Chanel Pre-Fall 2013 kolekcija


OSKARO DE LA RENTOS VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS

Visų suknelių ALBUMAS ČIA
Vieni geriausiai nuotakoms žinomų mados namų – „Oscar de la Renta“ pristatė vestuvinių suknelių kolekciją. Ji dedikuota šiam pavasariui ir 2015 metų nuotakoms. Šį kartą mados namai išsiskyrė tuo, kad nuotakoms suteikta daug laisvės ir pasirinkimo. Kolekciją pradėję nuo eklektiškų derinių pabaigoje jau galime išvysti kitokių tradicinių suknelių variacijų. Dar tik į mados viršūnę keliaujančios suknelės apžvelgtos ir šiame pristatyme. Jame išsiskyrė net kelios ryškios tendencijos, kurias norime aptarti su Jumis.

1. Etnografija

Lengvai krintantis nėriniuotas audinys priminė vasaros gaivą ar pasivaikščiojimus pajūryje. Etnografinio rašto derinys nepanašus į klasikinius suknelių nėrinius. Įspūdį sustiprino parinkta tarsi skintų lauko gėlių puokštė ir mažas gėlių vainikas plaukuose. Tam, kas dievina paprastumą ir gerą kokybę, ši kolekcijos dalis išties įkvepianti.

2. Vestuvės pajūryje

Prie šios temos būtų galima priskirti etnografinius raštus, tačiau Oskaras de la Renta ryškiai atskyrė, kas yra tikroji pajūrio tendencija. Suknelė padalyta į dvi dalis: viršutinę – tik krutinę juosiantis audinys, ir apatinę – ilgas sijonas. Reti, beveik permatomi nėriniai suteikė laisvumo pojūtį, tad lygiai tokia pat maniera puoštos abi dalys.

3. Baltas minimalizmas

Visoje kolekcijoje pristatytos tik baltos ar jos variacijos suknelės. Tačiau, sustiprinant estetiškumo jausmą buvo sukurti keli tradiciniai rinkai skirti modeliai. Suknelės buvo tiesaus kirpimo, baltos, be nėrinių. Šios vestuvinės suknelės išskirtinė detalė nugaroje – tai didelis kaspinas pereinantis į šleifą.

4. Nėriniai

Elegancija be nėrinių neįsivaizduojama, tad šį kartą kūrėjai nenuvylė savo ištikimų gerbėjų. Nėriniuota kolekcijos dalis atrodė prabangiai, bet lygiai taip pat ir saikinga. Prabangos efektui sustiprinti buvo panaudotas ir tiulis.

5. Trumpos suknelės

Išrankesnes ir vertinančias išskirtinumą Oskaras de la Renta nustebino trumpomis pūstomis vestuvinėmis suknelėmis. Tiesa, ši kartą pristatyta tik viena, tačiau tai priminimas apie ateities tendencijas. Taip pat panaudoti nėriniai, suteikiantys daugiau prabangos. Nėriniuotos rankovės bei pūstas trumpas sijonas – vakaro vinis.

6. Žėrinčios suknelės

Toks apibūdinimas puikiai dera dar vienam mados namų šedevrui. Nėriniai, ilgas nuometas bei blizgūs audiniai – viskas, ko reikia, kad spindėtum. Pristatyme šios vestuvinės suknelės išsiskyrė nėrinių gausa, iš tolo tarsi suteikiančia suknelei blizgesio, bei pačiais blizgučiais. Nuometas – taip pat vienas pagrindinių aksesuarų. Ilgas ir nėriniuota eilute užbaigtas nuometas puikiai derėjo prie bendro įvaizdžio.

7. Pūstų suknelių prabanga

Be abejonės, daug tikimasi iš Oskaro de la Rentos, bet kaip visada mados namai pateisino lūkesčius. Pūstos suknelės buvo modernios ir ne tokios, kokias mes pratę matyti. Keliais sluoksniais krintantis sijonas, iš tiulio veltos trumpos rankovės mums priminė visai kitokių pūstų suknelių egzistavimą.
Daugiau apie žymių mados namų sukneles kalbasi ApieVestuves.lt forumo merginos 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-04-12 23:16
Jetus
jetus koks grozis as apakus