Vestuvių parodos Kaune organizatoriai: šiuolaikinių vestuvių dekoracijos

Algirdas Gricius

Stiliaus, mados ar dizaino srityje nuopelnų neturiu jokių, kadangi pagal specialybę esu IT'šnikas, tačiau tai man visiškai netrukdo domėtis klasikine vyrų mada ir stiliumi, o sukauptomis žiniomis dalintis su kitais svetainėje www.vyrostilius.lt. Nežinote ką apsirengti ar suderinti drabužius, norite iš esmės pertvarkyti savo drabužių spintą, ieškote kostiumo vestuvėms, o gal nerandate kažko nusipirkti - galite drąsiai rašyti man į [email protected] ir aš tikrai surasiu būdą, kaip išspręsti jūsų problemas! Stilingas ir susitvarkęs vyras yra ne prabanga ar užgaida, o būtinybė, kuri atvers daug durų, leis jaustis užtikrintai ir, galbūt, padės sužavėti damą, kuri taps jūsų mylimąja.

Geriausi stiliaus patarimai jaunikiams

Vestuvės. Tai šventė, kuomet kiekvienas jaunikis nori atrodyti stilingai ir gražiai. Noras iš tiesų yra labai pagirtinas, tačiau jo įgyvendinimo procentas yra panašus į Angolos krepšinio komandos koeficientą pasaulio čempionatui laimėti.

Pradžiamokslis nuotakai apie jaunikio kostiumą

Pamirškite įvairių jaunojo ir jaunosios išvaizdos detalių ir akcentų derinimą tol, kol būsimasis vyras nevilkės kostiumo, kuris jam gulės kaip nulietas. Pagrindinis, tačiau labai dažnai pamirštamas patarimas yra tinkamo dydžio ir kokybiškas kostiumas, kurį reikėtų parūpinti jaunajam vestuvių metu.
 

Vestuvinis kostiumas – nuomotis, pirkti ar siūtis?

Jeigu šią vasarą bus jūsų vestuvės, o spintoje nėra nei vieno kostiumo, tai šis klausimas, tikėtina, jau dabar sukasi galvoje ir jūs klausinėjate draugų ir pažįstamų, kurį sprendimą pasirinkti. Lygiai taip pat, tikėtina, kad atsakymų iš jų jau gavote, tačiau jie tokie įvairūs, jog priimti teisingą sprendimą nepasidarė lengviau, todėl ir toliau krapštote galvą, panikuojate, baratės su savo būsima žmona ir nežinote, kaip, visgi, reikėtų daryti – kostiumą nuomotis, pirkti ar siūtis?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika