Vestuvinių suknelių stiliai


SUTIKIMO KREPŠELIAI SVEČIAMS

Foto Eglė Verpečinskaitė
Sutikimo krepšeliai (angl. Welcome bags) Amerikoje yra itin reikšminga ir populiari staigmena. Jaunieji svečius pasitinka su šiais krepšeliais, kuriuos dažniausiai palieka viešbučio kambariuose, prie įėjimo ar ant kėdės prie vakarienės stalo. Šių krepšelių paskirtis – atsidėkoti, nustebinti svečius.

Pagrindinės krepšelio sudedamosios dalys

Vestuvių šventės programėlė, padėkos atvirukas, geriamo vandens buteliukas, užkandžiai (vaisiai, riešutai, saldainiai...), vaistai nuo galvos/skrandžio skausmų, dantų pasta ar kramtomoji guma. Tai – tradicinės sudedamosios dalys, nes amerikiečiai visada mėgsta pagalvoti apie komfortą.
Be šių populiariausių daiktų, jaunieji nepamiršta šmaikščių, asmeniškų smulkmenėlių. Dažniausiai tai ranka rašytas padėkos laiškutis, nuotrauka ar kas specifinio, šventės temą papildančios smulkmenėlės. Pavyzdžiui, jei vestuvių šventė vyks miške, sodyboje ar po atviru dangumi, į krepšelį galima įdėti purškalo nuo uodų, antros dienos rytui galite įdėti akinius nuo saulės ar šlepetes per pirštą. Galbūt esate suplanavę šmaikščią fotosesiją? Tada į krepšelį galite įdėti skrybėlaičių, kaukių ar kitokių atributų.
Galiausiai šis krepšelis gali būti tiesiog paprastas padėkos siuntinukas, susidedantis iš nuoširdaus laiško ar padėkos vaizdo reportažo. Juk būna taip, kad ne visada spėjame visus apkabinti ir padėkoti, jog dalijasi laime kartu su mumis. Taip pat dar galite pridėti populiarius medaus stiklainiukus ar rankų darbo saldainius.
Daugiau idėjų Pinterest albume
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-04-22 23:16
Laisva
ojergau koks fainas reikalas
esam buve vestuvese vokietijoj irgi toks buvo