KAIP ORIGINALIAI PAKVIESTI TAPTI TAVO PAMERGE AR PABROLIU?

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Vestuvių planavimas susideda iš įvairių darbų, kuriuos jaunieji turi atlikti prieš jas. Vienas iš jų – apsispręsti, kas bus tavo pamergės ar pabroliai. Šiais žmonėmis galėsi pasikliauti vestuvių dieną, o vyriausieji padės nepamiršti vestuvinės puokštės ar marškinių sąsagų. Tačiau kaip jiems pranešti apie jūsų sprendimą? Pateiksime keletą idėjų, kurias galėsite panaudoti atėjus laikui.
1. Atvirukai – vienas paprasčiausių ir pigiausių variantų. Parduotuvėse ar internete gali jų rasti įvairiausių su užrašais: „Aš negalėsiu pasakyti TAIP, be tavęs“, „Aš turiu vyrą/moterį, bet man reikia mano merginų/vaikinų“ ir t. t. Taip pat gali susikurti jį pati – parašyk jūsų kompanijai svarbią ir reikšmingą frazę. Gali visiems dovanoti tą patį arba kiekvienam išrinkti būtent jam skirtą frazę.
2. Atvirukai su dovanomis. Prie įvairių siūlomų atvirukų gali pridėti smulkią dovanėlę. Pavyzdžiui, merginoms nagų laką, o vaikinams – cigarą. Taip pat vyriausiajai pamergei gali padovanoti apyrankę ar grandinėlę su pakabuku, o pabroliui rankovių sąsagas.
3. Saldainiai. Esate smaližių kompanija ir neįsivaizduojate draugiško pasisėdėjimo be šokolado? Užsakyk saldainių. Tvarkingai išdėliojus juos sudėsi klausimą arba supakuok į gražią pakuotę su gražiais žodžiais.
4. Maža dėžutė su dėlione. Dėžutės kaip ir klausimo pateikimo forma gali būti įvairios. Klausimo žodžiai gali būti sukarpyti, o frazė surišta ant virvelės. Arba vienas kampas gali būti priklijuotas prie dėžės dangtelio, o kitas pritvirtintas dėžutėje. Su būsimu vyru raskite sau gražiausią ir tinkamiausią variantą – nebrangų, bet kūrybingą.
5. Didelė dėžė ar lagaminas su įvairiais daiktais. Šis pakvietimas dažniausiai yra naudojamas kviesti pagrindinę palydos porą, nes kelioms merginoms ar vaikinams nepraktiška dovanoti dideles dovanas. Į didelę dėžę ar senovišką lagaminą surink daiktus, kurių tavo pamergei/pabroliui reikės tau padedant ruoštis vestuvėms, pavyzdžiui, vienkartinės nosinės ašaroms valyti. Arba daiktus, kurie jums abiem yra svarbūs, pavyzdžiui, draugystės apyrankė. Visus daiktus ir smulkmenas sudėk į dėžę ir ant dangtelio vidinės pusės arba po visais daiktais ant dėžės dugno parašyk klausimą ar frazę.
6. Fotografija ar jų albumas su klausimu. Šis variantas tiks merginoms ar vaikinams, kurie nori asmeniško kvietimo. Jeigu su būsima pamerge ar pabroliu bendrauji nuo vaikystės, gali surasti jūsų vaikystės fotografiją ir padovanoti ją su gražiais žodžiais ir klausimu. Taip pat iš daugybės fotografijų galima padaryti plakatą ar albumą su gražiausiomis jūsų kartu praleistomis akimirkomis.
7. Butelio etiketė. Norėdama ko įspūdingo gali užsakyti vyno ar kito gėrimo buteliams etiketes, kuriose ir paprašysi draugų tapti pamerge ar pabroliu. Gėrimą išgersite tą pačią ar vestuvių dieną, o butelis liks atsiminimui.
Visi mūsų pasiūlyti variantai yra tik patarimai – gali juos panaudoti ar sugalvoti savąjį. Svarbiausia, kad ir jums, ir jūsų draugams tai būtų maloni staigmena.

Daugiau idėjų kaip pakviesti būti pamerge ir pabroliu

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-04-22 22:13
TOma
kai perskaiciau butelio etikete galvojau ragas senovines nesamones bet kai paziurejau pinterest albuma tai issiziojau kaip fainai sugalvota. aciu uz idejas