Pippa Middleton vestuvėse atkartotos Kate vestuvių akimirkos


MAKIAŽAS NUOTAKOMS. VAIZDO PAMOKOS II DALIS

 
Nuotrauka A-photo www.a-photo.lt
Kasdienį makiažą daugiau ar mažiau moka pasidaryti kiekviena, tačiau ką daryti, kai šventė ypatingesnė – o žinių tiek, kiek yra. Nors daugumai nuotakų makiažą daro profesionalai, tačiau kartais gerai išbandyti ir pačiai. Jeigu ne šventei, tai bent bandomąjį, kad pajaustumėte, kokios spalvų gamos ir kas su kuo dera. Tad geresniam pasiruošimui pateikiame Jums vaizdo medžiagą. Įvertinkite ir išbandykite.

Šiame vaizdo klipe ras įkvėpimo mėlynakės tamsiaplaukės merginos

Tai švytintis, romantiškas makiažas, pabrėžiantis švelnią moters prigimtį. Kokias priemones naudojo Lisa, rasite jos aprašyme, po klipu. Sėkmės bandant.

Žaliaakėms merginoms siūlome žvilgtelti į Katerinos vaizdo pamoką

Toks makiažas – efektingas. Jis ryškesnis, naudojama žalia šešėlių spalva, nors įprastai dominuoja romesnės spalvos. Svarbu, kad tai ne tik makiažas akims, bet ir visas veido kontūravimas, ko dažnai dar reikia pasimokyti. Tad šis vaizdo įrašas pravers ne tik žaliaakėms.
Nors šiame klipe mergina priskiria savo makiažą išleistuvių vakarui, mes manome, jog jis idealiai tinka ir vestuvėms. Tai dažnai naudojamos šešėlių spalvos, švelnūs perėjimai. Tad šis klipas tinka šviesesnio gymio mėlynakėms merginoms.

Dar vienas įspūdingas makiažas tamsesnio gymio merginoms

Idealiai tinkantis rudaakėms. Ryškios akys ir raudonos lūpos. Paprastai toks derinys būna pernelyg ryškus, tačiau šiai makiažo meistrei viską pavyko suderinti kuo puikiausiai. Tad nuo pačių pradžios sekite jos žingsneliais – pavyks ir Jums.

Šiame klipe – vadinamasis klasikinis makiažas

Nors vaizdo autorė – tamsių plaukų ir akių, toks makiažas rekomenduotinas daugeliui. Jis išryškina akis, nėra pernelyg sunkus ir kaip tik toks, kuris apibūdinamas kaip vestuvinis.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-05-12 16:39
TOmmmute
nu ka kad ir kaip graziai pasidaryt pats gali bet as pasitikiu make up meistre
o sie fimukai saviugdai faini net pabandysiu viena pasidaryti :) cha