Kitokia palinkėjimų knyga – laiškas jaunavedžiams


VESTUVIŲ IDĖJOS: DOVANOS PAMERGĖMS

Kokios būtų vestuvės, jei negalėtumėme šia švente pasidalinti su brangiausiomis moterimis? Net ir sukant jaukų šeimos lizdelį, nepamirškite savo pamergių, su kuriomis kartu patyrėte ir išgyvenote tiek daug. O jas pradžiuginti galite originaliomis suasmenintomis dovanomis. ZOOMBOOK komanda siūlo keletą idėjų, kurios padės sukurti kažką išties ypatingo. 

Priešvestuvinės dovanos

Fotodrobė „Ar būsi mano pamergė?“

Vietoj tradicinių pakvietimų į vestuves panaudokite stilizuotą fotodrobę. Sugalvokite įvairių klausimų pamergei, pvz.: „Ar padėsi man išsirinkti tobulą suknelę?“, „Ar būsi mano draugė, sesė ir patarėja?“, „Ar laikysi mane už rankos vestuvių dieną?“. Tegu jos žino, jog Jūsų mylimas vyras niekada neatstos Jūsų merginų ir moterų.

Fotodrobė „Mylimos pamergės“

Ant fotodrobės širdelės forma surašykite visus geriausius pamergės bruožus, pvz.: „atkakli, rūpestinga, jautri, protinga, šmaikšti“, o viduryje užrašykite jos vardą. Tarp visų šių žodžių pridėkite ir savo artėjančių vestuvių datą. Tokia fotodrobė ne tik papuoš namus, bet ir primins pamergėms, kokios jos nuostabios.

Fotodrobė su šaržuota pamergės nuotrauka

Gerą humoro jausmą turinčiai pamergei padovanokite fotodrobę su šaržuota jos nuotrauka. Panašiai fotodrobei galite pasirinkti ir kitą įdomią nuotrauką, kurioje esate nufotografuota kartu su savo pamerge.

Dovanos per vestuves

Užrašų knygelė „Svajonių jaunikis“

Savojo princo dar nesutikusiai pamergei padovanokite užrašų knygelę su viršeliu, vaizduojančiu jos idealų vyrą. Juk žinote, kokio jaunikio ieško ji, ar ne? O jau ištekėjusioms pamergėms galite sukurti viršelį su gražiausiomis jos antrosios pusės nuotraukomis.

Draugystės fotoknyga

Sudėkite pačias smagiausias, įsimintiniausias jūsų draugystės akimirkas į fotoknygą ir padovanokite ją pamergei. Galbūt tradiciškai kiekvieną šeštadienį kepdavote obuolių pyragą ir žiūrėdavote senus filmus? Kadrai iš atostogų saulėtame paplūdimyje, popietės gurkšnojant kavą ir kiti smagūs atsiminimai puikiai tiks tokiai fotoknygai.

Darbo kalendorius su nuotrauka

Kasdieninis darbas neretai nuvargina, tačiau gražus darbo kalendoriaus viršelis tikrai pakels nuotaiką. Panaudokite besišypsančios pamergės nuotrauką viršeliui ir pridėkite prierašą, pavyzdžiui, „Pati puikiausia pamergė“. Neabejojame, jog tarp savo darbų ir susirinkimų Jūsų pamergė nepamirš skirti laiko ir kartu papietauti.

Dovanos vestuvėms atsiminti

Asmeninė vestuvių fotoknyga

Po vestuvių, pamergėms sukurkite asmenines fotoknygas su gražiausiomis šventės akimirkomis. Tituliniame puslapyje padėkokite kiekvienai pamergei už jų meilę ir palaikymą. Nuotraukas galite grupuoti pagal temas: pasiruošimas, vestuvių ceremonija, vakarinė dalis, aš ir kitos pamergės, t.t. Kiekvienai atskirai fotoknygai galite naudoti tą patį dizainą, tačiau įkelti kiekvienai pamergei asmeniškai tinkamiausias nuotraukas.

Vestuvių fotodrobė pamergėms

Neabejojame, jog grupinėse vestuvių nuotraukose visos kartu atrodėte tiesiog pritrenkiamai. Galbūt kartu su pamergėmis įgyvendinote ekstremalų sumanymą, o šią akimirką įamžino fotografas? Išsirinkite gražią bei kokybišką nuotrauką iš savo vestuvių ir perkelkite ją ant fotodrobės.
Taigi, nustebinti savo pamerges jums padės lašelis kūrybingumo ir ZOOMBOOK maketavimo programa. Išbandykite ją ir sukurkite šiltą dovaną!
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-04-10 23:46
Tomute
man fainas reikalas butu pamergytems padaryt po foto drobe su uzrasu ar busi mano pamerge ir uzdet fainiausia savo foto.