Sužadėtinių kursai Anglijoje


IDĖJA VESTUVĖMS: DEKORUOJAME FOTODROBĖMIS

Kiekviena nuotaka trokšta, kad jos vestuvės būtų nepakartojamos ir tobulos iki pačių smulkmenų – nuo pritrenkiančios suknelės iki cukrinių širdelių ant torto. Siekdami originalumo ir jaukumo, dažna jaunavedžių pora nusprendžia patys dekoruoti savo šventės aplinką asmeninėmis nuotraukomis, rankų darbo papuošimais ar net pačių gamintais skanėstais. O kad ir jūsų vestuvės būtų artimos širdžiai bei maloniai nustebintų dalyvaujančius svečius, ZOOMBOOK siūlo papuošti jas fotodrobėmis.

Dalinamės idėjomis

Paprastai, žmonės nepraleidžia progos nusifotografuoti priešais gražią fotosieną, o juk ant fotodrobių galite perkelti bet kokį vaizdą – nuo paplūdimio ar pievų iki jaunavedžių nuotraukos, skoningai sumaketuotos kartu su jų vardais, vestuvių data ar gražiomis frazėmis. Tegu svečiai patys pasirenka labiausiai patinkantį vaizdą – tokią galimybę jiems suteiksite sukūrę kelias skirtingų nuotaikų, temų ar spalvinių gamų fotodrobes.

Jūsų meilės istorija

Artimųjų smalsumas yra nepasotinamas, taigi leiskite savo vestuvių svečiams pažvelgti į jūsų meilės istoriją iš arčiau. Sieną puoškite drobėmis su nuotraukomis iš jaunavedžių kasdienybės, romantiškų pasimatymų ir kelionių, jaukių vakarų namie ar nutrūktgalviškų nuotykių. Išdėstykite pavaizduotas akimirkas chronologine tvarka, tarsi vesdami svečius jūsų poros nueitu keliu. Vėliau tokias drobes galėsite puikiai pritaikyti ir savo namų interjere.

Parašykite gražius žodžius

Gražios fotodrobės gali būti sukurtos ir iš teksto, pavyzdžiui: jaunavedžių pažadų mylėti ir gerbti vienas kitą, linksmų palinkėjimų vestuvių svečiams, prašymo fotografuoti šventę ir siųsti nuotraukas porai, mėgstamos meilės istorijos ištraukos, įvairių citatų. Ant dviejų atskirų drobių perkelkite jaunosios ir jaunikio portretus, pasukdami juos taip, kad jie žiūrėtų vienas į kitą, o tarp jų pakabinkite drobę su tekstu.

Fotodrobėse Jūsų artimieji

Nors visos akys krypsta į jaunavedžių porą, nereikėtų pamiršti ir artimų žmonių, kurie visados būdavo šalia. Su šypsena veide prisimenate, kaip džiaugėtės kartu su savo draugais jų pačių vestuvėse, o šiandien jie jau sveikina jus kaip svečiai, pamergės ar pabroliai. Atšvęskite savo romantiškas istorijas kartu – papuoškite sieną nedidelio formato fotodrobėmis su anksčiau susituokusių draugų ir artimųjų šventės akimirkomis. Įtraukite ir savo tėvus – senas jų vestuvių nuotraukas tiesiog nuskenuokite ir tuomet perkelkite ant drobės. Neabejojame, jog svečiams bus įdomu simboliškai sudalyvauti ir kitų jums artimų porų šventėse, o ši fotosiena taip pat prisimins ir daug linksmų istorijų.

Nepamirškite svečių

Panašiu būdu galite panaudoti fotodrobes, kuriose jūs, vestuvių kaltininkai, įamžinti kartu su savo svečiais. Išsirinkite įdomiausias, jūsų santykius atspindinčias nuotraukas iš atostogų ar vakarėlių, darbo aplinkos, mokyklinio suolo. Prie nuotraukų pridėkite smagių faktų ar trumpų istorijų apie patį žmogų. Toks akcentas ne tik papuoš jūsų vestuves, bet ir padės tarpusavyje nepažįstamiems svečiams susipažinti vieni su kitais – juk taip pradėti pokalbį bus lengviau. O svarbiausia, jog šias drobes, kaip jūsų draugystės simbolį ir vestuvių atsiminimą, po šventės galėsite padovanoti patiems svečiams.

Kaip dekoruoti?

Visai nebūtina fotodrobes kabinti ant sienos, jas galite pastatyti ir ant lentynų, atremti į kitus objektus. Jeigu šventė vyksta lauke, galite sukurti įspūdingą šeimos medį iš fotodrobių – tiesiog išdėliokite gražias šeimos nuotraukas ant drobių ir jomis dekoruokite jūsų vestuvių aplinkoje augantį medį. O ar įsivaizduokite, jei šis medis dar ir bus apsikrovęs kvepiančiais žiedais ar nokstančiais vaisiais?
Įdėkite dalelę širdies ir sukurkite jaukią šventinę atmosferą, suasmenindami savo vestuves fotodrobėmis ir nuotraukomis. Greitai ir nesudėtingai patys susikursite norimų fotodrobių su ZOOMBOOK – išbandykite! Beje, siūlome jums peržiūrėti ir fotodrobių šablonų galeriją.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-04-22 23:17
Jorune
mes kaip tik darome tokius su zodziais :) patys paraseme grazius zodzius ir spaudziam ant drobiu :) tikiuosi bus labai grazu ammmmm