TOP 10 KVEPALŲ NUOTAKOMS

Fotografai www.a-photo.lt
Ypatingą dieną nuotakos tiesiog švyti ir spindi. Prie šio grožio prisideda daugelis smulkmenų, bet joks nuotakos įvaizdis nėra užbaigtas be kvepalų dvelksmo. Siūlome Jums iš arčiau pažvelgti į kvapų pasaulį ir atrasti sau tinkamiausius. Mūsų Top 10 kvepalų nuotakoms. Eiliškumas čia nesvarbus, visi kvapai – dieviški, o norint tinkamai išsirinkti būtina žinoti, ką kiekvienas kvapas sako apie save ir Jus.

1. Lanvin „Marry me“

Gėlių ir vaisių kvapas rėkte rėkia: „Vesk mane!“ Idealu ypatingoms progoms, o ką jau kalbėti apie vestuves. Itin elegantiškas ir žavus buteliuko dizainas diktuoja patį kvapą: dinamiškas ir unikalus. Didelę dalį nuotakų pavergęs kvapas ir toliau skinasi kelią į pasimatymų ir meilės išsiilgusių damų širdis.

2. Lancome „Treson In Love“

Spontaniškai, žaviai merginai skirti kvepalai. Kaip teigia patys Lancome kūrėjai, tai kvapas merginai, manančiai, jog pasaulis priklauso jai. „Tyros meilės esmę puikiai perteikia šviežias bergamočių dvelksmas. Moteriškas nekaltas viliones bei žaismingumą atspindi rožinių pipirų, nektarinų ir rūgščiųjų kriaušių kvapų mišinys“ , – teigia kūrėjai.

3. Salvatore Ferragamo „Signorina“

Trys žodžiai apibūdinantys „Signorina“ : grakštu, minkšta, guvu. Jaunos moters kvapas, susidedantis iš šiuolaikiškos gėlių puokštės: elegantiški jazminai, bijūnai ir rožės. Mergaitiškai rafinuotas kvapas tampa geriausiu nuotakų draugu.

4. Nina Ricci „Mademoiselle“

Kaip teigia kūrėjai, tai kvapas aristokratiškai iš prigimties moteriai. Jausmingas kvapas dvelkia erškėčio žiedais, rožėmis, muskusu. Parfumeris Albertas Morillas apie šį kvapą yra pasakęs: „Viskas labai paprasta – tai kvapas, kurio pauostę vieną kartą ilgai atsiminsite.“

5. „Chanel No. 5“

Nė kalbėti nereikia apie šį kvapą. Geriausiai jį apibūdino Marilyna Monroe: „Ką vilkiu lovoje? „Chanel No. 5“, žinoma.“ Klasikiniu kvapu vadinamas Chanel šedevras – vieni žinomiausių ir trokštamiausių kvepalų. Tik šlakelis šių kvepalų, ir Jūs ištirpdysite vyro širdį.

6. Marc Jacobs „Oh, Lola“

Lengvas, viliojantis, tiesiog be proto žavus kvapas. Vaisinis aromatas moteriai, norinčiai suteikti sau spalvų. Moteriškumas ir flirtas susipina kvape: bijūnai, magnolijos, vanilė, santalas, tongapupės, ciklamenai. Įvairi sudėtis užtikrina, kad vestuvėse jus ras pagal malonų nosiai aromatą. Tai kvapas spalvingoms ir garsiai meilę skelbiančioms nuotakoms.

7. Prada „Candy“

Šaltas ir tradicinis Prados stilius įgavo kitokių spalvų. „Candy“ kvapas ir seksualus, ir valiūkiškas. Jeigu tu, nebijanti eksperimentų, drąsi ir išskirtinė – šis kvapas kaip tik tau. Skanus kvapas, primenantis saldainius ir pirmosios meilės skonį.

8. Lancome „Poeme“

Dar vienas klasikinis kvapas. Tačiau „Poeme“ išsiskiria tuo, kad pasikvepinus šiais kvepalais jaučiama ypatinga geidulingumo aura. Aitrumo ir saldumo derinys – išsilavinusiai, savo vertę ir prioritetus turinčiai moteriai. Jeigu Jūs kvepėsite „Poeme“ per savo vestuves, prioritetai bus aiškūs – meilė ir Jus supantis vyras.

9. Miss Dior „Blooming Bouquet“

Rožės esencijos, baltasis muskusas, bijūno natos, persikas, abrikosai – tai Dior paslaptis. Elegantiškas kvapas, nedrąsiai viliojantis, bet pavergiantis minias. Ypatingą dieną Jūs padėkotumėte Dior, kad jų kvapo šleifas maloniai stebino tiek Jus, tiek Jums artimus žmones. Šis kvapas toks ir yra – artimas ir šiltas.

10. Escada „Desire Me“

Provokuojantis ir šiuolaikiškas kvapas kalba geidulio kalba. „Trokšk manęs“ – puikiai apibūdina kvapo sentencijas. Neišdildomas įspūdis ir pasitikėjimas savimi – štai kuo spinduliuoja Escados namų pasididžiavimas.

O kokie Jūsų mėgstamiausi kvepalai? Lauksime Jūsų, mielos nuotakos, komentarų po straipsniu.

Idėjų albumas

Visi kvepalai albume
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2017-12-27 11:03
Milita
Va va būtent Prada „Candy“ kvepalai mano mylimiausi. Man patinka Prada kvepalai https://www.parfumexpress.lt/katalogas/prada/

2015-06-03 13:16
Raminta
Giorgio armani Si (juodi) :)
2015-05-09 16:05
Egle
Labai jau subjektyvu :) kiekvienam savo kvapas, kodel reikia apskritai ta diena kvepalu atskiru? Ka turi ir kvepiniesi, ta ir per vestuves naudoji.
2015-05-08 19:56
edita
Giorgio armani Si
2014-04-15 09:23
Violeta
addict miela, cia tau ir nesiulo o pristato tedencijas ir skirtingus kvapus
as dirbu kristianoj ir zinau kaip sie visi kvepia tikrai parinkti visi skirtingi skirtingom moterims
as kvepeciau chanel no 5
2014-04-14 19:29
Parfume addict
Kokia nesamone vestuviu diena kvepintis si kazkokiais "pouliariais" ar "i ta tema" pavadinimu kvepalais. Pffffff. gyvenime taip nedaryciau. Mano nuomone tai turi buti MANO MEGSTAMAS KVAPAS kuris ir vyrui patinka ir primena mane!!!
2014-04-12 23:20
Mano
Mano chanel chance
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS