Vestuvinių suknelių kūrėja Ingrida INŽI: “Mano nuotaka – tikra karalienė”

Agnė Gilytė

Nesu mados auka. Ir netgi nesu jos apsėsta. Mano guru – stilius. Mėgstu gražius daiktus ir gražius žmones. Mane intriguoja negražūs žmonės. Flirtuoju su praktine mada ir stiliaus žaidimais. Tai galima vadinti magija. Bet tada tai praktinė magija. Esu stilistė. Esu moteris. Esu mama. Esu verslininkė. Esu draugė. Esu meilužė. Esu aš pati. Aš imu madą ir perkramtau ją į asmeninį stilių. Sau. Tau. Kiekvienam. Galite mane vadinti Agne. Oficialiai: Gilytė arba Akromė. Nėra skirtumo. Visa tai esu aš. Rašau apie stilių, jo paieškas ir atradimus. Dalinu patarimus apie gerą spintos turinį ir puikų asmeninį stilių. Esu personal shopping gidas, kurio klientai vis grįžta ir vis nori dar. El. p. [email protected]

Žiemos vestuvinių suknelių stilius

Kol dar visiškai nepametėte galvos dėl visų vestuvių smulkmenų ir vis dar mėgaujatės vienas kitu, metas pamąstyti apie apdarus. Žinoma, jaunikis greičiausiai numos ranka, tačiau nuotakai – tai vienas prioritetinių klausimų: ir per šventę, ir šventės sąmatoje, ir apskritai gyvenime.

Garsių dizainerių suknelių paradas (KARŠTA TEMA)

Kai žiūriu nuotakų suknelių šou vaizdo įrašus arba nuotraukas, man visad smalsu, o kokia suknele šįkart savo pasirodymą užbaigs dizaineris? Nes bet kokia drabužių kolekcija paprastai vainikuojama nuotakos suknele, o kaip pasirodymą užbaigs vestuvinių eilučių kūrėjai?
 

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika