Stresas prieš vestuves įveikiamas


DOVANŲ IDĖJOS: STAIGMENOS JAUNAVEDŽIAMS

`Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Pagal pastaraisiais metais vyraujančias tendencijas nė nesusimąstome apie dovanas jaunavedžiams. Imame dailų vokelį, dedame pinigus, perkame gėlių ir štai mes pasiruošę sveikinti jaunavedžius. Tiesa, didelei daliai jaunavedžių tai idealus variantas: planuodami šventę ir patyrę daug išlaidų būsimi jaunavedžiai net kvietimuose užsimena apie geidžiamiausią dovaną – vokelius. Tačiau šiandien rašau apie kitą variantą, apie ilgai planuotas, galvotas ir iš širdies įgyvendintas dovanas- staigmenas.

Mėgstamiausio atlikėjo / grupės pasirodymas

Besituokiantys draugai tiesiog dievina kurią nors grupę ar atlikėją? Padarykite staigmeną ir pakvieskite juos / jį pasirodyti draugų vestuvėse. Pagal finansines galimybes padovanokite vieną standartinį intervalą (45 min. tiek, kiek dažniausiai gyvai muziką atliekančios grupės gali groti be sustojimo, vėliau reikalinga pertrauka) arba netgi vieną, jų mėgstamiausią dainą. Taip ne tik sutaupysite, bet ir nesujauksite iš anksto numatytos vakaro programos. Žinoma, apie staigmeną vis dėlto turėtų sužinoti vestuvių planuotojai / koordinatoriai bei vakaro vedėjas. Nebijokite, staigmena nebus sugadinta, tiesiog tai leis išvengti chaoso ir nesusipratimų.

Sveikinimų-prisiminimų filmukas

Iš niekur nieko atsirandantis ekranas, poros mėgstama muzika ir visi svečiai, pasakojantys gražiausius prisiminimus su jaunavedžiais, sveikinimai norėjusių, bet negalėjusių atvykti į vestuves, mėgstamos vaizdo iškarpos iš jaunavedžių gyvenimo, smagūs pasakojimai apie jų pažinties istoriją, pirmų įspūdžių pasakojimas – tai filmukas, kuris neabejotinai privers šypsotis, juoktis ar net išspausti laimės ašarą. Jaunavedžius netikėtas filmukas ir visų įsitraukimas į jo filmavimą turėtų labai maloniai nustebinti. Nepamirškite tokios staigmenos suderinti su vestuvių planuotoja / koordinatore, kad nenutiktų, jog jaunavedžiai patys paruošė panašų filmuką apie save, bet laukia tinkamiausio meto jam parodyti.

Jungtinis svečių pasirodymas: daina arba šokis

Jaunavedžių pasitikimas specialiai jiems paruoštu šokiu ar daina, arba toks numeris, parodytas vakare, tikrai labai nustebintų ir pamalonintų jaunavedžius. Puikus jausmas, kai matai, kad tavo svečiai taip pasistengė dėl tavęs, kad jie susipažino ir puikiai tarpusavy bendrauja. Be to, tai puiki alternatyva užimti svečius, laukiančius jaunųjų. Jei turite organizacinių gabumų ir mokate suburti žmones vienam tikslui, galite padaryti tokią šaunią dovaną jaunavedžiams, juos nustebinti ir pradžiuginti, o kartu padovanoti svečiams nepamirštamą pramogą.

Netikėtas medaus mėnuo

Šis variantas tinkamas tik tuo atveju, jeigu jaunavedžiai negali išskristi į povestuvinę kelionę dėl ribotų finansinių galimybių. Tuomet kelionės bilietai gali tapti pačia nuostabiausia dovana. Per visą kelionę jaunavedžiai jaus dėkingumą kelionės dovanotojams, o Jūs būsite laimingi – padovanojote galimybę jauniesiems atšvęsti vestuves dviese. Tad jeigu esate 100 % tikri, kad jaunieji nesuplanavę povestuvinės kelionės, tačiau jos norėtų, o ir turi atostogų, drąsiai dovanokite jiems medaus mėnesio kelionę.
Daugiau apie dovanas pasikalbėkite su ApieVestuves.lt forumo merginomis www.apievestuves.lt FORUME
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-05-12 16:40
jOlitele
mes gausim kazkokia staigmena bet dar nzn ka :DDD sake neisigast ;) netikiu kad kazka blogo ir nesvankaus ar nefaino padarys :D tikiujosi kad bus musu meiles daina gyvai :) valiooo