Vestuvių idėjos: svečių fotoknyga

Elena Romanovskaja

Vestuvės – bene gražiausia diena gyvenime. O kokia gi ta diena be puikios vestuvinės suknelės? Nuotakos suknelės rinkimas kiekvienai merginai yra malonus, bet tuo pačiu ir sunkus užsiėmimas. Kad jums, būsimos nuotakos, būtų lengviau, aš rašysiu įvairius straipsnius vestuvinių suknelių tematika: kokios suknelės madingos, kokią suknelę rinktis, pagal kokius kriterijus, ar pirkti suknelę ar geriau išsinuomoti ir dar daug kitų. Labai lauksiu jūsų komentarų, klausimų. Esu tam, kad padėčiau renkantis gražiausią gyvenimo rūbą – vestuvinę suknelę.

Kokios vestuvinės suknelės madingos 2010 metais?

Vis dar neapsisprendei kokia vestuvinė suknelė yra tobuliausia? Svajoji apie trumpą? O gal juodą? Apie naujausias mados tendencijas Jums, mielosios, pasakoja mūsų suknelių ekspertė Elena. Taigi, apie tai, kad madinga šiais metais.

Ką turiu žinoti prieš pirkdama vestuvinę suknelę?

Mielos nuotakos, svarstote nuomotis ar pirkti vestuvinę suknelę? Šįkart suknelių ekspertė Elena Jums patars kaip rinktis ir į ką atkreipti dėmesį perkant šį ypatingą rūbą. Nepamirškite, kad rodyti jaunikiui suknelės prieš vestuves nereikėtų. Tegul tądien dar kartą pamato kokią gražią moterį veda.
 

Ką turiu žinoti nuomodamasi vestuvinę suknelę?

Mielos nuotakos, šįkart Elena su Jumis dalinasi patarimais apie suknelių nuomą. Perskaičius šį straipsnį, tikime, kad visos būsite budrios ir prieš nuomodamos suknelę atidžiai perskaitysite ne tik sutartis, bet ir apžiūrėsite sukneles. O po to liks tik būti laimingoms ir gražioms. Taigi, skaitome patarimus.

Vestuvinės suknelės nėščiosioms

Nėštumas - nuostabi dovana. Besilaukianti nuotaka atrodo nuostabiai. Kam slėpti šį nuostabų įvykį? Pabrėžkite savo laimę ir švytėkite. Šįkart ApieVestuves.lt suknelių ekspertė Elena pasakoja, Jums, mielosios, apie sukneles nėštukėms. O tokių suknelių galeriją galite pamatyti ApieVestuves.lt Facebook.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika