Pasipiršimo scenarijus Nr.7

Ingrida Žitkuvienė

Pagrindinis vestuvių šventės akcentas, į kurį krypsta visų akys ir susilauksiantis daugiausiai dėmesio- tai jaunosios vestuvinė suknelė. Ingrida Žitkuvienė, turinti didelę patirtį mados versle, esanti "Inži" mados namų direktorė, dalinsis kaip tinkamai pasirinkti vestuvinę suknelę, kad būtų atkleistas ne tik nuotakos grožis, bet ir būtų sukurta nuostabi šventės atmosfera. "Inži" mados namai, kuriuos įkūrė ir vadovauja Ingrida kuria vestuvinias sukneles. Kaip teigia pati Ingrida, "Inži" stengiasi sukurti ypatingą stilių: nuo romantiškai plėvesuojančios ar žaismingos trumputės vestuvinės suknelės iki grakščios ir elegantiškos klasikinės. Nuo retro ar bohemija dvelkiančios, iki žėrinčios princesės suknelės. „Inži“ mados namuose Jus pasitiks ilgametę patirtį turintis dizainerių, siuvėjų kolektyvas sukursiantis pačią tinkamiausią vestuvinę bei proginę suknelę, atitinkančią Jūsų norus bei lūkesčius ir kuriantį ypatingą šventės atmosferą. Mados namų dizaineriai padės priderinti aksesuarus ir papuošalus, be kurių neįsivaizduojama net prabangiausia vestuvinė ar proginė suknelė.Na, o jei nerasite sau tinkančių aksesuarų čia bus Jums jie sukurti. Taip pat mados namuose dirba profesionalūs fotografai, kurie gali padaryti Jūsų nuostabią fotosesiją ar įamžinti visą šventę. Vestuvių diena – vienintelė ir nepakartojama diena, kuri į atmintį isirėš visam gyvenimui. Kaip išsirinkti suknelę, aksesuarus, fotografą iš tokios gausybės, kad ypatingos šventė būtų išties įspųdinga? Siūlome žvigterėti į mųsų nuotraukas. Leiskite mums pasirūpinti, kad ypatingi šios dienos įspūdžiai niekad neišblėstų. O gražias ir šiltas akimirkas ir po 20 metų bus gera atsiminti.

Vestuvinių suknelių stiliai

Nuotaka vestuvių dieną turi būti pati gražiausia, o kas drįstų prieštarauti, jog ir stilingiausia? Nuotakos vestuvinė suknelė pats geriausias būdas išreikšti savo originalumą, todėl vestuvių įkarščiui dar neprasidėjus, vertėtų pasidomėti mados tendencijomis. Ši naujausia vestuvinių suknelių apžvalga padės jums nepasiklysti mados labirintuose ir žengti prie altoriaus atrodant stilingai.

Tiesiai nuo podiumo: kokią vestuvinę suknelę rinktis 2012 metais?

Kiekvienais metais dizaineriai stengiasi, kad įsimintiniausia diena taptų gražia ir madinga švente. Būsimoms 2012 metų pavasario/vasaros nuotakoms jie pateikė įvairių stilių suknelių. Šiandien kartu su mados galerijos „Inži“ profesionalais siūlome susipažinti su pagrindinėmis ateinančio vestuvių sezono mados tendencijomis ir pasisemti idėjų, vestuvių dieną Jums padėsiančių atrodyti nepriekaištingai.
 

Vestuvinė suknelė - siluetas princesėms

2012 metų pavasarį/vasarą dominuos subtilumas ir karališkas stilius. Šiai tendencijai įtakos darė Kate Middleton elegantiška prigludusio silueto vestuvinė suknelė. Neabejotina, jog dramblio kaulo spalvos šilko ir satino apdaras su šleifu, kurį sukūrė dizainerė Sarah Burton, šiemet taps daugelio būsimųjų nuotakų įkvėpėju.

Vestuvinė suknelė: maxi vs. mini

Klasikinės ilgos vestuvinės suknelės vis dar neapleidžia savo populiarumo pozicijų. Itin madingu akcentu šiemet tampa suknelės skeltukas. Gilus skeltukas Jūsų suknelės priekyje ar jos šone sukurs šiuolaikiškos ir gundančios nuotakos įvaizdį, kurį ant podiumo pristatė dizaineriai Nicole Farhi ir Jasper Conran.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika