Kur švęsti vestuves už Vilniaus (iki 50 km)?

Inga Klimienė

Ilgametė patirtis. Aukščiausi darbo įvertinimai. Išskirtinis dėmesys. Šypsenos. Svajonių išsipildymas. Jūs esate verti paties geriausio.

Vestuvių seminarai su I. Klimiene

Spalis turbūt yra tinkamiausias mėnuo vestuvių planavimo pradžiai, jeigu vestuves planuojate kitų metų vasarą. Pradėję planuoti vestuves rudenį visada turėsite daugiau galimybių nei tai darytumėt pavasarį: turėsite galimybę atidžiai ir neskubėdami išsirinkti Jūsų vestuvėms visus būtinus paslaugų teikėjus, pamatyti juos, pabendrauti, paanalizuoti gautą informaciją ir ramiai apsispręsti, kokių vestuvių norėsite.

Vestuvių popietė – kitoks šventės scenarijus

Įprastai, po iškilmingos santuokos ceremonijos vestuves švenčiame restorane ar sodyboje su nakvyne, o kartais ir antros dienos šventės pratęsimu. Tačiau tokia tradicinė vestuvių šventė šiandien atitinka ne visų jaunųjų poreikius. Siekdama sužadėtinių pasirinkimui pasiūlyti daugiau nei vieną vestuvių eigos scenarijų, „Vestuvių šventė“ planuotoja Inga Klimienė pasakoja apie šiandien jaunųjų tarpe vis labiau populiarėjančias spalvingas ir jaunatviškas vestuvių popietes.
 

Išvažiuojamoji santuoka gamtoje

Kur svajojate tuoktis? Civilinės metrikacijos salėje, bažnyčioje, o gal su brangiais prisiminimais susijusioje vietoje? Lietuvoje jau penktus metus yra galimybė žiedus sumainyti ten, kur širdis geidžia. Apie išvažiuojamąją santuoką pasakoja Lietuvoje viena pirmųjų pradėjusi rengti tokias ceremonijas „Vestuvių šventė“ planuotoja Inga Klimienė.

Kaip planuoti vestuves pajūryje?

Vestuvės, kad ir kur jos vyktų, – didmiestyje ar mažame provincijos miestelyje – išskirtinis nenusakomo jausmo ir būsenos įvykis, žadinantis bene visų sužadėtinių vaizduotę ir svajones. Viena dažniausių svajonių – vestuvės pajūryje. Poras vilioja bangų mūša, geltonas smėlis, kvepiančios pušys ir gaivus oras. Nuostabu, kad ant jūros kranto galima praleisti ištisą dieną. Vėlyvi pusryčiai kopose, romantiška santuokos ceremonija paplūdimy, smagi fotosesija, ir siautulingą šventę vainikuojantis pobūvis.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika