8 faktai, kurie erzina Jūsų vestuvių svečius

Edita Skruibienė

Išmintingi žmonės sako, kad gyvenime reikia daryti tai, kas teikia daugiausiai džiaugsmo ir tai, ką geriausiai sugebi. Aš myliu tai, ką darau ir labai džiaugiuosi, kad galiu realizuoti savo kūrybinę laisvę bei organizacinius sugebėjimus padėdama klientams įgyvendinti šventės vizijas, svajones realybėje. Praktikos sėmiuosi iš tikrų savo srities specialistų visame pasaulyje ir Lietuvoje. Mane įkvepia naujovės, darbštūs, išradingi ir talentingi žmonės. Manau, kad jei darai darbą dėl malonumo, o ne dėl pasipelnymo ar tiesiog "konvejeriu", tuomet ir rezultatai geresni. Dirbu tik su laiko ir kritinių situacijų patikrintais profesionalais. Teikiu visas paslaugas, reikalingas geram renginiui suorganizuoti: nuo scenarijaus rašymo iki jo įgyvendinimo, dekoro bei stiliaus parinkimo, maisto ir gėrimų tiekėjų rekomendacijų, muzikantų, fotografų, vedėjų, šventės vietos parinkimo iki svečių palydėjimo į oro uostą. Jūsų šventė vyks tartum seniai susigrojęs orkestras. Visos mano organizuojamos šventės yra unikalios, asmeniškos, dėmesingos detalėms. Kiekviena šventė – svarbiausias įvykis Jums todėl ir man.

Vestuvių dekoro tendencijos 2013 metais

Snieguotos metų šventės jau ne už kalnų, Kalėdiniais sausainiais kvepia iš visų kepyklėlių ir namų. O būsimos 2013 metų nuotakos jau laužo savo žavias galveles spręsdamos vestuvių klausimus: kas madinga, kokia suknelė, kokia tema, spalvos, gėlės, kur ir kaip... Aš bandysiu pagelbėti visoms su karščiausiomis 2013 metų vestuvių dekoro tendencijomis, išskirdama pagrindines penkias. Brangios nuotakos, nepamirškite, jog visada madingiausia yra savitumas ir originalumas.

Žvakių, šviesų ir baltų gėlių magija

Kurdama šventės dekorą būtinai atsižvelgiu į šventės vietą bei metų laiką. Vasarą ilgai šviesu, vėlyvą rudenį – dieną kaip vakare! Taip, ko gero, pavasaris ir vasara kiek lengvesni mėnesiai dėl ilgo šviesaus paros laiko. Grėsmės, kad kas nors nepamatys dekoro detalių arba jos atrodys labai prastai, mažiau. Tačiau kai tamsa varo visus į patalpą, apšvietimas kuriant dekorą yra labai svarbus. Yra tam tikros subtilybės, kurias pamiršus tiesiog aplankys nusivylimas.
 

Idėja vestuvėms: fotoerdvė arba fotokampas

Sparčiai plintant vakarietiško stiliaus vestuvėms Lietuvoje, labai populiarios darosi ir „fotoerdvės“, skirtos specialioms svečių nuotraukoms.

Pavasariu kvepiančios vestuvės

Keista, tačiau Lietuvoje pavasaris nėra labai populiarus tarp besituokiančių. Tačiau aš tikiuosi, kad tik kol kas, nes tai yra idealus metas kelti dideles savo svajonių vestuves. Kodėl? Tuoj sužinosite, pasistengsiu išvardinti visus pliusus ir vieną mažą minusą. Labai viliuosi, kad tai bus naudinga ir privers jus pasvarstyti apie savo vestuvių datą dar per šią Šv. Valentino dieną.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika