EKSPERIMENTAS: nuotakos suknelė iš greitosios mados tinklo


PROJEKTAS NUOTAKOS ĮVAIDZIS: ROMANTIŠKA INDRĖS FOTOSESIJA

Fotografai A photo www.a-photo.lt
Mielieji,
pristatome straipsnių ciklą apie nuotakos įvaizdžius. Pirmasis straipsnis apie romantiškąją Indrę ir jos stilių, kurį sukūrė didelė profesionalų komanda. Kviečiame pasigrožėti beprotiškai gražia fotosesija ir paskaityti, ką apie nuotakos stilių mano kūrėjai ir ko turi pasimokyti visos būsimos šio sezono nuotakos.

Anna ir Audingas Konderauskai, fotografai

Nors Lietuvos vestuvių mados rinka yra jauna, vis daugiau nuotakų vertina išskirtinumą ir asmeniškumą ypatingą dieną, tad kurdamos savo įvaizdį kreipiasi į Lietuvos dizainerius.
Tai paskatino mus surengti projektą apie nuotakos įvaizdį 2014 m. pagal Lietuvos vestuvių mados kūrėjus. Straipsnių serijoje papasakosime apie perspektyvių Lietuvos dizainerių požiūrį į kūrybą, apie skirtingus šiuolaikinės nuotakos įvaizdžius, atspindinčius jos asmenybę, apie floristikos, papuošalų ir grožio pasaulių tendencijas, apie įvaizdžio harmoniją. Juk sutiksite, kad niekas taip nepuošia šventės kaip suderintos visos smulkmenos ir detalės. Mūsų modeliais tapo apievestuves.lt portalo skaitytojos (forumietės) – tikros būsimos nuotakos. Bus klasikinių įvaizdžių, bus ir siurprizų (staigmenų). Tikimės, kad pasisemsite įkvėpimo. Straipsnių seriją pradedame su romantišku, švelniu įvaizdžiu ir nuostabiai išraiškingų akių nuotaka Indre.

Miglė Miliauskaitė, dizainerė

Grožis yra subjektyvus, todėl nėra vieno egzistuojančio nuotakos grožio etalono. Mano akimis, nuotaka gražiausia tada, kai vyrauja darna tarp jos fizinio ir emocinio grožio. Vienas esminių tikslų, kurį girdžiu iš savo klienčių, yra siekis atrodyti tobulai. Savaime suprantama, kad labai svarbu pasirinkti tinkamą suknelės siluetą, priderinti šukuoseną, makiažą, aksesuarus. Ne ką mažiau svarbu ir tikra emocija, nusiteikimas, požiūris. Harmoninga visuma padeda atskleisti ir išryškinti nuotakos grožį. Savo ruožtu rekomenduoju visoms tinkantį aksesuarą – šypseną.
Kaip ir 2013-aisiais, šiais metais vis dar bus madingos vestuvinės suknelės atvira nugara – tai vienas dažniausių nuotakų pageidavimų. Taip pat suknelių nugaras dengia prabangus gipiūras ar smulkus tinklelis. Nėriniai madingi jau ne pirmą sezoną, suknelės siuvamos iš perregimų, lengvų audinių ar tiulio. Madingi 3D gėlėmis dekoruoti audiniai ar rankų darbo aplikacijos. Drąsios nuotakos ypatingai dienai renkasi ekstravagantiško silueto sukneles ar netgi kombinezonus. Taisyklė, kad vestuvių dienai tiesiog būtina pasirinkti baltą suknelę, jau nebegalioja. 2014-aisiais drąsiai rinkitės mėtų, pilką, smėlio, oranžinę, žydrą ar šviesiai violetinę vestuvinę suknelę. Išlieka madingas vintažas bei klasikinis baltos ir juodos spalvų derinys. Balta suknelė, dekoruota juodomis detalėmis, ar priderinti juodos spalvos aksesuarai (pirštinaitės, skrybėlaitė ir t. t.). Šiais metais vyrauja ir filmo „Didysis Getsbis“ stilistika. Svarbiausia pasirinkti Jums tinkamą siluetą, o ne aklai sekti tendencijas.

Jolanta Poškaitė, makiažo meistrė

Visos nuotakos yra gražios, nebūna negražių moterų, kiekviena savaip graži. Labai svarbu vestuvių dieną būti geros nuotaikos, tai viena svarbiausių užduočių. Tą dieną patiriate daug streso ir išlikti ramiai bei geros nuotaikos yra be galo sunku. Gražiai besišypsanti ir spindinčiomis akimis nuotaka yra daug gražesnė už paniurusią ir viskuo nepatenkintą. Nereikia pamiršti, kad vidinis grožis spinduliuoja daug daugiau negu išorinis. Atskleisti moters grožį padeda bendravimas, kadangi gali labiau suprasti, kas patinka, ko nemėgsta. Taip pat veido analizė, kai turi nuspręsti, ką privalai išryškinti – akis ar lūpas, kokios spalvos tinka, kaip nuotaka jausis su tokiu makiažu. Kiekviena makiažo meistrė išleisdama nuotaką jaudinasi, ar ji jausis gerai su makiažu, nes nuo to priklauso jos nuotaikos.
Šiais metais vis dar tęsiasi natūralumo tendencijos. Labai madinga sveika ir švytinti oda. Neryškūs, tačiau labai gražiai suformuoti antakiai. Ypač madinga ryškinti apatinę voko dalį arba visą voką. Švelniai suformuotas veidas ir gaivūs skaistalai. Lūpos tamsiai raudonos, koralų arba pastelinės rožinės spalvos. Nepamirškime, tai, kas madinga, ne visada tinka. Pasirenkant makiažą siūlau pritaikyti pagal savo veido bruožus ir nepersistengti. Prieš vestuves būtina apsilankyti pas kosmetologę.

Eglė Antanauskienė, plaukų stilistė

Visos nuotakos yra gražios, tačiau skirtingos. Labai svarbu vestuvių dieną išsaugoti savo individualumą, atskleisti savitą grožį. Rekomenduotina pasitart su specialistais, jie padės suformuoti labiausiai jums tinkantį įvaizdį, kuris atskleis jūsų grožį.
Šiais metais madingas jaunatviškas, neįpareigojantis įvaizdis, gyvybė, lengvumas plaukuose, įvairūs plaukų aksesuarai.

Marius Kiaunė, floristas:

Šventės dieną visos nuotakos yra gražios, nesinori į šį klausimą atsakyti tiesmukai, nes grožio sąvoka yra labai asmeniška. Manau, kad svarbiausia tą dieną jaustis patogiai, džiaugtis kiekviena akimirka, nekreipti dėmesio į smulkmenas ir viskas bus liuks. Siūlau nesirinkti nepatogių (sunkių, ar labai ilgų) puokščių, kad jos netaptų našta.
Mados tendencijos neaplenkia ir gėlių, čia kasmet vis kas nors naujo ir kitokio, šiemet pačios populiariausios spalvos floristikoje: mėlyna ir žalia, skirtingi jų atspalviai, kompozicijos puošiamos įvairiausiomis uogomis, daug natūraliai miške augančių augalų, net samanos ir medžio šakos.
Gegužės pradžioje publikuosime dar vienos nuotakos fotosesiją. Jei nori prisijungti prie kūrybinės komandos ar tapti šio projekto heroja, rašyk redakcija@apievestuves.lt
Kūrybinė komanda:
Dizainerė – Miglė Miliauskaitė, www.positive-fashion.lt
Makiažo meistrė – Jolanta Poškaitė, www.carolina.lt
Plaukų stilistė – Eglė Antanauskienė, www.carolina.lt
Floristas – Marius Kiaunė, www.rozyte.lt
Fotografai – Anna ir Audingas Konderauskai, www.a-photo.lt
Nuotraukose ApieVestuves.lt ir forumo dalyvė būsima nuotaka Indrė

Video kaip dirbo komanda

Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2014-07-29 22:23
Bobulencija
Tiesiog angelas ... Nuostabu !!!
2014-04-29 11:46
Alina
Tiesiog svajone...
2014-04-25 13:24
Akvile
Viskas tiesiog labai grazu, tiek nuotaka, tiek nuotraukos, tik dabar sakyciau tie dvigubi efekta jau gal atgyvena... Mano nuomone - supigina nuotraukas.
2014-04-24 09:33
Eglė
Tikrai! Nuostabi idėja ir dar puikesnis rezultatas. Džiugu, kad darote tokiu projektus, ačiū!
2014-04-24 08:15
Gretute
wau ir as noriu :)