleiskite šios galimybės! Vestuvinis žiedas – vienas svarbiausių šventės simbolių.
100 žmonių. 100 charakterių. 100 emocijų. Ir vienas vedėjas, valdantis viską. Tai Mindaugas Krasauskas, vienas geriausių Lietuvoje vestuvių ir renginių vedėjų! Mes jį taip pat pakvietėme į „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“ ir jis pažadėjo atvykti! Puikiai žinome, kad ir šį kartą būsime sužavėti jo profesionalumu, tuo įsitikinkite ir Jūs!
Subtilus ir švelnus žvilgsnis į vestuvių fotografiją – tai Giedrės Rein darbai. Ar tikrai vestuvių fotografija - tam tikra terapijos priemonė? Giedrė Rein – renginyje „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“ (balandžio 21 d. viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“)
Apie vestuvinę juvelyriką, brangakmenius pasakos ekspertas, šios srities žinovas docentas Arūnas Kleišmantas. Tik jis žino visas brangakmenių paslaptis! Primename, Balandžio 21 d. viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“, renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“.
Gintas Vaičikauskas – vestuvių bei kitų renginių vedėjas, puikiai žinomas balsas iš radijo stoties M-1 – papasakos, kaip vestuvių šventę paversti nepamirštamu vakaru, kuriame gali dalyvauti visi svečiai! Jis pats sako, kad „tai ne aš sugalvojau, o nusižiūrėjau iš amerikietiškų komedijų“, tačiau daug tiesos bus pasakyta jo lūpomis!

PROGRAMA

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-04-09 18:02
Lina
Truputėli keista, kad paroda vyksta pirmadienį ir gan ankti prasideda... nepaisant to smagu, kad tokia vyks Kaune :) Kaip suprantu ji bus nemokama? :)