Lempučių žavesys vestuvėse


VESTUVINIŲ SUKNELIŲ SALONAI LIETUVOJE (SĄRAŠAS)

 
Norite greitai atrasti idėjų kaip galite atrodyti vestuvių dieną? Sužinoti kokia vestuvinių suknelių pasiūla Jūsų mieste? Kad greitai atrastumėte tai ko ieškote bei būtumėte pačios gražiausios, pateikiame Jums 50 vestuvinių suknelių nuomos salonų kontaktus.
1. Angelo Mio. www.angelomio.lt +370 67 944488, salonas@angelo.lt, Utena ir Vilnius
2. Santa., www.nuotaka.com +370 67 135775, info@nuotaka.com, Vilnius
3. Orelli. www.orelli.lt 865599400, info@orelli.lt, Vilnius
4. Milday. http://www.milady.lt 860650872; 868584345, milady.salonas@gmail.com, Vilnius
5. Le Rina. www.lerinashop.lt 85 2157177, info@lerinashop.lt, Vilnius
6. Elesna. www.elesna.lt 852608070; 861211083, elesna@post.skynet.lt, Vilnius
7. Salonas R. www.salonasr.lt +37068785817; +37061137357, Info@salonasr.lt, Vilnius
8. Viole. 864937059, violapal@gmail.com, Vilnius
9. Salonas Margo. www.salonasmargo.lt 8682 41174, info@salonasmargo.lt, Kauno raj. Mastaičiai.
10. Šarlotė. www.sarlote.lt +370 67 622991, info@sarlote.lt, Kaunas
11. Danguolės salonas. www.danguolessalonas.com +370 37 709870; +370 69954462, danguole@timbela.com, Kaunas
12. Haute Couture. www.hautecouture.lt +370 655 24086; +370 663 72886, info@hautecouture.lt
13. Caprice Boutique. www.caprice-boutique.lt +370 674 52790; +370 676 82275, info@caprice-boutique.lt, Vilnius
14. STYLE & FASHION. www.sfsalonas.lt +370 52 190051; +370 60 116656, info@sfsalonas.lt, Vilnius
15. Liuksura. www.liuksura.lt +370 5 237 51 55; +370 655 21 988, info@liuksura.lt, Vilnius
16. La Rosa. www.larosa.lt 85 206 0808; +370 65 287 956, Vilnius
17. Venus Bridal. http://www.venusbridal.it. +370 5 2409552; +370 68 696099, venus.lietuva@gmail.com
18. Impero Couture. www.imperocouture.com +370 5 2409552; +370 68 696099, Impero.italy@gmail.com, Vilnius
19. Salonas Laura. www.LAUNEGA.LT +370 37 709902; +370 612 72300, launeega@gmail.com, Kaunas
20. Ingridos Salonas. www.ingridossalonas.lt +370 837 200123, ingridossalonas@gmail.com, Kaunas
21. Birutės Salonas. www.birutessalonas.lt +370 41 432658; +370 685 85849, birutessalonas@freemail.lt, Šiauliai
22. Salonas Diora. www.diora.lt +370 612 50757, diora@diora.lt, Alytus
23. Salonas Deimantuke. www.deimantuke.lt +370 603 38846, erika@deimantuke.lt, Vilnius
24. Salonas Žeiga. www.zeiga.lt +370 37 792533, zeiga.grazina@gmail.com, Kaunas
25. Salonas MJ. www.mjsalonas.com 8-37-438899; 8-652-34385, info@mjsalonas.com, Kaunas
26. Dea Martina. www.dea-martina.lt 8-689-19857, info@dea-martina.lt, Vilnius
27. Gelorija. www.gelorija.lt 8-5-2334611; 8-656-28703; 8-656-28702, gelorija@gmail.com, Vilnius
28. Bohema. www.bohemoje.lt 8-610-39000, salonas@bohemoje.lt, Kaunas
29. Limarija. www.limarija.lt 8-37-422704; 8-699-52456, nfo@limarija.lt, Kaunas
30. Elegancija. 8-609-93883, salonas.elegancija@gmail.com, Kaunas
31. Madonna. www.madonna.lt 8-5-2612972; 8-636-10903, info@madonna.lt, Klaipėda
32. Pelenė. www.pelenesalonas.lt 8-610-25665, info@pelenesalonas.lt, Klaipėda
33. Vakarė. www.vestuvinesuknia.lt 8-658-32043; 8-612-43184, salonasvakare@gmail.com, Klaipėda
34. Pija.lt. www.pija.lt 8-655-50200, info@pija.lt
35. Magija. www.madosnamaimagija.lt 8-600-42548, mnmagija@mnmagija.lt, Šiauliai
36. Perla Grand. www.perlagrand.lt 8-652-10009, perlagrand@mail.ru, Šiauliai
37. Ida. www.proginiairubai.eu 8-698-76056, Alytus
38. Salonas Laiminga Nuotaka. 8-614-42491; 8-646-93333, nuotaka.laiminga@gmail.com, Klaipėda
39. Jaunoji.com. www.jaunoji.com 8-601-21883, info@jaunoji.com, Kaunas
40. Salonas R. www.salonasr.lt 8-687-85817, info@salonasr.lt, Vilnius
41. La Fleur. www.lafleur.lt 8-608-36673, info@lafleur.lt, Vilnius
42. La Rosa. www.larosa.lt 8-5-2060808; 8-652-87956, info@larosa.lt, Vilnius
43. Tavo Diena. www.tavo-diena.lt/ 8-5-2769683; 8-680-33324, tavodiena@gmail.com, Vilnius
44. Mon Cheri. www.moncheri.lt 8-648-28989, info@moncheri.lt, Vilnius
45. Rūtos Salonas. www.rutossalonas.vln.lt 8-5-2304800; 8-687-44763, aeruta@meganet.lt, Vilnius
46. Revanche de la femme. www.korsetas.lt 8-5-2607229; 8-686-14146, margarita@rdlf.lt, Vilnius
47. Kristanija. www.kristanija.lt 8-671-19571, kristanija@gmail.com, Vilnius
48. Salonas Širdele Mano. www.sirdelemano.lt 8-617-52865, salonas@sirdelemano.lt, Vilnius
49. Evelinta. www.evelinta.lt 8-5-2332740, evelinta13@gmail.com, Vilnius
50. Cymbeline. www.cymbeline.com 8-5-2628798; 8-606-84049, cymbeline.lt@gmail.com, Vilnius
 
Daugiau salonų rašykite komentaruose. Sėkmės
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2016-09-21 00:52
weddingdeluxe
o vestuviniu sukneliu salonas weddingdeluxe.lt.
vestuviniu ir proginiu sukneliu nuoma dideli ir mazi dydziai.
2016-02-27 21:37
Elza
Svajonių suknelės
Žalgirio g. 97, Vilnius
www.svajoniusukneles.lt
Mob. 865082831
2016-02-25 19:13
Rasa
Klaipeda "Vestuvių Mados Namai"Taikos pr.14
2014-07-15 09:08
Inga
Salonas LaimInga
S.Konarskio 21, Vilnius
www.laiminga.eu
info@laiminga.eu
+370 67247264
2014-05-26 22:19
Renalda
Novirgin. www.novirgin.lt
Vilnius, Visa Lietuva
2014-05-04 16:26
Lina
A&R salonas Kaune http://www.ar-salonas.lt/lt/
Tiesiog
kitoks salonas nei visi kiti Kaune :) ir kai pati rinkaus ir kai draugė rinkosi suknelę kaip liudininkė tai labai sužavėjo :) tokios stilingos, nematytos, skoningos suknelės ;)
2014-04-30 10:52
Cosmo
IVORY salonas KLaipėdoje www.ivory.lt
2014-04-25 13:31
Busima nuotaka
Aš suknelė rezervavau salone „Vilindra“, Alytuje. Kainos geros. Suknelės gražios :)